ג'מאל מורי עם אחת מהופעות הסקורינג המרשימות שראיתי

Krit123

Well-known member
אפילו ביחס לעצמו... 50 נקודות, 21-25 מהשדה!! מטווח של 2 נקודות הוא היה 13 מפאקינג 15! חייב להיות שיא לשחקן חוץ. מה זה החרא הזה.. בשלב מסוים כבר נקרעתי מצחוק, הוא קלע 11 ברצף. ההגנה של קליבנלד לא מבינה את המשמעות של שחקן שמתחמם. אולי הדבר הכי כיפי לצפייה שהיה לנו העונה.

ג'וקר חיפש אסיסט לטריפל-דאבל כול הרבע הרביעי, מי אם לא מורי העניק לו אותו. במחצית הראשונה מורי ופורטר היו 17-22 מהשדה, רק שפורטר נעצר שם תרתי משמע, מורי המשיך בשביל שניהם. חבל שכנראה לא יהיה אולסטאר העונה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מרשים בהחלט
יש לו תחרות קשה על תואר השחקן המצטיין של הלילה כי אמביד דפק 50 נק' ו 17 ריב' על הראש של הבולס.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אז באופן לא מפתיע, מורי קובע שיא והופך לשחקן הראשון אי פעם שקולע 50 נק' ב 80%.
מה שמדהים זה שמורי לא הלך לקו אפילו פעם אחת שלמען האמת, זה מעיד יותר על ההגנה של הקאבס מאשר על היכולת שלו.

Rapgamer

Well-known member
מורי הוא אחד משחקני ה-heat check הכי משוגעים בליגה. תמיד היה כזה. לא זוכר אם בעונת הרוקי או הסופמור שלו הוא התחמם נגד בוסטון ותפר לסמארט איזה מיליון נקודות רצופות בפרצוף.
גם היכולת שלו בבאבל הייתה סוג של כושר יוצא דופן שנמשך כמה שבועות. הוא שיחק מדהים אבל גם קלע מבטים קשים באופן חריג.
טל- אין סיכוי שיהיה אולסטאר השנה. גם לא נכנס אם הסגל לאולסטאר היה מתרחב ל-15 מקומות.
ניר- מורי פשוט לא שחקן שיוצר מגע. לדעתי זה החיסרון העיקרי במשחק ההתקפה שלו. ממוצע של 3 זריקות עונשין למשחק.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מורי הוא אחד משחקני ה-heat check הכי משוגעים בליגה. תמיד היה כזה. לא זוכר אם בעונת הרוקי או הסופמור שלו הוא התחמם נגד בוסטון ותפר לסמארט איזה מיליון נקודות רצופות בפרצוף.
גם היכולת שלו בבאבל הייתה סוג של כושר יוצא דופן שנמשך כמה שבועות. הוא שיחק מדהים אבל גם קלע מבטים קשים באופן חריג.
טל- אין סיכוי שיהיה אולסטאר השנה. גם לא נכנס אם הסגל לאולסטאר היה מתרחב ל-15 מקומות.
ניר- מורי פשוט לא שחקן שיוצר מגע. לדעתי זה החיסרון העיקרי במשחק ההתקפה שלו. ממוצע של 3 זריקות עונשין למשחק.
הכל נכון
ועדיין, אתה לא יכול לתת לשחקן לקלוע לך 50 נק' על הראש באחוזים כאלה בלי לפוצץ אותו לפחות פעם אחת.

