גנק נכנעה.

גנק נכנעה.

למרות הכעסים על האלופה, הבלגים משחררים את יצחקי תמורת סכום דמיוני של 1.7 מליון יורו! ``לא נוכל לשחררו במחיר שקנינו``. בית``ר ומכבי בתמונה כאשר יצחקי לא שולל אפשרות להגיע לקריית שלום. (מכבי מציעה לו חוזה דומה, בית``ר לא)

אל תשמח כ``כ...!

אם תמוז יישאר,אין כמעט מצב שברק יחזור. בית``ר לא תוריד מהכבוד ותכנע,וארקדי לא יביא כסף. במיוחד אחרי שחפרו על ``איזה לארג` הוא היה בעסקה של אבראו``... בכל אופן,אם עכשיו נשארה לי אהבה ליצחקי למרות הבריחה בינואר לקבוצה ולליגה שהם לא ההתקדמות הכי טובה,כי אחרי הכל הוא תרם הרבה. אם הוא ילך למכבי,מבחינתי לא יהיה לו קשר לבית``ר,סתם כמו כל שחקן שעבר אצלנו... בנתיים,אני לא מאמין לשום אתר/כתב עד שאני יראה מה באמת קורה.

כל מילה קודש!

1)זה לא ניראה רציני 2)היה עומס של חלוצים 3)א-ם ה-ו-א ה-ו-ל-ך ל-מ-כ-ב-י !-!-! (עדיף לא לכתוב...)

אל תגזים!

גם אם ח``ו זה יקרה: א.מכבי זה לא הבועל. ב.מה שלא יהיה,יצחקי לא יקלל את בית``ר כבר במשחק הראשון שלו במכבי.

אם אנלא טועה הוא אמר

שהוא לא ישחק באף קבוצה בארץ חוץ מביתר הוא אמר את זה אלף פעם בכל מקום.. ו..אני ממש לא משווה אותו לאבוקסיס ח``ו! ו..הוא לא ישחק במכהבי זה בסדר..

אבראו מוכן.כבש צמד במשחק הכוכבים

עם מסי פאלרמו דאלסאנדרו אבונדסיירי ועוד.נגד הכוכבים של רונאלדיניו נגמר שבע שבע

הלווו...

אין לבית``ר עומק לא בעמדת החלוץ ולא בעמדת השוער! תאר לך שקאלה/אבראו יפצע/יורחק לפני משחק בליגת האלופות,עם מי נעלה? עם הרוש?! או עם תמוז ובן שושן? ותאמין לי,שאם נעלה לאלופות תהיה רוטציה טובה בין הליגה לאירופה!

והיה ולא...

הבעיה האמיתית תהיה בקישור,לא עם יצחקי. ותאמין לי שלא תהיה בעיה להשאיל אחד מחלוצי בית``ר לקבוצה אחרת. וחוץ מזה,כמה חלוצים כבר יש? בסה``כ 4.

זה נכון שיש 4חלוצים אך יש דברים

שאני לא רואה את שום עושה ברוכיאן צריך לשחק והוא קדמי מאוד כמעט כמו חלוץ ואני לא מאמין ששום ישחק עם יצחקי ועם ברוכיאן ביחד מה שאומר שברוכיאן יראה ספסל וכן תמוז /או שושן .וברוכיאן ותמוז זה עוול להושיב אותם על ספסל כך דעתי.

ברוכיאן הולך(ככל הנראה)להידפק בכל

מקרה,וזה לא מהצד של החלוץ אלא מעודף הקשרים שיש לנו. תבין,השנה היה תמיד קשר מסופסל. אלברמן הלך ובאו 2 (אוחיון ופרננדס) אז המצב של אבירם לא נראה כ``כ מעודד,וחבל.

למעלה