גידול שפיר במוח

בן497

New member
גידול שפיר במוח

שלום .נמצא לי בבדיקת mri גידול שפיר.גיל 52.גידול מסוג מנינגיומה. בקוטר מעל 1.1 ס"מ..כאבי ראש לא עוברים סחרחורות. לפני 10 שנים עשיתי mri ולא היו סימנים כאלה.רופא משפחה ורופא מומחה נוירולוגיה אומר שזה כלום .אך לא נותנים תשובה לבעיות הסחרחורות.בבקשה .מחפש כאן ייעוץ מאנשים עם מקרים דומים.

חוות דעת שניה

בן, אני רואה שזו פעם שניה שאתה מנסה לקבל תשובה לשאלתך.
מקווה שבעלי ניסיון דומה ישתפו בקרוב.
בנתיים אני ממליצה לך מאד ללכת לחוות דעת שניה עם כל החומר הרפואי שבידך ועדכון על מצבך הקליני כיום.
כמובן שלחזור לרופא שעקב אחריך עד כה ולעדכן אותו במצבך זה גם דבר חשוב.
האם לא שקלו לנתח אותך?

בן497

New member
נרולוג אמר להמתין

השאלה שלי.היא לגבי כך שהוא לא מוכן לקשר בין בעיות הראיה וכאבי הראש הקשים לממצאים. הוא טוען לחפש את התשובה במקום אחר אבל אני אחרי שנה של סוף כל הבדיקות.ולא מצאו כל בעיה.אגב.אני קצת חושש כעת ממקום העבודה שלי.שיקטינו משרה יורידו וכו.ותווצר לי בעיתון פרנסה.יש עם מי להתייעץ?

נשמע שכדאי ללכת לחוד נוספת אצל נוירולוג

תנסה גם פורום נוירולוגיה יש מספר פורומים בנושא ברשת
בהצלחה

גם גידולים שפירים יכולים לעשות בעיות

תאלץ לעשות את המחקרים בעצמך ותפנה לחוות דעת שניה ושלישית אם צריך.
מציע לך לפנות לנוירוכירורגים ולנוירורדיולוגים.
בתור נקודת התחלה הייתי מציע לפנות לנוירורדיולוגים כמו פרופ' גמרי מהדסה עין כרם וד"ר שמעון מיימון (איכילוב / מדיקל סנטר).
לאחר שיהיה לך מידע יותר מפורט תוכל להעזר בפורומים בארץ ובחו"ל (אם אתה דובר אנגלית טובה)
רק בריאות

בן497

New member
לוקח המון זמן עד הבדיקות

וגם התאומים מולם. אני לחוץ נורא.וגם בגלל שלא נמצא הסיבה לכאבים בראש והסחרחורת.הנרולוג אמר שזה לא לעניין הכאבים האלה.כי הגידול לא יושב על כלום..אז אני מפחד בשקט

למעלה