גם אנחנו מתלבטים ..

1151986

New member
גם אנחנו מתלבטים ..

בהתחלה רצינו את הבוגבו בי החדשה שמגיעה עם אמבטיה, בעיקר בגלל המלצות של המון חברים מרוצים.
אך דווקא שכנה שלי האירה את עיניי שהבוגבו כלל לא מתאימה לאזור מגורינו, כיוון שיש הרבה עליות וירידות, המדרכות לא תמיד מסודרות וכ'ו ..
להם יש בייבי ג'וגר והם מאוד מרוצים.
לא אהבתי בבייבי ג'וגר שהמושב לא מסתובב, כלומר אנחנו לא נוכל לראות את התינוק כי הוא יפנה לרחוב.
מה דעתך על פג פרגו ? האם זו עגלה שתתאים לאזור המגורים שתיארתי ?

עגלה שמתאימה לאזור מגורים

בד"כ כאשר יש מדרכות משובשות עליות וירידות וכו' כפי שאת מתארת באזור המגורים, רצוי לבחור בעגלה עם גלגלים גדולים ולא ללכת על העגלות עם הגלגלים הקטנים.
גלגלים גדולים מאפשרים מעבר נוח וקל בתנאי שטח מאתגרים קצת יותר (מדרכות משובשות וכו').
בעליות: גלגלים גדולים סוחבים את המשקל המועמס על העגלה בקלילות רבה הרבה יותר מאשר גלגלים קטנים, שבהם את נדרשת יותר לדחוף. ההבדל מורגש.

המלצתי: בדקי עגלות עם גלגלים גדולים + מושב מסתובב או לחליפין אפשרות להרכבת אמבטיה לחודשים הראשונים בהם את מציינת שחשוב לך שהתינוק יפנה אלייך (בשלב הטיולון רוב התינוקות מאוד מתעניינים במה שקורה מסביב, ואוהבים להיות ישובים עם הפנים לרחוב).
לפג פרגו יש כמה דגמים. ממליצה לבחון את זו עם הגלגלים הגדולים יותר.

המשך הריון נעים

1151986

New member
תודה רבה

שכחתי לציין שיש לנו רכב קטן (דייהטסו סיריון) ולכן גלגלים גדולים מידי יכולים להוות בעיה ..
אז לדעתך הבוגבו בי בעצם פחות תתאים לתנאי אזור המגורים שלנו ?

את תיארת שטח שהוא מעט אתגרי, ולכן גלגלים קטנים עלולים להקשות

במידה ואת מטיילת. עניתי לשאלתך ולתיאור שלך של סביבת מגורייך.
נסי לקחת מחברה עגלה עם גלגלים קטנים ולהסתובב מעט ליד הבית ולראות איך זה מרגיש מבחינתך.
עד כמה את מתכננת לטייל רגלית ועד כמה את מתכננת להשתמש ברכב? עני על שאלה זו לעצמך, וראי איפה הפשרה עוברת מבחינתך.

באופן כללי, בסיריון ניתן לפרק את המגש, ואז נוצר בגאז שבו ניתן להעמיד את העגלה בנוחות.

לקמיליון יש שני גלגלים גדולים אך גם שניים קטנים

קטנים. אם את תלכי עמה במצב של מריצה (שעושה שימוש רק ב- 2 הגלגלים הגדולים) אז היא מתאימה למעבר במגוון סוגי שטח, אולם זה פחות נוח להליכה ממשוכת.
לשטח בוגאבו יצאה עם עגלה חדשה: הבופאלו.

אם ההתלבטות היא בין הקמיליון לבי. הייתי רוכשת את הבי לאור העובדה שהבי קומפקטית יותר בקיפול (היה חשוב לך מבחינת מקום בבגאז), מתקפלת עם הטיולון, אין צורך בפירוקו והמחיר זול משמעותית מהקמיליון.

בוטנלי

New member
היי 1151986

אנחנו כרגע נוטים מאוד לכיוון הבי3 החדשה עם האמבטיה, אבל אנחנו לא מכירים אףאחד שיש לו אותה וגם טיפה חוששים מבחינת יציבות בגלל הגלגלים הקטנים (למרות שמהתנסות בחנות עושה רושם מאוד יציבה) אפילו שאנחנו גרים בעיר ואין לנו יותר מידי שטח בעייתי.
אשמח לשמוע בעד/נגד...

בחנות על רצפה או פרקט כל עגלה תרגיש כמעט טוב

קחי זאת בחשבון.
עם זאת, אתם גרים בעיר ולכן שיקול של עבירות פחות רלוונטי עבורכם.

רבים מאוד מרוצים מהבוגאבו בי.
התוספת של האמבטיה היא בונוס למי שהיה מעוניין בה עד כה והיא לא הייתה זמינה.

בוטנלי

New member
בדיוק בגלל זה שאלתי...

ברור לי שזאת לא ממש חוכמה לבדוק על ריצוף של חנות

מצד שני אני לא מכירה אף אחד שיש לו את הדגם הזה אז אין לי באמת חו"ד אמיתית...

אם יש לך המלצה לעגלות שהן קלות יחסית, מתקפלות בקלות ועם הטיולון יחד (כלומר מתקפלות יחד עם המושב והטקסטיל של הטיולון) אבל עם זאת יציבות ומגנות טוב גם עם האמבטיה- אשמח לשמוע.

תודה!

1151986

New member
היי בוטנלי

יש לי מספר חברים שיש להם דגמים שונים של הבוגבו בי, וכולם ממש ממש מרוצים. כולם גרים בעיר (דרום תל אביב, צפון תל אביב, רמת השרון). בדיוק עכשיו פגשתי חברה נוספת שגרה לידי, והיא לעומת השכנה טוענת שהבוגבו החדשה תהיה מושלמת (מניסיון של חברות שלה שגרות לידנו) .. בקיצור .. אני באופן אישי הולכת לאיבוד בין המלצות הבעד ונגד .. אני מניחה שאם את גרה בעיר ובאזור שהמדרכות מסודרות יחסית, העגלה תתאים לכם.

בוטנלי

New member
תודה.

נראה לי שכדי להיות יותר שקטה אני אהיה קצת ישראלית ואבקש בחנות לצאת עם העגלת תצוגה החוצה לראות איך היא זזה ברחוב- עולה על מדרכות וכו' (ולשם העניין אביא איתי תיק במשקל של איזה 3-4 קילו לשם ההמחשה).

ממליצה בחום על מוצי

יש אמבטיה, וטיולון מסתובב עם פהנים אליך, ידית עם מוט אחיזה 4 גבהים, גלגלי גומי גדולים (חשוב מאוד שלא אויר בגלל פנצרים). יש לה תעבורה מצויינת, חוץ מזה שהיא מהממת לטעמי.

kurinm

New member
לנו יש EVO

אנחנו גרים ביישוב והEVO מאד נחה.
היא גם לא יקרה במיוחד ויש לה יתרונות רבים, אך גם חסרונות
היא גם נכנסת בסיריון כי יש גם לי.
את מוזמנת לפנות בפרטי אם יש לך שאלות

למעלה