גנט ופ.צ ברוז` מעונינות בבן שושן

אני חושב

שהוא דוקא יצליח שם גם אם לא בשנה הראשונה וילד טוב אתה נראה לי מדבר מתוך נגיעות שאתה אוהד ביתר ואתה רוצה לראות אותו רק בטדי (בכל אופן זוהי דעתי האישית בלבד)

חח אני לא כזה אוהב אותו

למשל כמו יצחקי הוא נלחם אבל הוא לא כז כשרוני יש לו הרבה חסרונות לא פיזי אין לו משחק ראש כל הזמן משחק בצד לא באמצע כמו חלוץ אמיתי והכי מעצבן אצלו שהוא נאיבי .

ובכל זאת אתה חושב

שהוא צריך להישאר בביתר (אחרי שמנית את כל החסרונות שלו???????????)/tapuzforum/images/emo2.gifזה שחקן שצריך להשתפר בבלגיה

כי הוא כשלעצמו

יכול להצליח רק בביתר. מה לא ברור הוא לא יהיה כוכב בביתר אבל הוא יכול להצליח.

ובכ``ז יש לו 7 שערים

למרות שלא פתח בתחילת העונה בכלל. יש לו מיקום טוב ברחבה והוא זריז. מה אתה רוצה ממנו אם הוא לא משחק באמצע ולא באגף זה בגלל המאמן וכך אגב יותר מתאים לו כי הוא לא חלוץ רחבה קלאסי יותר מתאים לו חלוץ אגף.

גם לפאביו גוניור יש 7 שערים

ואני כמעט בטוח ששום לא אמר לו לשחק באגף כי רומולו לא יכול לשחק לבד בחוד .

בן שושן לא קיבל דקות ומיקום כמוהו

אל תשווה החמצות של ג`וניור לאלו של בן שושן חוץ מזה גוניור כמה שצוחקים עליו שיחק ברומא ובנבחרת ברזיל כך שיש לו את זה.

שיחק ברומא ולא עשה כלום

אתה יודע כמה שחקנים היו ברומא בעשור האחרון שלא שומעים עלהם היום בן שושן קיבל המון דקות השנה גם גוניור לא שיחק תמיד יש להם כמעט אותם דקות.

פאביו ג`וניור הוא דווקא חלוץ טוב

שהיה צריך להתאקלם בארץ והוא עשה זאת לא פלא שבהפועל רוצים להשאיר אותו לעוד עונה.

למה אתה מצחיק

בנוי פיזית הוא בקושי 170 ממש נראה ילד תמוז בנוי פיזית כמו שצריך למרות שהוא גם 175

חוץ מגטוסו אין שחקן

נמוך כמעט שבנוי פיזי ובן שושן לא פיזי ואפילו לא מתקרב לזה הוא רק דוחף בלמים לא יותר מזה.

גאטוזו כסחן

אני לא אוהב את הכדורגל שלו. הוא בעצמו אמר ``שאני רואה את פירלו משחק אני שואל את עצמי אם אני יודע לשחק כדורגל``.

אני לא יודע אם הוא יצליח או לא...

אבל מה שכן,עמית של היום זה לא עמית המבריק מלפני שנה. אני אמנם אוהב אותו ושמח כשהוא משחק כי הוא שחקן בית,אבל הוא לא כזה תותח. להזכירכם,רוב הגולים שלו השנה הם מ2 מטר מהשער (2 במחזור 6 מול פ``ת, 1 במחזור 17 מהשמטה של אוהד כהן, 1 במחזור 19 מול חיפה מטר מהשער, 1 במחזור 20 מול ק``ש מטר משער ריק, 1 במחזור 24 מטר מהשער, וגם השערים בגביע,אין לי כח לכתוב.לא שזה לא שוה כלום אבל בכל זאת...) ולעומת זו הרבה איבודי כדור. ובזמן האחרון הוא נדבק מהמחלה של תמוז ויצחקי:האגואיטיות. בקיצור,לא שחקן כזה מבריק,וכדאי לו להמשיך עוד שנה לטובתו ולטובת האוהדים. ואני מתפלל שיחזור להיות כמו שהיה לפני כשנה... לסיום: ``בן שושן, אוווו... מי זה ארבייטמן???``

למעלה