גישה לפורום מחו"ל

simplepilot

New member
שלום,

ראשית אציין שאני נכנס לפורום כבר שנים רבות, ואני נהנה מאוד לקרוא פה - אך חבל לראות שבשנים האחרונות כמעט ואין תנועה. אישית, אני מסרב לפתוח חשבון פייסבוק (עניין עקרוני) ובכל מקרה דעתי היא שקבוצות פייסבוק למיניהן אינן תחליף לפורום פומבי.

רציתי להעלות נקודה שלא הייתי בטוח אם הנהלת הפורום מודעת אליה - נראה שמאז השדרוג של מערכת תפוז בקיץ האחרון, נחסמה הגישה לאתר מחו"ל. אמנם נראה שאין בפורום גולשים רבים מחו"ל, אני יודע שיש לפחות כמה כאלו, ואני מניח שיש אחרים כמוני אשר קוראים בלבד. כדי לכתוב את ההודעה הזו הייתי צריך להתחבר מכתובת ישראלית - לא בטוח שלכולם יש את האופציה הזו.

האם ידוע למישהו (ובפרט להנהלה) מה הסיבה והאם העניין אמור להשתנות בעתיד הקרוב?

תודה!

אני גר בפלורידה ונכנסתי בקלות לאתר לאחר האוברול שעבר.
לא מבין למה אתה מתכוון ב"כתובת ישראלית", אבל כשהכנסתי את שם המשתמש והקוד הישנים שלי - נכנסתי מיד.

simplepilot

New member
אני גר בפלורידה ונכנסתי בקלות לאתר לאחר האוברול שעבר.
לא מבין למה אתה מתכוון ב"כתובת ישראלית", אבל כשהכנסתי את שם המשתמש והקוד הישנים שלי - נכנסתי מיד.
בחודשים האחרונים, בכל פעם שניסיתי לגשת לאתר מכתובות IP אמריקאיות קיבלתי הודעה שהגישה נחסמה ע"י Cloudflare. נכון לעכשיו נראה ששוב יש גישה, אעדכן אם הבעיה תחזור.

טל ר

New member
אני באותה סירה - גם אני איני מעוניין להצטרף ל"מהפכת" ה-Facebook ולפתוח שם חשבון, וכמוך - גם טעמי איתי.

להבנתי, בהיותם על הפלטפורמה הקודמת, תפוז סבלו ממתקפות האקרים בסגנון DDOS. הפיתרון שלהם, כנראה פיתרון של יאוש, היה לחסום גישה לאתר מכתובות IP לא ישראליות. מי שממש רצה יכול היה להיכנס באמצעות VPN שנותן לו כתובת ישראלית.

כנראה שכחלק מהמעבר לפלטפורמה החדשה והמודרנית יותר (שגם שכחה את כל הקבצים שצורפו להודעות ישנות), הבעיה נפתרה (חלקית או במלואה) והחסימה על פניה הוסרה.

למעלה