"גמד ענק" ב"כל הנשמה"

גליקסי

New member
"גמד ענק" ב"כל הנשמה"

כפי ששמתם לב (מי שהגיע בכל אופן ביום שלישי) חילקנו את ה"גמד/ה ענק/ית". הבטחתי שאני אעדכן בנוגע לאופן בו הסיפור עומד להתבצע: 1. כל יום שלישי פעם בשבועיים (פעם ראשונה ב-26 לדצמבר) כולם צריכים להביא משהו ל"גמדים/ות" שלהם. נא לא לשכוח כי זה יכול לבאס את ה"גמד/ה" שלכם. מי שלא מגיע מכל סיבה שהיא שינסה לשלוח עם מישהו אחר. 2. את המתנה שתביאו ל"גמד/ה" נא לשים את זה אצלי בחדר ביום שלישי החל מהשעה 15:30. 3. כל חודש נעשה סבב בו כל אחד יוכל לנחש מי ה"ענק/ית" שלו - ניחוש אחד בלבד
אז אל תהיו
ותחשפו את עצמכם מהר. 4. על מנת לעשות את הדבר קצת מעניין אני אקבע לפעמים נושא מסויים שסביבו צריכים להביא משהו ל"גמד/ה" (לדוגמא - תצלום שלך מעוות, משהו עם חמאת בוטנים וכו') 5. לכל טענה ובעיה נא לפנות אלי בצינורות המקובלים. להלן רשימה של מי שלא לקח את הפתק עם ה"גמד/ה" שלו עד עכשיו (נא להגיע בשבוע הקרוב או ליצור איתי קשר): א. ניצן זמר. ה. נטע אסף. ב. נוי יתאח. ו. הגר ביטון. ג. דנה טלאל. ז. נעה בן שמחון. ד. תמר טלאל. חג שמח ותאכלו הרבה

תיקון יניב..

האדם שלו אנו מביאים את המתנות הוא "הענק" בעוד שמי שמביא את המתנות הוא "הגמד" הקטן והחמוד יחי ההבדל הקטן ענת

מה איתי???

סליחה אבל גם אני לא לקחתי פתק....אם אני בכלל משתתף... אני רוצה....

גליקסי

New member
סליחה על הטעויות....

תודה על התיקון ענת. לביא אתה משתתף ותבוא לקחת ממני את הפתק שלך. שבוע טוב, יניב גליקסמן

למעלה