געגוע

yellow cheese

New member
געגוע ../images/Emo7.gif

אני מתגעגעת. מתגעגעת לריח שהציף את צווארך, ריח הבושם שגרם לי להסניף אותך בכל פעם שנפגשנו. מתגעגעת לנשיקות העדינות שגרמו לליבי לפעום בחוזקה. מתגעגעת למגע שגרם לי לחייך במעין שלווה מיוחדת. מתגעגעת לרגעים בהם היית מחבק, הרגעים בהם היית אומר שאתה אוהב. מתגעגעת. אני כ"כ רוצה להגיד שקשה לי בלעדיך ואני כ"כ רוצה להגיד שהחיים שלי השתנו מאז שאתה לא איתי ואני כ"כ רוצה להגיד שאתה חסר לי.. אבל קשה לי. קשה לי להגיד שאני עוד אוהבת. קשה לי לבטא את שהלב מרגיש. קשה לי להגיד שאני נשברת כשאני רק חושבת עליך עם מישהי אחרת. קשה לי לחשוב שאיבדתי אותך. לנצח. אני לא מסוגלת לבכות יותר, לא רוצה לבכות יותר. אני מנסה להמשיך הלאה, להניח את העבר בצד ולא מסוגלת. אני אוהבת. כל כך אוהבת. -שירלי-

הדרומית

New member
היי בובה../images/Emo80.gif

את מתגעגעת. את מתגעגעת וזה בסדר. את מתגעגעת וזה שובר אותך. געגועים בדר"כ מלווים בכאב. לפעמים הם מלווים בתום וטוהר כזה שאין להסביר, אבל רוב הזמן זה בא עם העצב. אם את מתגעגעת, והמחנק צורב לך כבר בגרון- תדברי. תגידי. אל תשמרי בפנים. להעלות הכל על הדף זה בסדר, אבל מצד שני את צריכה להשמיע למי שצריך לשמוע. אוהבת אותך ילדה. אני.

yellow cheese

New member
אני אוהבת אותך ../images/Emo25.gif

תמיד יודעת להגיד ת'מילה הנכונה בזמן הנכון. חבל שאני לא יכולה לחשוף רגשות בפניי מי שצריך, הא
אוהבת המון, שירלי

שׁזִיף

New member
אוי מתוקה זה מקסים../images/Emo70.gif

וכבר אמרתי לך
אבל יותר יפה לקורא את זה שוב כשאני מבינה על מי מדובר.. ולא איבדת אותו לנצח
יהיה טוב

חשטפית

New member
זה מהמם!

ואני רוצה להגיד לך שאולי כתבת את זה מתוך הכאב הפנימי שלך אבל אני פשוט מזדהה עם כל מילה. אני מאחלת לי ולך שנתגבר, ומהר...

nir y agus

New member
../images/Emo183.gifמזכיר לי שיר אהבה שלמדתי

אכן שיר מאוד חמוד ועצוב המבטא אהבה. כל הכבוד.

למעלה