Rapgamer

Well-known member
פיניקס- ניו אורלינס
משחק טוב, מאוד נהניתי לצפות בפליקנס למשך 3 רבעים משחקים כדורסל נכון עד שהתפרקו ברביעי.
הפליקנס שמרו טוב, יצאו מהר קדימה, הניעו כדור, תקפו את הסל. לונזו במשחק הכי טוב שראיתי ממנו עד היום, אינגרם נותן בראש לברידג'ס, בלדסו הרשים בהגנה, ציון עשה את שלו (למרות שטועה ברוטציות בהגנה).
יש לפעמים נתונים שמפתיעים אותך. ניו אורלינס הובילה ב-9 הפרש בתום הרבע השלישי, זאת למרות שבאותה נקודה פיניקס קלעה 15 שלשות ב-52%. וזה לא שבוקר קיבל מבטים של אימון, פרנק קמינסקי היה 5-5 משלוש. הפליקנס באמת נראו טוב, אבל היו צריכים לשרוד את פתיחת הרבע הרביעי כשכריס פול רץ עם הספסל.
well- הם לא שרדו. זה התחיל בכך שהכדור הפסיק לנוע בהתקפה, הם נתקעו על איבודים וזריקות סוף שעון. בצד השני כריס פול העביר להם שיעור בניהול פיק אנד רול, מסירות חדות לקלעים שתפרו אותן. הסאנס מחקו את ההפרש, ואז רמת ההאסל של הפליקנס התחילה לרדת, ואז באמת הגיע מבול של לייאפים, ושלשות, ומה לא. פיניקס הביסה את הרבע האחרון ב-29 הפרש.
בסיום 132-114 לסאנס. אוהב מאוד את הקבוצה שיש בפיניקס. קבוצת two-way טובה ומאוזנת. כריס פול במשחק Point god עם 15 נקודות ו-19 אסיסטים על 2 איבודים. חסרים לו שני אסיסטים כדי לחלוף על פני אוסקר רוברטסון ולעלות למקום השישי בכל הזמנים באסיסטים.
בוקר במשחק סולידי אבל לתחושתי הוא פחות טוב העונה מפול. אם צריך לבחור נציג של פיניקס לאולסטאר, זה CP3. גם אייטון סולידי, בעוד שקמינסקי וקראודר קלעו ביחד 11 שלשות, פיניקס תנצח כמעט תמיד עם תרומה כזאת שלהם.

