גיבורי תרבות בריטיים:"וולאס וגרומיט

גיבורי תרבות בריטיים:"וולאס וגרומיט

"וולאס וגרומיט": דמויות הפלסטלינה שכבשו את אנגליה והעולם בסערה וזיכו את יוצרן ב- 2 פרסי האוסקר האמריקני!!! ובעוד עשרות פרסים בפסטיבלים שונים ברחבי העולם. אני אישית ראיתי שני סרטים(המכנסיים הלא מתאימים וטיול לא מהעולם הזה). ועליהם אני אספר לכם פה, אבל קודם..... קצת רקע: וולאס: הוא ממציא אנגלי אי-שם בסביבות גיל החמישים. טיפוס ביתי משהו, אך לא אחד שיסרב להרפתקאות מסעירות גם בחוץ. גרומיט הוא כלבו הנאמן החכם באופן יוצא דופן,אך השתקן (אף מילה לא תשמעו ממנו,ובכל-זאת אי-אפשר שלא לדעת בדיוק מה הוא חושב). ביחד מנהלים השניים אורח חיים אנגלי לתפארת: תה,קרקרים,גבינה והרבה אקשן מהול בהומור בריטי משובח. ועכשיו לסרטים שראיתי: שלושה סרטים בכיכובם של וולאס וגרומיט הופקו עד עתה: טיול לא מהעולם הזה(מועמד לפרס האוסקר לשנת 94): וולאס אוהב מאוד גבינה על הקרקרים שלו,וכשהממציא המהולל מגלה שהמקרר שלו ריק, ושחנות המכולת הסמוכה סגורה לרגל החג, הוא חייב להתאמץ מאוד כדי להשיג גבינה. כלבו הנאמן גרומיט כבר רגיל לשגעונות בעליו,אבל הפעם גם הוא זוקץ אוזניים מרוב התרגשות.שני ידידנו הנועזים עומדים לזנק אל-על בחללית תוצרת בית לטיול המדהים ביותר שאפשר לדמיין: וולאס וגרומיט טסים לירח!!! סרט זה,שהפקתו ארכה יותר משש שנים,מציג בפני הצופים עולם חדש ומצחיק של גילויים והמצאות.האנימציה המדהימה,ההומור השנון והדמויות הבלתי נשכחות של טיול לא מהעולם הזה ירתקו אליהם ילדים ומבוגרים כאחד. אורך הסרט: כ-22 דקות המכנסיים הלא מתאימים(זוכה פרס האוסקר לשנת 95): צחוק ופעולה ללא הפסקה, כשגיבורנו העשויים פלסטלינה נקלעים להרפתקה משעשעת ומטריפה שמעורבים בה זוג מכנסיים אוטומטי ופינגווין בעל נטיות קרימינליות. הפינגווין אמנם מתיימר להיות אורח מנומס,אך בולע הדגים המרושע מנסה לגרום למארחו האדיב לסייע לו מבלי דעת בביצוע מזימה זדונית-גניבת יהלום יקר תוף שימוש בטכניקת המכנסיים המתוחכמת ביותר בשוק.גרומיט,כלבו הנאמן,מכניס לפעולה את כישוריו כבלש,נחלץ לעזרתו של ידידו ומצלי אותו מגורל אזכר,במרדף נועז על רכבת דוהרת. פשוט חוויה של סרט וכל מילה נוספת מיותרת. אנגליה 1995 זמן:כ-29 דקות הסרט השלישי הסדרה והאחרון הוא הסרט הרפתקה מצמררת(זוכה פרס האוסקר לשנת 96): את הסרט הזה לא ראיתי ואני אשמח לראות אותו בעתיד... ---------------------------------------------------------------------

הערה...

והנה גבירותי ורבותי נולד המאמר הראשון של הפורום היקר שלנו:) (מנהלת יקרה המאמר הזה מוקדש לך)

aniviel

New member
חח גם אתה פה?...

נראה כאילו כל מעריצי שר הטבעות אוהבים את בריטניה
מעניין למה.... מה עם מאמר לפורום שלי אה
חח

לירון אל תדאגי

אני עובד על משהו מפוצץ גם לפורום שלך, לא שכחתי אותך.יו אר מיי פייבוריט מנג'ר:) יו אר מיי פרישיסססס חחח סתם סתם

edlessme

New member
יווווווווווווו הם כאלה גדולייייייים

מתמתמתמת על ה...איך לקרוא לזה... סידרת סרטונים וסרט האלה!!!!!

למעלה