גילוח

נעמיק1

New member
גילוח

שלום, אני מגלחת במפשעות באופן קבוע וזה עושה לי פצעים ולפעמים עד כדי פצע מדמם (לא דימום רציני כמובן) איך אני יכולה למנוע זאת? (אני לא עושה שעווה אצל מישהי מקצועית כי אני ביישנית)

בקשר לפצעים כתוצאה מהגילוח---אין לי מושג

אבל אני יודעת שגילוח גורם לשערה לצמוח יותר עבה וחזקה, לפעמים היא אף צומחת בתוך העור וגם מכפילה את עצמה. (??אולי זה מה שגורם לפצעים) *בכל אופן שעווה תמיד יותר מומלץ! גם אני מעולם לא הורדתי שם למטה עם מישהי מקצועית(לא כל אחת מרגישה בנוח) אני מאז ומיתמיד מורידה עם שעווה לבד משם. פשוט צריך כוח סבל, הכל עיניין פסיכולוגי. בנוסף אני יודעת על שעווה חדשה של VEET המיועדת למקומות עדינים(39 ש"ח בסופר פארם-תנסי!)

miri441

New member
גילוח מגרד,מציק ומעיק

גדל אחרי יומיים במקרה הטוב, לכן שעווה עדיפה, העור כמשי, השערה גדלה עדינה וכל חודש מחדשים את האזור. להתייבש אין מה, יש שעווניות שמורטות כשהלקוחה בתחתונים ומזיזים את התחתון מצד לצד. בהצלחה..

עדיישן

New member
שערות מתחת לעור

לדעתי גם כשעושים עם שעווה זה מגרד אחכ ואף שורף כהשיער גדל, הוא גדל יותר לאט וזה אפילו כואב ליותר ימים. אני עשיתי עם מכונה , חבל לכולכן על הזמן איזה כאבים כשהשיער גודל כי הוא גודל מתחת לעור וזה כמו מחטים מה אפשר לעשות עם שערות הגודלות מתחת לעור?

miri441

New member
היי עדיישן

אחרי הסרת שיער בשעווה העור לא אמור לגרד ואף לא לשרוף. אני מאמינה כי ההסרה התבצעה על ידי מישהו לא מקצועי ובשל כך הרגשת כך. גם אני כמוך, יודעת, שהסרת שיער במכונה מהווה בעיה של חיפסוס בעור ואף פיצעונים קטנים וזה מכיון שבמכונה אין את הכיוונים הנכונים. בהצלחה..

עדיישן

New member
פצעונים קטנים זו לא מילה

את לא מבינה איזה כאבים אני לא מפסיקה להתגרד אני כמו קוף... כשקצת קר ויש צמרמורת אני פשוט מתה מכאבים האם את חושבת ששעווה תהיה לי טובה?

miri441

New member
היי עדיישן..

אני ממש מבינה את התחושה .. אני ממליצה לך לחכות עד שהפצעונים יעברו ורק לאחר מכן, את יכולה בשקט לעשות הסרת שיער בשעווה. בהצלחה...

עדיישן

New member
אז את אומרת ש..

אם אני אחכה עד שהם יעברו אני יכולה לעשות שעווה וזה לא יקרה יותר? כי ת'אמת - פעם עשיתי שעווה וזה קרה שוב האם זה קשור לזה שעשיתי לעצמי...? את אומרת שאצל מישהי מקצועית הפצעים לא יקרו? אם כן - תוכלי להסביר מדוע?

miri441

New member
היי עדיישן

כן רצוי מאוד שהפצעונים יעברו, ורק לאחר מכן תעשי שעווה אצל מישהי, מכיון שאם תעשי עכשיו אפילו אצל מישהי מקצועית הפצעים יפתחו . אני מאמינה שהפצעים יצאו בגלל שעשית לעצמך, ברגע שאת עושה אצל מישהי מקצועית היא יודעת איך למרוח ואיך למרוט. גם לעיתים שימי לב, שאפילו שלא יצאו פצעים, העור מחוספס וזה למה? מכיון שהמריטה לא היתה מקצועית. בהצלחה..

עדיישן

New member
האם יכול להיות

שפשוט יש לי עור ממש רגיש...? וכלום לא יעזור לי כבר..? אני מרגישה כמו מקרה אבוד לא משנה איך אני מנסה להיפטר מהשיער - כלום לא עוזר חשבתי שמכונה זה הדבר הכי טוב שיש אולי זה קרה בגלל שזו היתה הפעם הראשונה שעשיתי? או אולי בגלל שעברתי שוב ושוב על הרגל למרות שלא היה שם כבר שיער? (כדי לוודא שאכן כל השיער נעלם) אני שואלת כי שעווה אצל מישהי מקצועית זה כסף כמעט פעמיים בחודש ומכונה כבר יש לי בבית מה את אומרת מירי?

miri441

New member
עדיישן..

המכונה קוטעת את השיער ומורטת את השיער ללא כיון מתאים, בשל כך הפצעונים, ולא בגללך. תנסי פעם אחת מריטה בשעווה אצל מישהי מקצועית ותהיי יותר חכמה. מיותר פעמיים בחודש לבקר אצל השעוונית, מספיקה פעם אחת בחודש.

למעלה