Rapgamer

Well-known member
קליפרס- יוטה
איזה כיף, שתי הקבוצות מגיעות בהרכב מלא. אצל הקליפרס קוואי וג'ורג' חוזרים, אצל יוטה קונלי.
בפתיחה הגנת פרימטר טובה ואגרסיבית של הקליפרס, בפרט בוורלי שעושה רושם שמקשה על דונובן מיצ'ל משחק שני ברציפות. צמד הכוכבים נראים טוב והקליפרס עולים ליתרון מוקדם. בצד של הג'אז קונלי היחיד שמייצר היטב.
בפתיחת הרבע השני- כוננות ספיגה של הקליפרס, בדקות הספסל מול גובר. אלא שיכולת נהדרת של לו וויליאמס מגדילה את היתרון ל-12, משחק שהוא יחסית low scoring. סלים של בוגדנוביץ' מצמצמים את הפיגור ל-8 במחצית.
רבע שלישי בסימן דונובן מיצ'ל, שאתה יודע שיופיע למשחקים גדולים. פתח הרבה יותר אגרסיבי, מחפש להיכנס לסל, מנגד הקליפרס יוצאים מפלואו התקפי כפי שקורה להם מדי פעם, מעט מאוד הנעת כדור. שלשות רצופות של מיצ'ל ובוגדה מעלות את יוטה ליתרון 4, בצד השני קוואי משיב עם סלים מחצי מרחק והרבע השלישי מסתיים ביתרון 4 לקליפרס.
ברבע הרביעי שוב הספסל של הקליפרס מפתיע לטובה, מהלכי אחד על אחד של מרכוס מוריס מגדילים את ההפרש ל-7 כשהכוכבים חוזרים. מהלכים קשים של קלארקסון קירבו את יוטה עד פיגור 2, אבל משם ריצת 13-2 של הקליפרס מחזירה את המשחק לדו ספרתי וזה בול גיים.
בסיום 116-112 לקליפרס. ניצחון טוב מאוד של הקליפרס שעשו כמה דברים נכון- ניצחו בריבאונד (כולל פוזשן מכריע לקראת הסיום בו קוואי לקח 2 ריב' התקפה ושרף איזה 50 שניות מהשעון), הכילו די יפה את המשחק הפיק אנד רול של הגארדים עם גובר, וניצחו יריבה מעולה מבלי שנהנו מערב קליעה מבריק משלוש.
לדעתי יש לקליפרס מצ'אפ די טוב מול יוטה. מספר שחקנים שמסוגלים לנצח משחק מהמיד ריינג', בפרט קוואי שהרגיש בנוח מול המצ'אפ של רויס אוניל (האחרון דוקא הקשה על באטלר שיש דימיון בין המשחק שלו לקוואי). הקליפרס קבוצת שלשות נהדרת שמקשה על גובר לחנות בצבע, מהבחינות האלה היא קצת מנטרלת את אפקט הרים פרוטקשן שלו.
הג'אז יכולים להיות אופטימיים מכך שהפסידו את המשחק על דקות הספסלים בפתיחת רבעים 2 ו-4, מה שבדרך כלל הם מנצחים. לו וויליאמס ומרכוס מוריס קלעו 36 נקודות מהספסל בדקות מוגבלות, לרוב זה יהיה יותר קרוב ל-26 ואז המשחק נראה אחרת. בהקשר הזה שווה לציין שלו וויליאמס מצא את הרית'ם שלו במשחקים האחרונים ללא צמד הכוכבים אחרי שבפתיחת העונה שיחק נורא. הוא גם היה הכי מחויב הגנתית שראיתי מזה זמן רב.
נקודה נוספת למחשבה מבחינת יוטה, קונלי אמנם חזר אבל זה בא על חשבונו של אינגלס שנעלם. בעונה שעברה הם לא היו טובים ביחד, חלק מההצלחה שלהם העונה טמונה ביכולת שלהם לשחק היטב במקביל וזה לא קרה הפעם. קונלי רק חזר מפציעה וכו', אינגלס ירד מהחמישייה לספסל, יש כאן נסיבות מקלות. אבל נמשיך לעקוב אחר הנקודה הזאת.
מבחינת סטט'- קוואי עם 29 נקודות, כאמור לו וויל ומוריס עם 36 משותפות מהספסל. פול ג'ורג' שקט אבל משחק לא רע שלו עם 15 נקודות, בכל זאת היה חייב לעשות שטויות בסוף עם כדרורים מיותרים בבאק קורט מול הלחץ של יוטה.
אצל הג'אז מיצ'ל קלע 35 (כמעט כולן במחצית השנייה), בוגדה עם 23.

היה משחק ברמה גבוהה בין שתיים מ-4 הקבוצות הטובות בליגה להערכתי, תהיה סדרה אדירה אם יפגשו בפלייאוף.

Krit123

Well-known member
עוד כמה נקודות שלי על אתמול

*קליפרס יוטה היה אחלה משחק, דילגתי על חלקים אמנם. להרכב עם מוריס ב-5 יש פוטנציאל יפה מול הג'אז, מאפשר להחליף בראש שקט יחסית. יכולים להיות מאוד מרוצים מאיך שהכילו את הרול של גובר, קיבל באמפ בצבע שהשהה את המסירה החוצה ואפשר לאחרים לחזור לקלעים.
קלארקסון חד לאאלה.. יש משהו דרוזני בהליכות שלו לסל, עבודת רגליים שמאפשרת להשתמש בגוף כחוצץ ולהשיג קצת מרווח או חצי צעד לסל, בעיקר הספין מוב הדינמי הזה שהם עושים.
בצד השני לו וויל לא יכול היה לעשות בושות עם המיקרופון עליו. גם דפק נאומים כאילו חיכה להזדמנות. במקומם הייתי שם עליו אחד כל לילה בפלייאוף. בברלי עם סלים קריטיים בסיום. יוטה ממש נלחמו בסיום, מוציאים לך את הנשמה כדי שלא תרצה לנצח אותם יותר. הקליפרס כמעט התייאשו וירדו מהמגרש, היה להם מבט קולקטיבי של 'די, זיינתם תמוח'

*אמביד ממממממשש השתפר מהמיד ריינג'. אני בטוח שהוא קולע המון בפוסט פשוט כול פעם שיוצא לי לראות אותו הוא אוטומטי ברמות של באבל איידי, לא מחטיא וזריקות לא פשוטות בכלל מהכדרור. אני לא חושב שזה מקרי.

