גיוס לקוחות חדשים לעסק בתחום מחשבים

adms11

New member
גיוס לקוחות חדשים לעסק בתחום מחשבים

שלום לחברי הקהילה המכובדים.
אני יודע שגיוס לקוחות חדשים זה שאלת "מיליון הדולר ".
לכן אשמח שיחד נעשה סוג של סיור מחות שיוכל לתרום לי ובטח לעוד בעלי עסקים שנמצאים כאן בפורום .
קצת רקע
לי ולשותפי יש עסק קטן ( עד 8 עובדים )
העסק נותן שרות ותמיכה ופתרונות מחשב ללקוחות עסקים בגדול קטן עד בינוני או עד 24 עמדות מחשב .
השרות התמיכה ניתן בצורה של תמיכה מרחוק או ביקורים באתר הלקוח לפי הצורך
לשרות הלקוחות שלנו עומדים טכניים מוסמכים.
העסק קיים כ4 שנים וצבר ניסיון ומספר רב של לקוחות.
בעסק קימות שני מחלקות נפרדות האחת עוסקת בלקוחות עסקים ואחת בלקוחות פרטים.
היום אנחנו במקום ובשלב שאנחנו רוצים ויכולים "לעלות כיתה "
וכדי לגדול אנחנו צרכים יותר לקוחות עסקים בחוזי שרות חודשים
קהל היעד
לקחות פרטים
לקוחות פרטים בכל הגילים שצרכים שרותי מעבדה או טכני עד הבית ותמיכה טלפונית במספר מסלולים בנושא יש גם חנות באינטרנט
לקוחות עסקים
בעלי עסקים קטנים בין 1-4 עובדים ועסקים גדולים יותר של עד 15 עובדים או 24 עמדות מחשב.
קהל המטרה
עסקים קטנים עד בינונים מכל קשת המקצעות שעובדים עם מחשב ויש להם בעסק בין 1-24 עמדות מחשב, עסקים עובדים כל הזמן עם המחשב וצרכים אותו זמין מהיר ופעיל כל הזמן,
עסקים שצרכים נותן שרות שמכרים אותם ואת סוג הפעילות ואך שעסק שלהם עובד
המטרה שלנו
היא לגייס לקוחות עסקים קטנים ובינוניים ללקוחות אלה אנו מעוניינים לתת פתרונות מחשוב מתקדמים שיעזור להם לעבוד ביעלות ובמהירות ובחסכון בעסק שלהם

אסטרטגיות שכבר השתמשנו או נשתמש בהם לצורך כך

1 מינוף לקוחות קיימים המרה של לקוחות מזדמנים לחוזי שרות + הגדלת סל המוצרים
2 גיוס לקוחות עסקים חדשים בשיטה של דלת לדלת
3 שיחה עם לקוחות מפתח אצלנו בחברה ובקשה לקבלת המלצות ושיחבור אתנו ללקוחות אחרים

4 קמפיין בגוגול

אבל כאן נגמור לי הרעיונות ואשמח לשמוע את הרעיונות שלכם

יש מאמרים רבים באתרים ברשת

חפשו בגוגל תחת CRM (ניהול קשרי לקוחות)

הנה טיפים מאתר אחד למשל.

Alexsushi

New member
התשובה: שכל אחד יעסוק במה שהוא מבין

שאלה מעולה והאמת שכבר דנו בנושאים אלו ( מכיוונים אחרים ) אבל פחות או יותר התשובה היא אותה תשובה.

ראשית עושה רושם כי אתם מתנהלים בצורה דיי יפה, יש לכם מאגר לקוחות, העסק יציב ואתם מחפשים את הצמיחה.
שמתי לב כי גם הגדרתם יפה את קהל יעד ומה המטרות, אבל עד כאן הדברים הטובים.
אני מניחה שאתם מרגישים ( לפחות בהיבט של השיווק) שהגעתם ל"תקרת הזכוכית" שלכם, ושיכולות השיווק והמכירה דורשים דחיפה קדימה..

מצב זה דומה, לעסקים אשר אתם נותנים להם שרות, עד לשלב מסויים הם הסתדרו לבד עם טיפול במחשבים וכל מיני בעיות, אבל פתאום שהעסק גדל, גם ההתעסקות עם נושא ה IT הופך לגוזל זמן, ומכיוון שליבת העסקים שלהם היא לא מחשבים, אז הם מעדיפים לתת לכם לעשות את העבודה ( למרות שיכלו לשכור במשרה חלקית טכנאי).

