ג'פקה מלך הדאנסהול הישראלי!!!

ניק חדש1

New member
ג'פקה מלך הדאנסהול הישראלי!!!

איזה מלך אתם לא מבינים איזה יופי של טקסטים וביצוע יש שירים שלו באימיול ויש באתר הרגאי הישראלי את השיר baby תרוצו להוריד !!!! ודרך אגב אם מישהוא כאן יודע משהוא על ג'פקה,מתי האלבום וכאלה..... אני מאוד הודה לו,יש גם מיספייס של ג'פקה כנסו ותראו אבל עדיין עדיף חיפוש באימיול טוב יותר www.myspace.com/japkaman

אחת הבדיחות החזקות ששמעתי

אמנם אני לא כותב כאן אבל אני שנים מגיע לארועים אמנם לא בקצב מסחרר ובכל זאת את ג'פקה אני הכרתי לפני שנים בתור מחזיק מיקרופון עלוב שמשלב או לפחות מנסה לשלב בידור ושירה,טקסטים ? קול ? סגנון ? מישהו בכלל פעם שמע על הבחור הזה ? אין לי משהו אישי נגד ג'פקה אבל למכור לאנשים ולגייס את החברים שלך שימכרו אותך בתור מלך דאנסהול או כל סוג של מלך זו נפעם מבינתי , בפורום של וואלה אתה יורק רעל לכל כיוון וגם כאן התחלת ? ת'כלס אין בך שום טיפת כישרון גם לא בתור מפיק (סטון לאב בקומפורט) שהרים את אחד הארועים המפדחים של השנה ההופעה שלך שלצערי הייתי צריך לחוות פשוט השאירה אותי פעור פה לא מהכישרון שלך אלא מחוסר מודעות שלך כלפי עצמך ! תיתלה את המיקרופון,נעליים וכל יוזמה להפיק ופשוט תגיע להנות מהמוזיקה כמו רב האנשים (זה לא רע) ותפסיק בבקשה להעלות הצעות לשותפויות מגוחכות אתה חי בסרט וידאו משנת 1984. האנשים כאן נמצאים בשביל משהו אמיתי וכנה ! שבת שלום וסליחה אם התרעמתי מעט

nitzanhagadol

New member
ודווקא אהבהתי את בייבי...לא מושקע ברמה מטורפת

אבל סבבה לגמרי...

reggaeras

New member
../images/Emo24.gifכח רצון זה העיקרון....

מצאתי באימיול גרסה ליוניטי,אחלה רוץ

למעלה