גרים ביחד, היא עזבה את הדירה, ועכשיו רוצה לחזור.

לירןפ1

New member
גרים ביחד, היא עזבה את הדירה, ועכשיו רוצה לחזור.

היי, אני וחברה שלי ביחד כבר כשנתיים בערך. אני בן 26 היא 27.

לאחר שנה וקצת עברנו לגור ביחד. השכרנו דירת חדר קטנה (אבל חדשה לגמרי).
מאז ומתמיד היו מריבות, אבל השלמנו בסופו של דבר.

לפני כמה ימים רבנו, זה הגיע לכך שהיא זרקה חפצים על הרצפה (מגהץ רותח) מתוך עצבים. לפני זה לא אמרתי לה כלום שיכול לחמם אותה, פשוט הייתי עייף באותו היום והיא רצתה שנפגש עם המשפחה שלה אחרי שכבר היינו איתם במשך כל היום.

בסופו של דבר, יום לאחר מכן היא פנתה אלי ואמרתי לה שאם היא רוצה, היא יכולה לצאת מהדירה. היא אכן עזבה את הדירה וחזרה להורים וכבר פינתה את כל החפצים. לאחר מכן נזכרתי בכל הרגעים שבהם אמרה לי "אני אוהבת אותך", התקשרתי אליה והצטערתי שנתתי לה ללכת.

יום לאחר מכן התחלנו להתכתב בוואטסאפ על מנת להתחשבן בנוגע לשכר דירה ולחפצים שנשארו בדירה, והיא ביקשה שאחשוב על זה שוב פעם ואולי נמשיך את הקשר.

מה אני אמור לעשות?

אם היית הבן שלי ומספר לי את הסיפור הזה הייתי מאוד דואגת.

כי נשמע שמדובר בבחורה שלא שולטת בעצמה כשהיא כועסת. זה מראה על חוסר מודעות, חוסר בגרות, אופי ירוד וכו'.
מצד שני אם מדובר בבחורה מכילה, מחוברת, אני חושבת שאפשר ללמוד איך "לריב".
אז אם הייתי בני והיית שואל אותי מה לעשות, הייתי יושבת איתך וחושבת איך הדברים נראים מעבר לריב הספציפי. האם מדובר באישה טובה, אישה עם ערכים דומים לשלך, מישהי שאפשר לסמוך עליה. יש לי עוד סימן שאני תמיד מבקשת מאנשים לשם לב אליו: האם כשאתם יחד, האם אתם צוחקים הרבה. אני מאמינה שאנשים שמתאימים זה לזה צוחקים ומצחיקים אחד את השני רוב הזמן. זה החלק הבסיסי.
אם בנוסף לזה אתה גם נמשך אליה ומרגיש התאמה, אז אולי שווה לדבר איתה על האפשרות לעבוד על הקשר וללמוד איך לחיות יחד, ואיך לריב יחד

&nbsp

SupermanZW

Well-known member
המשך הלאה, לא כדאי לך לחזור אליה.

מה יקרה בפעם הבאה שתריבו, היא עלולה לזרוק עליך את המגהץ הרותח, היא מסוכנת, אסור לך אפילו לשקול לחזור אליה.

היא עזבה את הדירה ועכשיו רוצה לחזור.

הי לירן.
מגורים משותפים הם מחוייבות לכל דבר .
בכל זוגיות עולים קשיים סביב המחוייבות הזוגית.
משמעות הדבר שגם עם עולה קושי, מתמודדים איתו לא בורחים ממנו.
אם הקשר חשוב לשניכם החליטו על התמודדות ולא על בריחה.
אם אינכם מצליחים בכוחות עצמכם לקבל את ההחלטה, פנו לאיש מקצוע שימקד איתכם את הקושי עם המחוייבות וכיצד להתמודד עם קושי זה.
בהצלחה

גרים ביחד, והיא עזבה את הדירה

הי לירן.
באמת מדאיג.
אני מבינה שמאז כתיבת ההודעה נפרדתם.
מסכימה אם התגובות שקיבלת מחברי הפורום לגבי התייעצות עם עו"ד טוב.
בהצלחה

שלום

נראה שהבחורה סובלת מבעיה נפשית או התנהגותית. אסור לה לזרוק חפצים ולהשתולל. היא עוד עלולה לשבור לך משהו. לא כדאי לפרק קשר כשיש אהבה. אני מציע שתפנו לטיפול ושם ינסו לעזור לה להתגבר על קשייה הנפשיים כדי שתוכלו להישאר בקשר טוב ופורה.
&nbsp

בנוסף אמור לה בבירור

שאתה רוצה לחזור אליה כי אתה אוהב אותה והקשר חשוב לך, אבל שלא תסכים שתזרוק חפצים על הרצפה, תשתולל ותגרום נזקים ושזאת המחויבות שלה כמבוגרת כמו שאמרה לך דליה.
&nbsp

למעלה