גישור במחלוקת בין שכנים

מצב
הנושא נעול.

Shemes P

New member
גישור במחלוקת בין שכנים

גישור במחלוקת בין שכנים
אני גרה בדירה ששיכת לי בבניין משותף. בדירה שלידי גרה במשך שנים רבות גברת נחמדה והיינו ביחסים טובים. ב 5 השנים האחרונות היא משכירה את הדירה לסטודנטים מהאוניברסיטה הסמוכה. הסטודנטים מרעישים, מלכלכים, הורסים, וכמה שאני מתלוננת בפניה או בפניהם זה לא מועיל. הגענו למצבים מאוד לא נעימים וכעת אנחנו מסוכסכות.
הסיכסוך זה לא ממש מועיל לי כי איכות חיי נפגמה ואני נופלת על אוזניים אטומות. זה הבית שלי, הנכס שלי, השקט שלי! הכל נלקח ממני. האם הליך גישור יכול להועיל לי לפתור את הסכסוך עם בעלת הדירה ולהוביל לכך שהיא תדאג שבדירה יגורו דייירים נורמלים ששומרים על התנהגות נורמלית??
תודה.

סכסוך שכנות

גישור במחלוקת בין שכנים
אני גרה בדירה ששיכת לי בבניין משותף. בדירה שלידי גרה במשך שנים רבות גברת נחמדה והיינו ביחסים טובים. ב 5 השנים האחרונות היא משכירה את הדירה לסטודנטים מהאוניברסיטה הסמוכה. הסטודנטים מרעישים, מלכלכים, הורסים, וכמה שאני מתלוננת בפניה או בפניהם זה לא מועיל. הגענו למצבים מאוד לא נעימים וכעת אנחנו מסוכסכות.
הסיכסוך זה לא ממש מועיל לי כי איכות חיי נפגמה ואני נופלת על אוזניים אטומות. זה הבית שלי, הנכס שלי, השקט שלי! הכל נלקח ממני. האם הליך גישור יכול להועיל לי לפתור את הסכסוך עם בעלת הדירה ולהוביל לכך שהיא תדאג שבדירה יגורו דייירים נורמלים ששומרים על התנהגות נורמלית??
תודה.
סכסוך שכנות
שבוע טוב,
סכסוך שכנים ושכנות בהחלט מתאים לגישור, בהיותו מערכת יחסים מתמשכת.
כמובן שעל מנת שניתן יהיה לקיים הליך גישור, יש לקבל הסכמה של כל הצצדים הנוגעים בדבר.
כדאי לנסות ולהציע לשכנתך בעלת הדירה לנסות ולפתור את המחלוקות ביניכן באמצעות גישור. ייתכן שיש מקום להציע גם לדיירים שלה להצטרף לגישור או לחלק ממנו, תלוי במשך הזמן שהם עתידים לשכור את הדירה.
בהצלחה

שילה1

New member
כן בהחלט.פני למרכז הגישור הקהילתי הקרוב

גישור במחלוקת בין שכנים
תודה.
כן בהחלט.פני למרכז הגישור הקהילתי הקרוב
ושתפי גם את בעלת הדירה.
בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה