גרין קארד – עזרה...

ayabar

New member
גרין קארד – עזרה...

היי, בהמשך לפוסט הקודם שלי בנוגע להגירה, אשמח לקבל עזרה בנוגע להסדרת גרין קארד.
אני נשואה לאזרח ארה"ב, יש לנו בן בגיל שנה.
לי ולבן שלי אין גרין קארד ואנחנו צריכים להסדיר את זה.
אשמח לקבל הנחיות בנוגע לשלבים ומה צריך לעשות.
לגבי לוחות זמנים, אין לנו דד ליין אבל הייתי רוצה לסדר את זה כמה שיותר מהר.

doronf65

New member
איתנו זה תהליך בן שני שלבים

קודם כל לוודא שהילד שלך אינו אזרח מלידה. אם כן אז אתם צריכים לעשות לו דרגון ולך GC.
אם הוא אינו אזרח מלידה, אז שניכם צריכים GC.
על מנת להחליט, ספרי לנו אם בעלך שהה (לפני שהילד נולד) בארה"ב לפחות 5 שנים מחייו, מתוכן לפחות שנתיים אחרי גיל 14.
&nbsp
אחרי שוידאנו את זה, צריך להחליט אם אתם הולכים על תהליך מהארץ או מארה"ב. אלו שני תסריטים שונים, עם שיקולים אחרים.
ופה על מנת להחליט ספרי לנו מה לוחות הזמנים שלכם, האם יש לכם ויזות תייר, כמה אתם לחוצים לעבור, ומה עדיף בעיניכם: לחכות בארץ סביב שנה ולהגיע לארה"ב כאשר את יכולה לעבוד מהיום הראשון, או להגיע לארה"ב "מתי שתרצו" ואז לא תוכלי לעבוד בערך 5 חודשים מהכניסה.

ayabar

New member
תשובות

תשובות:
1. בעלי לא שהה לפחות 5 שנים מחייו בארהב, הוא נולד וגדל בישראל, טס הרבה ולתקופות ארוכות בארה"ב, אבל לא חמש שנים. אמא שלו עלתה לארץ מארה"ב בגיל 25 בערך, אם זה עוזר לגבי הנכד.
לי יש ויזת תייר לארה"ב, לבן שלי אין, לבעלי כמובן יש דרכון אמריקאי.
2. מעדיפה להגיע לארה"ב כאשר אני יכולה לעבוד מהיום הראשון או לפחות אחרי תקופה קצרה של המתנה, מצד שני לחכות שנה זה בעייתי מאוד עבורינו. אפשר להתחיל תהליך בארץ ולסיים שם ?

doronf65

New member
טוב הנה כמה אופציות

נראה שהבן שלך לא אזרח מלידה. אז זה מאפשר לו לקבל GC איתך באותו זמן והוא יתאזרח כשתגיעו לארהב. (הוצאת אזרחות עפי חוק הסבא נראית מיותרת במצבכם).
זה לגבי כמה מהגרים.
&nbsp
אי אפשר להתחיל תהליך בארץ ולגמור בארהב. או זה או זה.
היום תהליך מהארץ לוקח 8-10 חודשים אם מתקתקים וזה רץ בלי בעיות.
&nbsp
זה שלבן שלך אין ויזת תייר וזה שאתם עם תינוק - - - מסבך את עניין האופציה השניה, מה גם שאת תהיי בלי עבודה 5 חודשים לפחות. זו לא דרך המלך ואני לא ממליץ עליה במצבכם.
&nbsp
תגידי לי מה דעתך

למעלה