גם אליכם התקשרו השבוע בנושא סקר על העיר?

שירה763

New member
גם אליכם התקשרו השבוע בנושא סקר על העיר?

טילפנו אליי השבוע בערב בנושא סקר על העיר... השאלה שהכי התקשתי לענות עליה - באילו תחומים העיר הכי זקוקה לשיפור? ארנונה חינוך תשתיות מקומות בילוי והיה צריך לבחור רק שניים...
סתם... יחסית לעיר ממנה אני באה (נ"ע) מגדל העמק עדיפה בעיניי יום נהדר לכולם

rby74

New member
ב-א-מ-ת...

נצרת עילית מכניסה את מגדל העמק בכיס... מבחינות רבות: חינוך.. תשתיות... נקיון... חזות העיר... רק ראש העיר צריך לצאת לפנסייה ...(שתביני... לא הייתי חוזרת לנצרת עילית.. אבל בכיף עוזבת את מגדל העמק).. גם אלי התקשרו עם הסקר... אמרתי צריך בית ספר קרוב דחוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף ולהוריד את הארנונה.. אנחנו לא גרים בסביון.................

שירה763

New member
נכון, נופים נהדר

ריכזתי שם פרוייקט מסויים בתחום החינוך והתרשמתי מ-א-ו-ד לטובה

לולי72

New member
את יודעת שהחינוך הכי טוב

הוא בקיבוצים? בעיר, בית ספר טוב ככל שיהיה, אין מה להשוות לחינוך בקיבוצים למרות שגם בקיבוץ יש לפעמים אוכלוסיה לא מי יודע מה, אבל זה פחות מאשר בעיר, ובעיר לא תמיד יש ברירה אם כלכלית או אחרת לרשום את הילד לחינוך בקיבוץ ולכן בוחרים באופציה של בית ספר בעיר, אני יודעת שבית הספר הכי טוב במגדל העמק הוא עליזה בגין בנוף העמק, אבל לא כל התלמידים כמובן יכולים ללכת לאותו בית ספר ואין מה לעשות, בכל בית ספר יש אלימות, רק צריך לדעת לשים לזה סוף.

שירה763

New member
זכותך לחשוב כרצונך ../images/Emo24.gif

אני לא הייתי מעדיפה את נצרת עילית בשום אופן מגדל העמק עדיפה בעיניי, ולשתי הערים ללא קשר יש צורך בסדנא ארגונית רצינית ודחופה על העסקת עובדים מתאימים ומוכשרים -ללא קשר לשם משפחתם ולדרגת הקשרים שלהם

dafgol

New member
גם אלינו צלצלו אתמול בערב

גמני התלבטתי מה לענות....לי נתנו לבחור שלושה דברים...
שאלו אותי גם על מועמדים....אחד השמות בכלל לא מכירה...יהלי משהו...יכול להיות?

לולי72

New member
אכן כן - יהלי שפרלינג הג'ינג'י המתוק

הוא עו"ד ואמא שלו היא מנהלת מינהל החינוך, אתי שפרלינג שאיתה אני ולירון אמורים להיפגש בשבוע הבא. יהלי ואני נפגשים הרבה בבית המשפט אבל מכירים עוד לפני זה, הוא שנה מעלי ואשתו הייתה בשכבה שלי, בחור חכם ביותר, - בכלל כל הילדים במשפחה הזו הם עורכי דין - 5 ילדים היא גידלה האמא שלהם וכולם ממש מלומדים וחכמים. דרך אגב השבוע פגשתי אותו ובצחוק אמרתי "הנה ראש העיר הבא" - כי בשבוע שעבר הייתה כתבה עליו שתושבים הציעו לו לרוץ לראשות העיר - ואמרתי לו שכבר שנתיים בגני עירייה אין חוגים לילדים ואין העשרה - אבל המדרכות במרכז היה מאוד חשוב לשפץ אותן, מאוד מאוד חשוב - אמרתי לו שצריך להשקיע יותר בחינוך לקטנטנים ולא רק לבתי ספר.

S r 35

New member
אם לא הבנתם עדיין...

לדעת פרנסי העיר וראשיה מגדל העמק מורכבת משתי ערים.... 1) השכונות החדשות מעבר לכביש הראשי (שכונת רבין, אאל"ט?...) שבה כדאי להשקיע ומשקיעים... וכנראה שגם עושים סקרים (הסיכוי טוב יותר לקבל תשובות משביעות רצון). 2) השכונות הישנות של מגדל העמק עצמה, שסובלות מהזנחה נוראית בכל תחום שאפשר להעלות על הדעת... ההפרדה הזו מרגיזה, בלשון המעטה. ניסינו לפנות לעיריה בעניין, חשבתי שגם הפורום הזה יזיז משהו. לצערי, לא והמצב ממשיך להיות כזה... וכנראה שגם ימשיך. במלוא הכנות, הייתי מאוד רוצה שהורי יצאו ממגדל-העמק ויעברו למקום אחר. כואב לי לראות עד כמה הם לא מקבלים כלום, לעומת חמי וחמותי - למשל - שגרים בקרית-אתא ונהנים מראש עיר שמטפח את העיר ואת אוכלוסיית הקשישים שם. חבל מאוד שזה כך. לראש העיר הבא של מגדל העמק (מי שזה לא יהיה) יש המון עבודה והרבה דברים לשפר. מקווה מאוד שהוא אכן יעשה זאת.

לולי72

New member
שרה - את צודקת ב - 100%

ההורים שלי היו גרים ברח' תימורים וברחו משם כל עוד רוחם בם, כמה שהם הצליחו לקבל על הדירה שלהם (כשהייתי בת 18) הם קיבלו העיקר לברוח משם, אז ההזנחה הזו נמשכת כבר המון שנים (עוד מאז שהייתי ילדה לדעתי) מעל 25 שנה - כאילו השכונות הישנות לא קיימות בכלל - וזה באמת לא בסדר. וכן, מטפחים את השכונות החדשות - כי כאן גרים התושבים הצעירים של העיר וכדי שהם לא יעזבו את העיר מטפחים יותר - אמנם אני גרה כאן ולי זה טוב, אבל ברור שצריך להשקיע גם בשאר השכונות ולא להזניח.

S r 35

New member
נו, ומה עוזר לי שאני צודקת? ../images/Emo46.gif

אני לא רואה איך המצב הזה יוכל בכלל להשתנות וזה מתסכל

למעלה