ג`ק למון נפטר

pomelit

New member
ג`ק למון נפטר

מעניין שהוא נפטר סמוך מאוד לפטירתו של וולטר מתאו - שהיה בן זוג שלו להרבה סרטים. אני היחידה שעוד זוכרת אותו?

אנגלינה

New member
זוכרת בוודאי........

שחקן גדול באמת הפסד גדול לתעשיית הקולנוע אני עוד זוכרת אותו בסרט חמים וטעים לצידה של מרלין מונרו המדהימה:) אנגלינה

orlon

New member
ימי שלישי עם מורי

אתמול בערב החלטתי שמשעמם לי והתחלתי לחרושעל מאגר הקלטות העצום שלי בתקווה למצוא משהוא מעניין... בסוף, מצאתי את `` ימי שלישי עם מורי`` של ג`ק למון (שנראה לי שהוא גם קיבל פרס על זה או משהוא..) מילא אם מישהוא לא ראה ת`סרט (שודר ב-YES) אבל יש פה מישהו שלא קרא ת`ספר??????? לפינה!!!!!! בכל מקרה למי שלא יודע- נושא הסרט\ספר: מוות. קודם כל- סרט מעולה משחק מדהים!!! מומלץ לכל אוהבי הממחטות ולכל מעריצי הספר. כמובן שבסוף הסרט כצפוי, מורי המשותק לגמרי(למון) מת, וזה עעעצצצצצצוווובבבבב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וזה גרם לי לחשוב כמה למון שחקן מצוין (כבר אמרתי את זה????). בקיצור, כיביתי את הטלויזיה ישר לחדשות של 12, ``השחקן האהוב ג`ק למון מת``!!!!! .....כן, את הקטע הזה כבר ראיתי הרגע בסרט.... ניסיתי ללחוץ שוב על ה-``סטופ`` וגיליתי שהפעם זה לא היה חלק מסרט....... דיכאון!!!!!!!!!!!!!!!

אנגלינה

New member
צירוף מקרים מצמרר

וואי באמת מוזר שזה קרה אבל לפחות את כיבדת אותו בכך שראית את סרטו ברגעיו האחרון זה הרי אומר משהו....... היית איתו ברגעיו האחרונים בהחלט אישיו גדולה ושחקן ענק אנגלינה

למעלה