גם אני חדשה כאן.....

מצב
הנושא נעול.

ANOGA

New member
גם אני חדשה כאן.....

גם אני חדשה כאן.....
היי, מנסיונכן - כמה זמן לוקח מיום בחירת התורמת ועד להחזרה? האם יש צורך בטיפול מקדים להחזרה ואם כן באיזה שלב של המחזור? תודה,

שיר5520

New member
ברוכה הבאה!

גם אני חדשה כאן.....
היי, מנסיונכן - כמה זמן לוקח מיום בחירת התורמת ועד להחזרה? האם יש צורך בטיפול מקדים להחזרה ואם כן באיזה שלב של המחזור? תודה,
ברוכה הבאה!
מאחלת לך דרך קלה וקצרה אל הלידה. השאלות שלך מאוד כלליות. תלוי באיזה מרכז, תלוי באיזו ארץ, אצל איזה רופא. יש צורך בטיפול מקדים שמותאם לך אישית. כל אחת והפרוטוקול שלה. אני מציעה לך לקרוא את השרשור שעשינו על הרופאים והמרפאות. הוא נמצא בטאגליינס. אחר כך את מוזמנת לשאול כל שאלה נוספת ונשמח לעזור. בהצלחה!

שיר5520

New member
ועוד משהו

ברוכה הבאה!
מאחלת לך דרך קלה וקצרה אל הלידה. השאלות שלך מאוד כלליות. תלוי באיזה מרכז, תלוי באיזו ארץ, אצל איזה רופא. יש צורך בטיפול מקדים שמותאם לך אישית. כל אחת והפרוטוקול שלה. אני מציעה לך לקרוא את השרשור שעשינו על הרופאים והמרפאות. הוא נמצא בטאגליינס. אחר כך את מוזמנת לשאול כל שאלה נוספת ונשמח לעזור. בהצלחה!
ועוד משהו
אני מזכירה לך ולכל המצטרפות החדשות להצטרף למאבק שלנו. כל מה שצריך לעשות זה לשלוח מייל ולהתחיל לקבל את ההודעות שלנו על ההתפתחויות במאבק לקבלת החזרים על טיפולי הההפריה מתרומת ביציות. המייל: [email protected] והודעה למלח - אתה לא מספיק זריז - לקחתי לך את התפקיד

זה לא חוכמה ../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif

ועוד משהו
אני מזכירה לך ולכל המצטרפות החדשות להצטרף למאבק שלנו. כל מה שצריך לעשות זה לשלוח מייל ולהתחיל לקבל את ההודעות שלנו על ההתפתחויות במאבק לקבלת החזרים על טיפולי הההפריה מתרומת ביציות. המייל: [email protected] והודעה למלח - אתה לא מספיק זריז - לקחתי לך את התפקיד
זה לא חוכמה

הרי את יודעת שאני גולש בעיקר מהעבודה ומחברים מידי פעם (כמו עכשיו)
. אבל נראה אותך בשבוע הבאה כאשר נהיה מחוברים גם מהבית
. אז גם פלפל תעמוד על המשמר מפני גנבים.

שיר5520

New member
מחוברים מהבית??

זה לא חוכמה

הרי את יודעת שאני גולש בעיקר מהעבודה ומחברים מידי פעם (כמו עכשיו)
. אבל נראה אותך בשבוע הבאה כאשר נהיה מחוברים גם מהבית
. אז גם פלפל תעמוד על המשמר מפני גנבים.
מחוברים מהבית??
מזל טוב! אני באמת אתחיל להיזהר.

vif

New member
ברוכה הבאה

גם אני חדשה כאן.....
ברוכה הבאה
זמן ההמתנה שונה ממרכז ומרכז אצלינו לא היה זמן המתנה הרופא שלי מחליט מתי אני אהיה מוכנה ואני מודיעה למרכז והם שולחים לי פרטים של תורמות שיהיו מוכנות אז ולשאלה השניה יש טיול מקדים--טיפול מקדים --או משחק מקדים שכולל פרוגסטרון לעיבוי הרירית ולפי הרופא לפעמים גם דיכוי לפני שמתחילים תלוי ברופא ב ה צ ל ח ה

אריאלה22

New member
ברוכה הבאה ל../images/Emo82.gif החם שלנו

גם אני חדשה כאן.....
ברוכה הבאה ל
החם שלנו
תוסיפי פרטים וישמחו לעזור לך כאן. חוץ מזה אני מאחלת לך שהייה קצרה בתור שואלת ושהייה ארוכה ונעימה בתור עוד סיפור מוצלח של תרומת ביצית. דפנה

ayoosh

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

גם אני חדשה כאן.....
ברוכה הבאה

לעזור הרבה אני לא יכולה (וכמו שאמרו טובות לפני, השאלות כנראה כלליות מדי) אבל שמהר מאוד תעברי לאגף ההריוניות ...

debrave

New member
../images/Emo45.gifענוגה

גם אני חדשה כאן.....
ענוגה
ברוכה הבאה מאחלת לך שהות קצרצרה ופוריה.

נטאשה

New member
ברוכה הבאה - איזה שם יפה בחרת

גם אני חדשה כאן.....
ברוכה הבאה - איזה שם יפה בחרת
קודם כל בהצלחה וטוב שהגעת אלינו. לפי מיטב ידיעתי ולא מנסיון עדיין, במקום שאנחנו מטופלים הבטיחו לנו עוברים תוך 4 חודשים. מהרגע שהעוברים מגיעים יש להכין את הרחם במשך מחזור אחד ואז נעשית ההחזרה במידה והכל בסדר כמובן. שוב, שיהיה לך בהצלחה ענקית.

רועיבת

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

גם אני חדשה כאן.....
ברוכה הבאה

מאחלת לך שהות קצרה כאן כ"מנסה", תשעה חודשים כהריונית, ושהות ארוכה ב"אחרי". שיהיה בהצלחה!

ANOGA

New member
../images/Emo24.gifתודה לכולכם על קבלת הפנים,

ברוכה הבאה

מאחלת לך שהות קצרה כאן כ"מנסה", תשעה חודשים כהריונית, ושהות ארוכה ב"אחרי". שיהיה בהצלחה!
תודה לכולכם על קבלת הפנים,
מחר אני מתחילה ,ז"א מחר אני יוצרת קשר עם הרופא שלי. האפשרויות שלי הן או תורמת מרומניה או מקפריסין.למען האמת עוד לא החלטתי מהיכן. ישנו הפרש במחיר 3500$ - רומניה לעומת 4000$ קפריסין. לגבי התורמות - הרופא שלי רואה את התורמות מרומניה - ואולי זהו גם יתרון. בכל מקרה מחר בשיחה שלי עם הרופא אדע יותר. החזיקו לי אצבעות. בהצלחה לכולנו!

מצב
הנושא נעול.
למעלה