גיל ולמי שמתעניין,

גיל ולמי שמתעניין,

אולי האתר אינטרנט שבקישור הזה יעניין אותך, לא תמיד האתר אינטרנט הזה פועל,כניראה בגלל עמס גולשים, ולפעמים הגלישה בו איטית, תהנו,

רמי תשים בגוף ההודעה

/tapuzforum/images/emo46.gifהקישור הנ``ל אני רושם מהפון ואני לא יכול להכנס בעעע

gilriv

New member
?

הלווין
{} שלחתי לך מין קישור של ערוץ שאני מקווה שזה יצא {טוב רק ערוץ2:< ?> אם זה לא כל כך יצא טוב זה נלקח ב"WALLA תכתותב בחיפוש {ערוץ2 ותחפש יותר למטה את ישאמדיה
תלחץ עליו וזה יפתח תחלון המדיה בערוץ2 {וזה לא רק בזמני החדשות אל תפתח תפורטל.. רק בחיפוש זה מצוין? זה דבר טוב אם אתה לא בבית ואתה עם מחשב מחבר או נייד תשמור הזה בהוספה למעודפים שלך בידיודת גילי

gilriv

New member
לאינה ברוורמן יש כמוית של צילומים

סוף סוף גם לנו מגיע ''פאריס הילטון והאמת שזה כל כך מזכיר בדרכים האלו תפוז הולכים לקראתה ..איזה כיף לי שיש צילומים מהאלבומים הפרטיים שלה אינה
, -- מעניין שאם היא עד אז
מתי שהיא תצא בטח יו הפנר ישמע עליה -תפוז אל תורידו בעמוד הראשי ..חחח}}}}}}}את הFLIX היא מזה חמודה וגם באח הגדול ?מי ראה שהכלב של אינה נפטר איוווווווווווי כפרה ... ווי איזה פרצוף מי יכול לשים את זה

אגב

רוב הדיירים שנכנסו לבית האח הגדול הם בהיו בעבר או באינטרנט או בטלוויזיה. לדוגמה אינה היית בתפוז , רנין שיחקה שהיית קטנה ברחוב סומסום (היית בטלוויזיה). צבר עשה פירסומת למכון כושר בעבר. שיפרה שיחקה בשעשועון טריוויה "השעון" רובם עם עבר טלוויזיוני או "מפורסמים אלמוניים " שהאח הגדול בא רק לתת להם פוש אחרון וחזק כדי להתפרסם.

gilriv

New member
גם פה את צודקת

-אבל
'שחר יוני ואינה -יחד עם חגית .. באו בעקבות ההגרלה שאספו בקבוקי מים מינרלים בחסות זה גם >_אבל מלבד זה אינה בחורה שרצתה פירסום אני עכשיו שם לב {פרויקת דרום אמריקה זה לא סתם {בטח החברים/ת שלה ?זה מוזיקה אפשר לראות הזה בFLIX בטח שתגמור עם תוכנית הריאלטי ..בדרך היא תחזור לשדר פה, מממממ מה יש לה כאילו היא כבשה את FTV הבחורות באירופה הישראליות מזה מקום ראשון

gilriv

New member
אתם ממש לא מבינים

{חברה תסתכלו היום בשעה 21.00 בתוכנית ההדחות שם יראו קטע יפה שמשתתפים שם ...שחר ויוני חברה חייבים להשאיר את אינה עד למיליון אני ממש מת על השריטות המוחבעות של אינה ברוורמן {אתמול היה כאילו שחר זרק קמח והיתלוצצית כאילו

למעלה