גירושין...

גירושין...

זה מתחיל ב``הרי את מקודשת לי`` ונגמר במגורשת תודה לך אישה על כל מה שהיית עכשיו את יכולה ללכת את יכולה ללכת ובהרבה כאב אני ממך נפרד הכאב שהותרת אחריך בליבי כה חד היית לי אהבה השארת בסוף כאב שלא עובר כל רגע ורגע אתך אני זוכר תודה על כל מה שהיית ואין לי כל רגש של טינה בתיבת הנגינה כתבה פתאום הנגינה והשמיים הולכים ומתקדרים וגשם מתחיל להציף את הרחוב ושוב אני שולח לך ברכת תודה על כל מה שהיה ביננו טוב זוכר איך נכנסנו לפני שנתים וחצי מתחת לחופה את בשמלה לבנה ואני בחליפה זוכר איך ענדתי לאצבעך את הטבעת שפירושה מחויבות ועתה כל מה שהיה ביננו פשוט הולך למות ``אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני`` אני עדין לא מאמין, וגם את ודאי לא תאמיני אז זהו אישה רגע לפני הסוף מרגיש כאילו מישהו אכניס לי אגרוף אגרוף שלא מותיר סימן חיצוני אלא מותיר כאב כי משהו בתוך תוכי עדין אותך אוהב C הזכויות שמורות - קפצתי לביקור בקר אור לכולם ויום נפלאאאאאאאאא

קפצתי! אני לא מבין...

קודם כתבת יותר טוב ממני על מהות האהבה... ופתאום... איך? אגו טריפ.

דידי(בת

New member
קפצתיייייייייייייייי נשמה!

איזה יופי! פשוט יפה. אתה כל כך רגיש וכל כך יודע להביע.. הרי לבד לא תישאר זה ברור, והזוכה המאושרת בה תבחר, רק טוב יהיה לה. כל אשר תרצה - לו יהי! אוהבת דידי

MSCE2000

New member
אחי, תודה !

אחי תודה על 2 ה``טיפים`` שהבאת לי אתמול..... אני אעדכן אותך......

אלמוגית

New member
קפצתי אי אפשר שלא להגיב

קפצתי חמוד הכאב שלך נוגע ללב כולנו חזק ואמץ אנחנו איתך באש ובמים אחרי הגשם באה השמש עוד יבואו ימים של אושר ימים של כיף מכינרת אחרת

לקחת.....

אם היה אפשר לקחת את הכאב ולהפוך אותו לתיקווה -היתי עושה זאת אך -הכאב יפוג כשאהבה אחרת תגיע(והיא חיבת להגיע) אם היה אפשר לקחת את הכאב ןלהפוך אותו למנגינה הרי אתה (כובש במילים וכובש בניגונים) לכן רוצה לאמר לך -קפצתי שעוד יבוא היום שבו הכאב יעלם האהבה תהיה לידך והמנגינה לא תפסיק לנגן? טופז** (שמבינה את ליבך )

עקרב32

New member
אנחנו באותה הקלחת

אל דאגה קפצתי החיים ממשיכים ליזרום מה שנישאר בסופו של דבר זה הזיכרון הטוב באה אהבה חדשה ואיתה חיים חדשים

למעלה