גלישה סלולרית באורנג'

TAPUZ NINJA

New member
גלישה סלולרית באורנג'

יש לי חבילה באורנג' של 3 ג'יגה גלישה בפורטל ועוד 30 מגה לאתרים חיצוניים, עכשיו במכשיר הקודם ( סוני אריקסון K800I ) גם הייתה לי חבילה דומה. עכשיו שאני בעבודה אני דיי גולש הרבה במכשיר אבל במכשיר הזה ( זה מכשיר חדש) אחרי שגלשתי קצת כבר נגמרה לי החבילה שהיא כביכול לאתרים חיצוניים ונשארה לי החבילה של ה- 3 ג'יגה שהנציגה אמרה לי שהם לפורטל של אורנג' ( שאין מה לעשות בו) . במכשיר הקודם הייתה לי רק את החבילה של ה- 3 ג'יגה אבל הייתי גולש לכול אתר שאני רוצה , גם במיני אופרה שהיה בו וזה היה נחשב כגלישה רגילה, אבל פה באמת אם אני גולש לגוגל זה כבר נחשב לאתר חיצוני. למה פתאום זה נהיה שונה? האם אפשר להגדיר משהו במכשיר החדש ( סמסונג אומניה) כדי שכמו במכשיר הקודם לאן שאני אגלוש זה יחשב בחבילת הגלישה הרגילה של ה- 3 ג'יגה ולא באתרים חיצוינם? בקודם הורדתי את האופרה מיני למכשיר ופה הוא כבר מותקן אולי זאת הסיבה? מישהו יכול לעזור לי? תודה. דרך אגב גלישה בתפוז נחשבת לאתר חיצוני? כי לפני כמה ימים נגמרה לי החבילה של ה- 30 מגה. ואני פוחד להכנס לתפוז דרך הסלולרי בעבודה , כי הנציגה אמרה לי שזה נחשב כאתר חיצוני. אני צריך עכשיו לחכות עד שאני אגיעה הבייתה כדי להכנס מהמחשב לתפוז, חבל כי בעבודה זה היה מעביר לי את הזמן.

חוליגאן

New member
זה שינוי צורת גלישה שאורנג עשו.

כאב להם שאנשים נהנים עד שאתה עובר לרשת אחרת. אם המכשיר שלך מספיק משהכלל תבית על רשת מקומית ותיגלוש.

למעלה