ג'מאיקה!

נדב88

New member
ג'מאיקה!../images/Emo65.gif../images/Emo99.gif

אהלן חבר'ה ושבוע טוב! בטח כמו הרוב בפורום הזה , גם אני מפנטז על היום בו אני אסע לטיול בג'מאיקה. כרגע אני לומד בביה"ס עדיין,אבל תכף הכל נגמר בשבילי.... יצא לי בשיטוט ברשת, למצוא שמתקים בין ה-16 ל-22 ביולי פסטיבל רגאי סאנספלאש שבטח חלקכם שמעתם עליו, שזה פחות או יותר הזמן שיש לי לפני הצבא!!! משהו יוכל לתת לי טיפים לקראת טיול שכזה?? (מחירים, איפה כדאי לישון ואם משהו רוצה להצטרף!!)

Jah 3

New member
אהלן גיבור

אני גם האמת רוצה לטוס לג'מייקה עם איזה חבר או כמה חברים לפני הצבא, אני מקווה שיבואו איתי כי זה ה-מקום ואני חייב לטוס לשם. אני גם כמוך מצטרף לשאלה של פרטים לגבי טיול שכזה.

נדב88

New member
בעיקרון אני מאמין שיש לי זמן,

אני מקווה שידחו לי את הגיוס באיזה חודש או שניים, ככה זה יצא מושלם, הבעיה שלי היא כסף...אני מעריך שכל הסיפור אמור לעלות משהו כמו 1200 דולר ככה, למשהו כמו שבועיים. הפסטיבל פשוט, זה משהו שממש הייתי רוצה להיות בו...!!!

sista natty

New member
../images/Emo6.gifנו אז תארגן לי!!

תאמין לי שוקי אתה....ידך בכל ....

shukiman

New member
תשאל ב-144...

גנים טורס ב-כפר סבא רח'ויצמן.. אחלה של שירות.. ומחירים מצויינים.. בהצלחה. =שוקי

Grand Master G

New member
תגובה

מה שאתה מדבר עליו זה לא הסאנספלאש, זה הסאמפסט שמתקיים ב-16-22 ליולי. מאוד מומלץ, האתר שלהם לא מעודכן עדיין, אבל לקראת מרץ תהיה רשימת הופעות כולל מחירים - http://www.reggaesumfest.com הסאמפסט כולל את כל האומנים המובילים בג'מייקה, וגם International Day שמביאים חבר'ה מארה"ב - בעיקר ראפרים. זה ייקרה במונטיגו ביי, אם אתה כבר מתכנן טיול לפרטי פרטים אתה יכול לפנות אליי.

RastaTzlila

New member
ואללה גמני...

תיכננתי טיסה לפסטיבל לפני הגיוס, למרבה הצער זה לא בג'מייקה וגמכן בכלל לא רגאיי, אבל זה מה יש לי ביד והאמתי שאני גמגכן דיי מאושרת עם זה, לקראת סוף החודש הקרוב אני טסה לפסטיבל הסולקליפס שיהיה בשמורת טטבע בטורקיה, שבוע וחצי של טראנס מטורף. ואגב- בנוגע לכך אני אשאל על הדרך אם ישנם כאן אנשים שפניהם מיועדות לשם?

למעלה