גרסה חדשה ל- Internet Explorer 7

Ambious

New member
גרסה חדשה ל- Internet Explorer 7

גרסת בטא חדשה ל- Internet Explorer 7 של מיקרוסופט. זמינה להורדה מאתר מיקרוסופט, אך דורשת WPA (אימות חוקיות מערכת ההפעלה).

DirtySpirit

New member
משום מה,

כשהשתמשתי בבטא של IE, לא הצלחתי לכתוב בעברית, ולכן הסרתי אותה
מישהו יכול להגיד לי אם זה הסתדר?

Ambious

New member
אני לא נתקלתי בבעיה, אבל כן נתקלתי

בהרבה בעיות אחרות שגרמו לי להסיר אותה, כמו אתרים של בנקים שלא עבדו וכל מיני אתרים מסובכים אחרים. עדיין לא יצא לי להתקין את הגרסה הזאת, אבל בקרוב

חייםלוי

Member
מנהל
גם לי היתה בעיה לעבור לעברית

רק ע"י הגדרת צירוף מקשים שונה מהרגיל הצלחתי לעבור לעברית. בכל מקרה הסרתי אותו אחרי שבשלוש שעות התוכנה קרסה איזה 5 םעמים. אני מעדיף את השועל.

Julian Delphiki

New member
../images/Emo31.gif

הורדתי, ניסיתי וחיש מהר חזרתי לפיירפוקס. איטי, מסורבל, איכשהו מצליחים לתסבך את הלשוניות ואפילו העיצוב הכחול והאובססיבי קצת נמאס.

Ligeiro

New member
כל מילה ../images/Emo45.gif

לא ציפיתי ליותר מדי ממייקרוסופט, האמת.. חוץ מזה, קשה להתעלות על פיירפוקס בקרב מי שהספיק להתאהב בו

Ambious

New member
אני היום החלטתי לזנוח את פיירפוקס

עבדתי עליו הרבה זמן, אבל לאחרונה פתאום הוא נתקע לי כל הזמן, ולא משנה מה ניסיתי לעזור לא הצלחתי לפתור את זה. אז אני מנסה שוב את מקסתון. פחות יפה, פחות נוח, אבל יותר יציב ופחות נתקע.

Ligeiro

New member
אצלי בדיוק הפוך

די מזמן הייתי חסיד של אוונט (Avant), ולאחר שהתחיל להיות איטי מעט ולעצבן אותי, עברתי למקסטון. מקסטון אמנם חביב - הרבה פלאגינים, אפשר לשחק איתו הרבה, אבל הוא עדיין מתבסס על אקספלורר - ועדיין איטי. בפיירפוקס לעומת זאת התאהבתי, ואני לא רואה את עצמי עוזב אותו בקרוב, גם לא לטובת האקספלורר החדש.

Ambious

New member
באמת חיפשתי את זה, תודה.

ושם הקוד שלו לא היה Deer Park?

זו תכנית בזויה...

א. היא לא אמורה להתקין את עצמה על ה - 6, כי זו בטא
טוב נו מיקרוסופט, אין הרבה מה לצפות ממנה, גם אני לא הצלחתי לכתוב בעברית. בכל אופן, אותו חרא כמו 6

למעלה