*עושה רושם שלפליקנס יש סף שבירה די נמוך. אפיין את ההתנהלות המצוברחת שלהם בבועה.

*מורי כאמור הראשון בהיסטוריה עם 50 עגול בלי הליכות לעונשין. הופעה שמתארת אותו די טוב האמת, לקו הוא עוד ילמד להגיע. את ה-50 הוא השיג בדאנק אדיר.

*בהמשך לכך, הסגל של קליבלנד לא מסתדר לי. אני לא מתלהב מהקו האחורי שלהם האמת, שתיהם לא רכזים או סקוררים טבעיים. אין בזה משהו רע, רק לא מתלהב מהשילוב בניהם ספציפית לגבי ההמשך. חוץ מזה שלהוציא את אלן וסקסלנד, יש להם כול מיני עבמים בסגל משום מה. הליגה טובעת בכישרון, תעשו מהלך יצירתי ותנחיתו מישהו מעניין. אוקורו אחלה אגב, אם דברים יתחברו לו הוא יכול לעזור להם לעלות מדרגה בעתיד.

*בנוסף למאליק ביזלי, עוד שחקן של מינסוטה צפוי לבלות במעצר, הפעם על חשד ברצח שנתפס אתמול בעיני המצלמות
במינסוטה נמצאים במגעים על מנת לסדר להם תא משותף

*תודה למג'יק שניצחו את הווריורס. זהו..

Rapgamer

Well-known member
עוד כמה נקודות שלי על אתמול

*קליפרס יוטה היה אחלה משחק, דילגתי על חלקים אמנם. להרכב עם מוריס ב-5 יש פוטנציאל יפה מול הג'אז, מאפשר להחליף בראש שקט יחסית. יכולים להיות מאוד מרוצים מאיך שהכילו את הרול של גובר, קיבל באמפ בצבע שהשהה את המסירה החוצה ואפשר לאחרים לחזור לקלעים.
קלארקסון חד לאאלה.. יש משהו דרוזני בהליכות שלו לסל, עבודת רגליים שמאפשרת להשתמש בגוף כחוצץ ולהשיג קצת מרווח או חצי צעד לסל, בעיקר הספין מוב הדינמי הזה שהם עושים.
בצד השני לו וויל לא יכול היה לעשות בושות עם המיקרופון עליו. גם דפק נאומים כאילו חיכה להזדמנות. במקומם הייתי שם עליו אחד כל לילה בפלייאוף. בברלי עם סלים קריטיים בסיום. יוטה ממש נלחמו בסיום, מוציאים לך את הנשמה כדי שלא תרצה לנצח אותם יותר. הקליפרס כמעט התייאשו וירדו מהמגרש, היה להם מבט קולקטיבי של 'די, זיינתם תמוח'

*אמביד ממממממשש השתפר מהמיד ריינג'. אני בטוח שהוא קולע המון בפוסט פשוט כול פעם שיוצא לי לראות אותו הוא אוטומטי ברמות של באבל איידי, לא מחטיא וזריקות לא פשוטות בכלל מהכדרור. אני לא חושב שזה מקרי.

*עושה רושם שלפליקנס יש סף שבירה די נמוך. אפיין את ההתנהלות המצוברחת שלהם בבועה.

*מורי כאמור הראשון בהיסטוריה עם 50 עגול בלי הליכות לעונשין. הופעה שמתארת אותו די טוב האמת, לקו הוא עוד ילמד להגיע. את ה-50 הוא השיג בדאנק אדיר.

