otzzto

New member
השרשור שמתחתי מתחיל כבר לא לעניין אנשים ולהיות שטותי, מחק אותו במטוטא ממך. אין לו כבר עם ואנשים מתחילים לכתוב שטויות, חותמזה הוא סתם תופש פה מקום לא רצוי, למחוק בבקשה. תודה, צולי :)

לשמחתנו

לפני יותר משעתיים וחצי עבר השרשור את מבחן 72 השעות, ובתקווה רבה כבר מחר יעלם מעמ' הפורום הראשון. זה יותר תלוי בכם מבי. הסכמתי שיהיה שרשור אחד בו כל אחד יפרוק את מה שיש לו להגיד בנושא, אני כן רואה בזה חשיבות מסויימת, שעה שהדיון כבר עלה על גבי הפורום. לא נוכל להיות צבועים ולנהוג כאילו לא ראינו את השרשור. בגלל זה לא אמחוק אותו. מה שכן, אני מבטיח לכם שברגע שיעלה דיון נוסף בנושא שבכותרתו לא יופיע הסימן
, כלומר לא קשור לפורום, הוא יימחק מיידית, בהתאם לנהוג בתקנון הפורום. לגבי
, איני מבטיח להשאיר את הדיון. אני רוצה לקוות שבשרשור הזה, שכלל למעלה מ-300 הודעות והיה הגדול בהסטוריית הפורום (דבר שאני מצר עליו עד מאוד), סיימנו לשוחח על הנושא על גבי הפורום ונוכל לפנות את השולחן לדיונים כל רגאיי מיוזיק!!! אני רוצה להודות לחברי הפורום שהביעו דעתם בנושא, והגנו על שמו הטוב של הפורום, גם כשספגנו כאן חבטות קשות, מאנשים שהמטרה שלהם בכלל היא לעורר אהדה, ומנסים להשיג אותה בדרכים לא הוגנות או כשרות בעיניי, בתקיפות ואגרסיביות לא מתפשרת. אני אשמח לראות אתכם דווקא לאחר שרשור זה, את הפורום פורח עם האביב לדיונים אמיתיים, כאלה עם בשר. יש כאן אנשים צמאים לידע שלא שואלים, ומאידך וכצפוי יש כאן אנשים עם המון ידע לחלוק שלא עושים זאת. אני רוצה לשנות את המצב הזה, וזה תלוי רק בכם. הוכחתם שיש כאן חברים קבועים שהם אנשים איכותיים, עכשיו תראו לתפוז ולעולם מה אתם יודעים... בהצלחה שיהיה לנו וסופ"ש נעים! הרבה אהבה, גיל.

eviaman

New member
האמת שאני מרגיש ככה...

שאני לא משתף מספיק בעניין המלצות יש מלא... אבל פשוט אין לי כוח לכתוב ולהשקיע... עכשיו שחזרתי לשנת שירות אחרי חופשת הפסח בכלל אין לי זמן... טוב לא נורא יש כאן מספיק דוקטורים... אבל עם אני כבר כותב אני אכתוב כמה המלצות.. אז בקפלטון עסקינן? כמה טיונים... MI DEH YA טיון פשוט שוורףףף על הפאונדיישן רידים. NEVER LET YOU DOWN - שיר אהבה יפייפה יושב על TROPICAL וה- ISTANBULE רידים Good In Her Clothes- שיר ענק מ האלבום MORE FIRE WHA DIS - על אותו רידים של השיר הענק שלו HIT PON TOPPA HITS , הטיון הזה לא נופל ממנו כלל וכלל! SWEET RIDDIM - נדמה לי... capleton - log on girls-שיר ענק, יש להאזין לו מספר פעמים... Tour- שיר ישן מהאלבומים הישנים שלו אבל אחלה של טיון . פוגע בול... שווה בדיקה! -Songs of Joy feat. Capleton - שילוב מגניב של Promoe וקייפלטון , שיר חמוד לאלללהההה , ויש לו קליפ מצחיק סגנון של היפהופ מהיר וקפלטון נכנס בפיזמון זה פשוט נשמע אחרת Blaze Dem Out- יושב על Handle Riddim שיר חזק... אחלה FLOWWWW יש עוד מלא שירים למלך הזה , ניסיתי ככה להביא לכם פחות מוכרים וגם קצת יותר.. תהנו נתראה בהופעה... BLESS אביה

טובא

New member
ואם כבר המלצות אז...

הנה עוד המלצה לRIDDIMקצת ישן אבל אהוב עליי במיוחד JUBMIE RIDDIM הJUBMIE שהופק ב2003 ע"יFrenchie מהלייבל Maximum Sounds ו Suku הזמר\מפיק מההרכב הידוע WARD21 הJUMBIE הוא רידים קליל ונעים שהסאונד שלו מזכיר מאוד את הMAD ANTS RIDDIM(שגם עליו נמליץ בהמשך
) לא דאנסהל כזה שידפוק לכם עם באסים מטורפים במוח מצד אחד מצד שני לא יותר מדי רגוע כדי להשאיר אותכם יושבים. שלושת הטיונים האהובים עלי ביותר על הרידים הזה הם ללא ספק: |CAPLETON - Roughest King WARD 21 - M 16 LUKIE D - Girls Anthem והנה לכם הטיונליסט של הרידים: CAPLETON - Roughest King SIZZLA - Perform ELEPHANT MAN - Mek Them Chat BEENIE MAN - Send Them Come LUKIE D - Girls Anthem LEXXUS - Shake It WARD 21 - M 16 ZUMJAY - Like That DANNY ENGLISH & EGG NOG - Steppin' In Da Club HAWKEYE - Ding Dong ITALEE - Gossie Gossie DESPERADO - Bun 5.0. MADD ANJU - So Hard CE'CILE - Thinking Of It DETERMINE - Prepare For Me ALOZADE - No Freak MR PHANG - Hit Them In Style KEKE FLINT - Hot Girls TAZ & BLACK PEARL - The Game תהנו בנתיים פורום מאסיב! לילה טוב

למעלה