גלישה דרך הסלולאר וההבדל מול אפליקציות

אלון331

New member
גלישה דרך הסלולאר וההבדל מול אפליקציות

מבקש עזרה להבין משהו בסיסי : אם יש לי אתר באינטרנט , נניח סתם לשם הדוגמא yad2 - לא זה ממש לא האתר שלי ( לא הייתה לי התנגדות שכן) אז : 1. אני מבין שכיום ברוב הפלאפונים אני יכול לגלוש באינטרנט ולהגיע אליו דרך הגלישה באמצעות חברת הסלולאר ואז אני מקבל את דפי האתר . 2. אני מבין שגם באייפון אני יכול להגיע אליו דרך גלישה באינטרנט . האם אז האתר נראה שונה מבשאר הפלאפונים ? . האם כדי שאתר יוכל להראות דרך האייפון צריך לעשות לו התאמות מיוחדות ? . 3. אם האתר שלי נצפה בגלישה רגילה באינטרנט דרך הסלולאר לרבות אייפון אז למה אני צריך ולמה חברות אחרות כמו גלובס דמרקר בנקהפועלים ועוד ועוד צריכות אפליקציות אייפון ? . בצה שונה עניין אפליקציה מכניסה רגילה לאתר אינטרנט דרך האייפון? 4. אם אני רוצה לפתח אפליקציות ייחודיות לאייפון האם אני צריך להשקיע עוד כסף בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד, לנוקיה ( ovi) בלקברי וכו? . האם כך נוהגים כולם- הם מפתחים לכל סוג מכשיר אפליקציה נפרדת? נשמע לי עניין מאוד יקר. ואז אני חוזר שוב לבסיס, למה לא לגלוש לאתר שלי דרך האינטרנט שקיים כיום כמעט בכל המכשירים? אני באמת אשמח לתשובות כי אני מתעניין לקדם את האתר שלי דרך הסלולאר ואני רוצה ש: 1. הוא ייראה מאוד מעוצב 2. להכניס פימרים שקיימים כבר באתר האינטרנטי 3. אולי לעשות דברים שעוד לא קיימים באינטרנט דרך הסלולאר מה דעתכם המלומדת??

תשאל בפורום בוני אתרים

מסופקני אם תמצא מענה מקצועי והולם בפורום זה

למעלה