אז בעצם בדיוק כפי שאתם מציעים לארגונים שרותי מיקור חוץ בתחום ה IT. יתכן ואם צריכים לקחת חברה אשר תיתן לכ שרותי מיקור חוץ בתחום השיווק.
להלן רשימת השרותים שלדעתי אתם יכולים להשתמש בהם:
1. בניית תוכנית שיווק
2. ניהול תקשורת שיווקית ( הכולל מיתוג של כל החברה + דיוור ללקוחות,ניהול אתר החברה ודף אוהדים )
3. קידום אתר החברה, ממומן ואורגני
4. תאום פגישות ( תאום פגישות עם אנשי מפתח אצל לקוחות פוטנציאלים )

ו... יש אף חברות שנותנות במיקור חוץ את כל השרותים הנ"ל.

** הערה (1): הסעיפים 1-4 שנקטתם בהם אינן אסטטרטגיות אלה מהלכי שיווק. לרב ( וזה מניסיון של עשרות חברות ) פעולות אלו לא ישיגו את התוצאות הראויות ללא תוכנית שיווק ברורה. לאנשים אשר אינם מגיעים מתחום השיווק קשה להבין את הערך המוסף של בניית תוכנית שיווק לפעולות מעיין אלו ( סעיפים 1-4 ) . אבל אני ממליצה על הנושא בחום רב.
בדיוק כפי שאינכם ממליצים לאדם רגיל לנסות ולתקן בעיות במחשב כי יש סיכוי שהוא רק יהרוס, יקלקל, יבזבז זמן ואז יקרא לכם.. אותו דבר גבי השיווק, חבל שתבזבזו זמן,כסף, משאבים והכי חשוב אנרגיות.

** הערה (2): התיחסותי בפוסט זה לוקחת בחשבון שאתם כבר מנוסים וביצעתם פעולות שיווקיות (כפי שציינתם) והינכם מעונינים בקפיצת המדרגה הבאה!

שתופי פעולה

חפשו חברות מתחומכם
שיש להם יותר מידי עבודה והם לא יכולים להתמודד עם כל הפניות ויש לא מעט כאלה
שהם נותנים שרות רק למשרדים וחברות ולא למחשבים בודדים

רשמו לכם את מעגלי הכח שלכם
שהם בעלי מקצוע שונים שרותים משלימים למה שאתם עושים פנו אליהם לצור שיתופי פעולה

הוסיפו חתימה מסודרת עם הפניה לאתר שלכם כאן בפורום

נטוורקינג, אני פעיל בנטוורקינג והמחזור שלי השנה גדל 30% משנה שעברה
צרו איתי קשר במסרים ואשמח להפנות אתכם לקבוצת נטוורקינג טובה באזורכם

בהצלחה

יחסל367

New member
יש לי פתרון בשבילך

ייעוץ עסקי חיצוני יאבחן את העסק שלכם . יראה בעיות שאתם לא שמים לב אילהן ויכניס לעסק שלך ידע מקצועי חדש מתחומים רבים.
במקרה שלך אתה יכול לקבל ייעוץ עסקי במחיר זול כי יש תוכנית שהמדינה מממנת את שכר היועץ.
פרטים על תוכנית הייעוץ העסקי

ירין111

New member
כדאי לך לנסות שירות טלמיטינג לעסקים

היי,
אם לא ניסית, טלמיטינג לעסקים יכול להוות לך פתרון מעולה. למען גילוי נאות, אני בעלים של חברת בוטיק העוסקת בטלמיטינג לעסקים קטנים ובינוניים. קידמתי עסקים בדיוק מהסוג שלך ובהצלחה מרובה. אנו פועלים בתחום העסקי (BTB) בלבד, ובעלי ניסיון של שנים רבות באיתור לקוחות אפשריים, פתיחת דלתות ויצירת הזדמנויות מכירה ופגישות עם עסקים בדיוק לפי הפרופיל המבוקש ע"י בעל העסק. אשמח לפרט יותר ולתת לך ייעוץ עסקי ללא עלות בתחום זה ובכלל בתחום השיווק, וכמובן בהקשר של הטלמיטינג לעסקים שדנן.
שבת שלום, יאיר אבני 054-6811426 מחוץ לקופסה, אתר : www.box87.co.il

למעלה