דאנס הול-המלצות?

דומויו

New member
דאנס הול-המלצות?

לא בידיוק ראגיי אבל זה הפורום הכי מתאים שמצאתי,יש למישהוא להמליץ על דאנס הול טוב?משהו בסיגנון של שון פול מיסטר וואגס קאוין ליטל טי או קיי ואלפנט מאן אם מישהוא יוכל לישלוח עוד יותר טוב,אני באי סי קיו 306363508 תודה,לילה טוב(או בוקר).

yaarasta

New member
לא מכיר אף אחד מהזמרים שציינת...

אולי את שון פול בקטנה.... אבל זה לא נקרא היפ-הופ? CHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR..... RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!

TOK ואלפנט מאן! מה זה לא מכיר?

וואלה לא רק לחייך אני צריכה ללמד אותך.. יש דרך ארוכה לפנינו. חע ג'ינג'י.. :) סופ"ש גרובי, המון אהבה לכולנו, חורף קסום :) יעל/אנג'י/ליידי

yaarasta

New member
את בסדר את גברת כהן....

זה היה בצחוק.... so u NAHHH lead! GYAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LAADYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY BABEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SCOO-BAYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!

אני בסדר?.. כאילו.. אתה מאשר אותי?

IT'S ALL GOOD..

yaarasta

New member
אוקי, את לא בסדר...

אני לא מאשר אותך... יש פתק החלפה

אבל יער, אם תחליף אותי..

מי ילמד אותך לחייך? אגב - אשמח לדבר איתך מתישהו על העניין של אייג' לימיט. אני לא באה באנטי מוחלט לסיפור הזה, ואני פתוחה להסברים הגיוניים.

Dtiup

New member
דאנסהול זה סוג של ראגיי.. כמו שיש

רוטס ראגא וכו'.. junior kelly Sizzla, Luciano, Anthony B Capleton Yami Bolo Junior Timba בבקשה.

Ribll1

New member
ממש גועל נפש

סגנון שהורס תשם הטוב של הרגאיי

טובא

New member
גועל נפש?

אתה מדבר על דאנסהל??? אני לא מבין למה אתה חושב שדאנסהל הורס את השם הטוב של הרגאיי... אם תסביר את הטענה שלך אני אשמח

yaarasta

New member
סגנון שהורס?

סגנון שהורס את השם טוב של הרוטס אולי.... דאנסהול זה הרבה יותר מסתאם צעקות וקללות... תקשיב לשירים כמו: LADIES I NEVER EXODUS MOVE ןאני מקדיש לך את השיר WILLIE BOUNCE או בשמו המוכר פחות: dance will NEVER die שבוע טוב -יער

יש זרמים ברגאיי

ואנשים מתרכזים בזרם שיותר נוגע בהם. אני יכולה להבין על מה אתה מדבר, אבל יש דעות שונות וטעמים שונים - ויש גם אנשים שרואים ברגאיי כלא יותר ממוזיקה. זה לא דבר שלילי. זה רק עוד זרם. יש מי שיגיד שרוטס זו מוזיקה משעממת ואיטית. אבל כמו שאומרים - "על טעם ועל ריח אין להתווכח", יו נואו :) ו-וואלה, אם כבר משהו שבאמת הורס ת'שם הטוב של הרגאיי זה אנשים שקודם מעשנים ואח"כ נכנסים לרגאיי כמעין תירוץ. והתקשורת שמוציאה את המשפחה המקסימה שלנו כחבורה של מסוממים חייכנים. נכנסתי לנושאים אחרים בכל אופן, שבוע קסום לכולנו - המון אהבה, בריאות, אושר וכבוד!
יעל/אנג'י/ליידי

Dtiup

New member
זה שטויות

תלוי מי למשל... למשל שון פול הורס את זה אבל שאבה ראנקס למשל ממש לא.

REL YESAYA

New member
המלצה שלי בקשר לדאנסהול....

לפני שאתם מתחילים לשמוע את הדברים החדשים והמצויינים תתחילו מהאבות המייסדים של הדאנסהול סופר קאט בורו בנטון פאפא סון שבה רנקס נראה לי ועוד רבים וטובים

fleaboy

New member
מסכים ומחזק

בהתחלה לא הייתי מסוגל לשמוע דאנסהול היה לי רועש ובלאגן מדיי אבל אחרי ששומעים קצת ומכירים פתאום רואים כמה יופי יש בזה. ואם בכל זאת מחפשים דברים חדשים... אז סיזלה וטי או קיי זה גם קליט יחסית

למעלה