גלווניק- נוסקין

גלווניק- נוסקין

המכשיר החדש הנקרא גלווניק + ערכת טיפול הנקראת "180"מבטיחה שינוי בפנים שיחליף את הנתוח הפלסטי או את הבוטוקס! לכל המעונינות - בולשייט!!!אל תאמינו!!!! מנסיוני - לאחר 5 חודשי טיפול , קניית המכשיר (שהוא לא זול!), רכישת כל המוצרים - וטיפול יסודי בכל יום- התוצאה נותרה בדיוק כמו לאחר הטיפול הראשון. שינוי שכל משחה קוסמטית אחרת תעשה במחיר זול יותר! בנוסף - החברה שמתיימרת להיות כה אדיבה, תומכת, עוזרת ומדריכה... אינה שונה מכל סוחר אחר הרוצה רק למכור את סחורתו. כשביקשתי לרכוש את המכשיר - הגיע אלי הביתה הסוכן - יום למחרת!(אמיר שמו) כשהועלתה הבעיה שיתכן והמכשיר מקולקל מכיוון שלא נראות תוצאות - הוא הודיע לי שעלי להגיע בעצמי למפעלי החברה בגלילות! המכשיר אומנם תקין, התוצאות לא נראות לעין, הכסף נוזל במהירות לצורכי קניית החומרים - ומהחברה - לא שמעתי עדיין מילה! חשובנה פעמיים לפני ההוצאה הכל כך לא מצדיקה! טובה

newcos

New member
הבולשיט של שושה היחיד...

יחיד במינו... אין לי כל מושג מה בדיוק עשית עם המכשיר, אך מה שבטוח לא טיפול גלווני !!! אין מצב שלאחר 5 חודשי טיפול של מינימום אחת לשבוע ובחודשיים הראשונים פעמיים בשבוע עם מכשיר הגלווני והג'לים התואמים, שלא יראה אפילו שינוי קטנטן. אך מאחר והמכשיר הינו מכשיר גלווני קליני/מדעי, לסוגי עור מסויימים נדרשת לעיתים הכנה מתאימה לטיפול הגלווני והמשך טיפול יותר ממוקד ומתאים לסוג העור. חוץ מזה, האם התגלחת לפני הטיפול ועשית הכנה לטיפול הגלווני של איזון העור ופלינג ? מסתבר שלא, כי אחרת היית רואה שינוי. שהרי קיים הבדל בין מרקם העור על כל מרכיביו בין גברים ונשים. דנה

בתגובה

שלום לך שושה !!! שמי אסף ואני עובד בשיתוף עם חברת ניוסקין ! לפי מה שכתבת ניכר כי את מאוכזבת מן המכשיר בעיקר מן השרות ומהתוצאות באם ניתן אשמח להיות לך לעזר ולתקן את העוול שנעשה אך לפני כן : 1. ציינת כי את עושה טיפול כל יום, אין צורך לעשות זאת 2. כנראה שהסוכן שהיה אצלך לא העביר את המידע בצורה ברורה וצר לי על כך, אשמח לשוחח איתך בכדי להבין איזה הנחיות קיבלת, הגלווני הוא מכשיר שכרגע עושה מהפכה בשווקים כמו ארה"ב ואירופה בגלל התוצאות שהוא מספק, אך האמת היא שצריך לדעת כיצד להשתמש נכון, אנו נותנים ליווי ללקוחות שלנו בכדי שיקבלו תוצאות ולכן צר לי שלא קיבלת ליווי נכון 3.אשמח לענות על שאלות נוספות 054-2095059 אסף בברכת שבוע טוב http://asaf.magneticsponsoringonline.com

למעלה