גיליתי פתאום שבחלונות 8 אני לא יכול להשתמש בכל מיני גרסאות חדשות של כל מיני תוכנות..

רוב הזמן נח

Well-known member
מתי עדכנת לאחרונה ?

יש לי הרגשה שהבעיה בגלל עדכונים הקשורים ל ++Visual C - שלושת התוכנות משתמשות בממשק המשתמש GUI בשפה זו.
הגירסה האחרונה Visual Studio 2015-2022 וניתן להוריד ולעדכן מכאן ->

דווח
ועם qbittorrent_4.6.2_x64
אני עדיין מקבל את אותה הודעה כמו קודם

צפה בקובץ המצורף 97291
מתי עדכנת לאחרונה ?

יש לי הרגשה שהבעיה בגלל עדכונים הקשורים ל ++Visual C - שלושת התוכנות משתמשות בממשק המשתמש GUI בשפה זו.

דווח
וגם בפיירפוקס אני מקבל את אותו החלון כמו קודם
צילום מסך (66280).png

רוב הזמן נח

Well-known member
מתי עדכנת לאחרונה ?

דווח
זה חלונות 8 גרסת מפעל של HP. ללא שום עדכון נוסף. אני בערך 10 שנים ככה עם המערכת הזאת ולא היו בעיות.

היתה תקופה קצרה בהתחלה שהייתי מעדכן כל הזמן מה שמיקרוסופט זרקו עלי עד שתמיד אחרי כמה עדכונים המערכת היתה מתרסקת ולא עולה יותר. אז הפסקתי לעדכן בכלל וכבר שנים לא היו בעיות.

רוב הזמן נח

Well-known member
אגב, חפרתי בארכיון ומצאתי הודעה מהתקופה ממש אחרי שקניתי את המחשב הזה

HelpSupport

Active member
איך זה שכשתקלקל לי הכרטיס מסך שיניתי חיבור של כבל מהמחשב למסך וישר בלי שעשיתי כלום היה לי דריבר של מיקרוסופט
שאיפשר לי להשתמש במסך?

ועכשיו לא נותנים לי להתקין דרייב של אינטל? זה רק משהו שבכוונה הם עושים כי הם רוצים שאנשים ישדרגו למחשב חדש.

יש לי חלונות 8.

אבל פעם אחת שידרגתי ל 8.1 ואז לחלונות 10 שזה כולל גם עוד הרבה מאוד עדכוני מערכת. לקח לי בערך יום וחצי כל הסיפור.
אבל אחר כך החזרתי את חלונות 8 המקורי מהדיסק.
פתחתי על זה אז שרשור. או כאן או בפורום לייד..
אבל זה היה כשעוד היה לי כרטיס מסך. בלי כרטיס המסך המחשב נחלש מאוד בתפקוד שלו.
נסה להסיר את הדרייברים של כרטיסי המסך שהיו כולל זה של אינטל עם התוכנה DDU. שים לב יש להריץ אותה במצב בטוח. לאחר שהמערכת תעלה שוב במצב רגיל ונורמלי תתקין את הדרייבר של אינטל שוב - רק שהפעם תפעיל את התוכנה כמנהל. (עם ימין העכבר על הקובץ ובחר כמנהל)

אגב, חפרתי בארכיון ומצאתי הודעה מהתקופה ממש אחרי שקניתי את המחשב הזה
הסטוריה ונשכחות.
"סנגיב" בשמו האמיתי דן ברזלי - נפטר באוגוסט 2020 יהא זכרו ברוך.

למעלה