גיור רפורמי עולה לכותרות.

Harrington

Well-known member
מנהל
זו כבר רטוריקה אמונית שאין מה לדון איתה. לא צריך לא דיון כזה ולא אחר. אתה מאמין במה שאתה מאמין וזו זכותך המלאה. אם אתה בא לספר לי במה אתה מאמין, אני כבר מבהיר לך שזה לא מעניין אותי.
אם כך לא הבנתי מדוע אתה טורח (ומטריח) להגיב לדברי. לא מעניין אותך? נהדר. דלג מעל. זה ישחרר אותי מלטרוח לקרוא ולהגיב ובא לציון גואל (מושג אמוני, אתה לא תבין).

קלייטון.ש

Well-known member
אם כך לא הבנתי מדוע אתה טורח (ומטריח) להגיב לדברי. לא מעניין אותך? נהדר. דלג מעל. זה ישחרר אותי מלטרוח לקרוא ולהגיב ובא לציון גואל (מושג אמוני, אתה לא תבין).
טרחתי להגיב לדבריך כדי שהשטויות שאתה כותב לא יעמדו ללא תיקון. זה הכל. דמות מקראית גוירה לפי ההלכה לפני שהיתה הלכה, טענות אמוניות שצריך לדון בהן, ויתר הלהג מהסוג הזה. אני גם לא מגיב לכל שטות שאתה כותב, רק לאלה שאתה מדביק בתגובה לדברים שלי. אז אני חושב שאני באמת נכנס בתחום הסביר גם בעניין של להגיב לשטויות שכותבים באינטרנט.

Harrington

Well-known member
מנהל
טרחתי להגיב לדבריך כדי שהשטויות שאתה כותב לא יעמדו ללא תיקון. זה הכל. דמות מקראית גוירה לפי ההלכה לפני שהיתה הלכה, טענות אמוניות שצריך לדון בהן, ויתר הלהג מהסוג הזה. אני גם לא מגיב לכל שטות שאתה כותב, רק לאלה שאתה מדביק בתגובה לדברים שלי. אז אני חושב שאני באמת נכנס בתחום הסביר גם בעניין של להגיב לשטויות שכותבים באינטרנט.
מצוין. 'תיקנת' כביכול. כעת הנח לי. תודה.
לאחרים: אם מישהו מעוניין להבין סוגיה בלתי רלוונטית זו, אנא תגידו ונפתח גם אותה.

קלייטון.ש

Well-known member
מצוין. 'תיקנת' כביכול. כעת הנח לי. תודה.
לאחרים: אם מישהו מעוניין להבין סוגיה בלתי רלוונטית זו, אנא תגידו ונפתח גם אותה.
אתה ניטפל אלי ועכשיו אתה מבקש שאני אניח לך? תפסיק להגיב לי ולא תצטרך לבקש ממני להניח לך. עד כדי כך פשוט.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה ניטפל אלי ועכשיו אתה מבקש שאני אניח לך? תפסיק להגיב לי ולא תצטרך לבקש ממני להניח לך. עד כדי כך פשוט.
הממ.. קשה כשילדים ברמה נמוכה עם בעיות לא מצליחים לשחרר. אוקיי, אמשיך לשחק איתך. בסופו של דבר מישהו צריך לעשות את זה...

קלייטון.ש

Well-known member
הממ.. קשה כשילדים ברמה נמוכה עם בעיות לא מצליחים לשחרר. אוקיי, אמשיך לשחק איתך. בסופו של דבר מישהו צריך לעשות את זה...
לא הבנתי, קודם רצית שאניח לך ועכשיו אתה רוצה להמשיך? מה בדיוק אתה רוצה?

Harrington

Well-known member
מנהל
לא הבנתי, קודם רצית שאניח לך ועכשיו אתה רוצה להמשיך? מה בדיוק אתה רוצה?
מצטער, חייב לחזור בי לשעה קלה. בני יקירי זקוק לעזרה בהתקנה כלשהי על המחשב. אחזור לשחק איתך בקרוב (לגבי שאלתך, אל תשאל אותי. אני לא ממש קורא לעומק את מה שאתה כותב. הפסקתי עם זה כבר מקודם מעבר לנצרך. פשוט משחק איתך כי נראה שאתה זקוק לחבר למשחק, זה הכל. אם זה היה תלוי בי היינו עוברים לדיון ענייני. אבל אין לי בעיה להמתין בסבלנות עד שתגיע לגיל המתאים).

קלייטון.ש

Well-known member
מצטער, חייב לחזור בי לשעה קלה. בני יקירי זקוק לעזרה בהתקנה כלשהי על המחשב. אחזור לשחק איתך בקרוב (לגבי שאלתך, אל תשאל אותי. אני לא ממש קורא לעומק את מה שאתה כותב. הפסקתי עם זה כבר מקודם מעבר לנצרך. פשוט משחק איתך כי נראה שאתה זקוק לחבר למשחק, זה הכל. אם זה היה תלוי בי היינו עוברים לדיון ענייני. אבל אין לי בעיה להמתין בסבלנות עד שתגיע לגיל המתאים).
איך אפשר לשאול מה אתה רוצה מישהו מלבדך? אתה לא יודע מה אתה רוצה?
אולי הבן שלך יודע מה אתה רוצה, תשאל אותו וחזור לספר לנו. כולנו מחכים בקוצר רוח.

