גם אני צריכה עזרה :)

sonaku

New member
גם אני צריכה עזרה :)

התחפושת שלי בעיקרון היא לא חד פעמית ולכן אני ממש רוצה להשקיע עלייה. בעיקרון חשבתי שמצאתי תופרת,אבל משום מה היא לא עונה לי. אז אני חושבת שאני צריכה בעצם ממכם 2 עצות! 1 בבדים. 2 בתופרת. אם מישהו מכיר,תופרת במרכז טובה ויחסית זולה שישלח לי מסר-תודה :) ובדים... בגלל שלא פעם אחת וגם לא פעמיים גנבו לי עיצובים ורעיונות אני לא לוקחת יותר סיכונים... אני מעלה לכאן תמונה של חלק מהשמלה ולא כולה. ואני אשמח לדעת מה השם של הבד הזה,כי משום מה עוד לא ראיתי אותו בנחלת בינימין.. אבל אני אמשיך לחפש! כמובן שאם מישהו יודע,זה מאוד יעזור. תודה רבה רבה רבה מראש ים.

ים היקרה

א. אם השמלה כבר קיימת ממילא אפשר 'לגנוב' את העיצוב אבל לא נתווכח על כך. ב. השמלה שהראית עשויה להיות מבדים רבים, נדמה לי שמה שאת מחפשת זה את ההדפס המדוייק, וקשה לי להאמין שתמצאי. אבל חיפוש מדוקדק עשוי להוביל אותך למשהו דומה, בסגנון, שמזכיר את הבד הזה. נחלת בנימין ודרום תל אביב הם המקום לחפש כאלה, וגם חנויות של קווילטינג וטלאים, יש כמה אינטרנטיות כגון 'פיסות' 'הובילי' בהצלחה

sonaku

New member
תודה רבה

האמת שלא דיברתי על העיצוב הספציפי הזה. אבל בסדר... ולא חיפשתי את הדפס הזה אלא את השם של הבד. והשמלה לא קיימת,אלא לקחתי השראה משמלה שקיימת ואף אחד לא מכיר. דרך אתר קוריאני מקסים שמצאתי לגמרי בטעות! :)

"גנבו לי עיצובים ורעיונות" לתלות את הגנבים

בכיכר ה"פורום" איך העזו ? ואשר לשאלתך: בד בהדפס פרחוני יכול להיות מכל סוג שהוא אריג או סריג,דק או עבה נוקשה או רך .השאלה היא אם לשמלה שאת מעצבת את רוצה בד נוקשה או רך בתמונה ,החצאית נפוחה ( אני מנחשת כי לא גילית ) ואפילו שיש תחתית מלמטה בד רך לא מתאים . בדים את יכולה למצוא בשפע ב מידרחוב שבנחלת בנימין .סוג בד שמות ? לא רלוונטי כי אף סוחר לא מדייק במינוח המקצועי של הבד יכול להיות מכותנה ,ברוקאט ,משי סאטן ..סימפוניה מה זה חשוב בע צם את צריכה לאהוב את ההדפס ולהרגיש ביד את הבד ורלאות את הנפילה שלו .

כן, המנהלת ../images/Emo13.gif סימפוניה זה שם מסחרי שניתן

בארץ לסריג דק, מאלה שנוטים לקרוא להם טריקו, עשוי ויסקוזה עם 7% אלסטן (לייקרה), בדרך כלל. זה סריג דק אבל לא שקוף, רך מאד, בעל נפילה מצויינת ומעט ברק. שמו המקצועי - מודל MODAL בשנים האחרונות עושים ממנו את רוב חולצות הטי לנשים וסריגי הקיץ האופנתיים.

תיקון קטן

מודל הוא אחד השמות המסחריים לויסקוזה, ואין מדובר בהכרך בויסקוזה סרוגה מעבר לכך- תודה רבה יתוייק במאמרים

שש שבע

New member
פעם הייתי בתצוגת אופנה של מעצב מאוד מוכר

וידוע, עוד אנחנו מביטים על השמלות שלו, והנה שמלה אחת מהלכת על המסלול , אני מושיטה אצבע ואומרת בקושי "הההשמלה שששלי" ובעלי מכיון שהכיר את הדגם, בגלל שאבי הכלה מאוד התלהב ולא התביש להראות לכולם... אמר לי "אם מעתיקים אותך - סימן שאת טובה" ומאז בכל פעם שאני רואה שמעתיקים ממני משהו, אני מקבלת את זה כמחמאה....

sonaku

New member
אני לוקחת את זה כמחמאה..

אבל לא היית רוצה לעצב בשביל עצמך משהו ולראות את זה על מישהו אחר,נכון? :)

שש שבע

New member
מה איכפת לי?

כל החיים הם חיקוי, נרצה או לא נרצה,ף ככה לומדים, מינקות והלאה.. ואם מישהו עושה משהו יפה, לא תאמצי לעצמך לפעמים? ככה אנחנו מאמצים אופנה, בצורה לא מודעת וסגנון וצבעים...

למעלה