*בהמשך לכך, הסגל של קליבלנד לא מסתדר לי. אני לא מתלהב מהקו האחורי שלהם האמת, שתיהם לא רכזים או סקוררים טבעיים. אין בזה משהו רע, רק לא מתלהב מהשילוב בניהם ספציפית לגבי ההמשך. חוץ מזה שלהוציא את אלן וסקסלנד, יש להם כול מיני עבמים בסגל משום מה. הליגה טובעת בכישרון, תעשו מהלך יצירתי ותנחיתו מישהו מעניין. אוקורו אחלה אגב, אם דברים יתחברו לו הוא יכול לעזור להם לעלות מדרגה בעתיד.

*בנוסף למאליק ביזלי, עוד שחקן של מינסוטה צפוי לבלות במעצר, הפעם על חשד ברצח שנתפס אתמול בעיני המצלמות
במינסוטה נמצאים במגעים על מנת לסדר להם תא משותף

*תודה למג'יק שניצחו את הווריורס. זהו..
מסכים איתך שאמביד השתפר בקליעה. עדיין חושב שזו חריגה שתתיישר לכיוון הממוצע. לפני שנתיים הוא קלע מיד ריינג' ב-35%, בעונה שעברה עלה ל-39%. העונה הוא קולע אותן ב-56% שזה יותר טוב מכריס פול, דוראנט, קוואי ומי שלא תרצה. אני לא חושב שהוא קלעי מיד ריינג' ברמתם ועדיין בתור היריבה של פילדלפיה אני שמח על פוזשנים שהוא זורק מ-16 פיט כי זה פוזשן שהוא לא מושך דאבל טים מחויב, לא מגיע לעונשין, לא נמצא שם לריב' התקפה וכו'.

מסכים גם לגבי סף השבירה הנמוך של ניו אורלינס.

Krit123

Well-known member
מסכים איתך שאמביד השתפר בקליעה. עדיין חושב שזו חריגה שתתיישר לכיוון הממוצע. לפני שנתיים הוא קלע מיד ריינג' ב-35%, בעונה שעברה עלה ל-39%. העונה הוא קולע אותן ב-56% שזה יותר טוב מכריס פול, דוראנט, קוואי ומי שלא תרצה. אני לא חושב שהוא קלעי מיד ריינג' ברמתם ועדיין בתור היריבה של פילדלפיה אני שמח על פוזשנים שהוא זורק מ-16 פיט כי זה פוזשן שהוא לא מושך דאבל טים מחויב, לא מגיע לעונשין, לא נמצא שם לריב' התקפה וכו'.

מסכים גם לגבי סף השבירה הנמוך של ניו אורלינס.
אמנם אני לא מכיר את הנתונים, אבל בתחושה שלי השיפור ברמת הקליעה שאנחנו רואים ברחבי הליגה לא פוסח על המיד ריינג'. בהקשר הזה, אם הוא ממשיך לקלוע באזור ה-50% לדעתי זה מאוד יקשה על היריבות, יותר קל להכניס כדור לפייס אפ ולא פשוט להתחייב משם לעזרה. מהמעט שראיתי זה גם מאוד מקל עליו לסחוט עבירות והשופטים הולכים איתו, הוא מוריד כתף בדרך לסל אחרי הטעיה והבאמפ הולך לכיוון שלו לרוב. החוקיות של המהלך הזה לגמרי לא ברורה לי אגב.
יש להם את היכולת לתמרן משם, כי הם יכולים להמיר את הפייס אפ לפוסט, או אם לא הולך לעשות ריסט ולשחק את ההאנד אוף עם הגארד. כשמתחייבים עמוק בפוסט והעזרה מגיעה, זה דרך להוציא לגבוה את הכדור מהיד ובדרך כלל הוא לא יחזור אליו. קבוצות כבר לא יודעות לעשות רי-פוסט. זו אחת הסיבות שיותר קל לשחקני חוץ לסגור משחקים כי הם יכולים לברוח מהדאבל או לדפוק ספרינט בחזרה לכדור. בהקשר של פילי זה מהותי שהוא ימשיך לגוון ולתקוף מהאזור ההוא כי אין להם פרימיטר שישמש כקלוזר.

למעלה