Harrington

Well-known member
מנהל
איך אפשר לשאול מה אתה רוצה מישהו מלבדך? אתה לא יודע מה אתה רוצה?
אולי הבן שלך יודע מה אתה רוצה, תשאל אותו וחזור לספר לנו. כולנו מחכים בקוצר רוח.
הוסמכת לדבר בשם כלל הציבור? אשריך! זה בתשלום?

קלייטון.ש

Well-known member
מאחר ואתה ממלא תפקיד זה בהתכתבות זו, רק אתה יודע לענות על כך.
בני היקר ממש לא ילד. גם לא אם נזקק לעזרה מסוימת.
אני לא יודע מה אתה רוצה, בגלל זה שאלתי. בהודעה אחת אתה אומר דבר אחד, ובהודעה הבאה אתה אומר את ההפך.
נראה לכן שגם אתה לא יודע מה אתה רוצה. גם הילד שלך כנראה לא יודע מה אתה רוצה.
אולי תזרוק מטבע ולפי זה תחליט מה אתה רוצה. תגיד מה יצא ואז נמשיך.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני לא יודע מה אתה רוצה, בגלל זה שאלתי.
אני? לא משהו מיוחד. דיון ענייני בדרך כלל, זאת הסיבה שאני כותב וקורא כאן. במקרה שלך, לא הצלחתי להגיע לזה. במקום זה קיבלתי סדרה של תגובות ילדותיות ברמת גן, שהבהירו לי שאתה רק צריך קצת תשומת לב וזקוק למישהו לשחק איתו. אז זה מה שאני עושה כרגע, מבחינתי. כפי שכתבתי כבר מספר פעמים, אם וכאשר תצליח להתדיין עניינית אשמח הכי הרבה לקיים דיון כזה. אבל הוכחת שזה מאוד קשה לך, אז מה שנותר זה המשחקים. רואה בזה סוג של התנדבות בדברים האלה, הצורך לשחק עם ילדי גן מסכנים (או מבוגרים שנמצאים ל"ע ברמה זו) שאין להם עם מי לשחק בחיים, וכשאני פנוי ויש לי פנאי לכך, אני משתדל למלא את צרכיהם.

אגב הם כוללים מהצד שלי קריאה של לכל היותר משפט אחד מתגובותיך (לפחות עד לשלב בו המשפט הזה יכלול משהו בסגנון הצעה לדיון ענייני), כך שאין סיבה לכתוב מעבר לזה. זה לא נקרא. לפחות לא על-ידי.

קלייטון.ש

Well-known member
אני? לא משהו מיוחד. דיון ענייני בדרך כלל, זאת הסיבה שאני כותב וקורא כאן. במקרה שלך, לא הצלחתי להגיע לזה. במקום זה קיבלתי סדרה של תגובות ילדותיות ברמת גן, שהבהירו לי שאתה רק צריך קצת תשומת לב וזקוק למישהו לשחק איתו. אז זה מה שאני עושה כרגע, מבחינתי. כפי שכתבתי כבר מספר פעמים, אם וכאשר תצליח להתדיין עניינית אשמח הכי הרבה לקיים דיון כזה. אבל הוכחת שזה מאוד קשה לך, אז מה שנותר זה המשחקים. רואה בזה סוג של התנדבות בדברים האלה, הצורך לשחק עם ילדי גן מסכנים (או מבוגרים שנמצאים ל"ע ברמה זו) שאין להם עם מי לשחק בחיים, וכשאני פנוי ויש לי פנאי לכך, אני משתדל למלא את צרכיהם.

אגב הם כוללים מהצד שלי קריאה של לכל היותר משפט אחד מתגובותיך (לפחות עד לשלב בו המשפט הזה יכלול משהו בסגנון הצעה לדיון ענייני), כך שאין סיבה לכתוב מעבר לזה. זה לא נקרא. לפחות לא על-ידי.
אוי איזה שלשול מילים. בסה"כ ביקשתי שתחליט מה אתה רוצה. קודם אמרת שאתה רוצה להפסיק ואחרי כן אמרת שאתה רוצה להמשיך.
אז מה אתה רוצה, להפסיק או להמשיך? תחליט.

קלייטון.ש

Well-known member
התשובה לשאלה זו מצויה בשלל תשובותי הקודמות במסגרת משחקנו.
למרבה הצער בשלל תשובותיך יש שתי תשובות שונות. פעם אחת אמרת שאתה רוצה להפסיק, ובפעם הבאה אמרת שאתה רוצה להמשיך.
אז מה אתה רוצה, להפסיק או להמשיך? תן תשובה ברורה.

קלייטון.ש

Well-known member
חס חלילה וחס לא עלינו טפו טפו טפו.
להד"מ!
ידעתי שתכחיש, אתה נראה טיפוס שנוהג להכחיש עובדות. לכן הנה שני קישורים לשתי תשובות שונות שלך.
פה אתה אומר "כעת הנח לי"
ופה אתה אומר "אמשיך לשחק איתך"
שני רצונות שונים במרווח של כמה דקות
אז שוב השאלה: איזו משתי הודעות אלה בתוקף? להפסיק או להמשיך?

למעלה