דבבו את התמונה

דבבו את התמונה../images/Emo17.gif

+
אני מעלה שתי תמונות. תהנו. [זה בסדר שאני מעלה את הפינה עכשיו, נכון? כלומר, אחרי חצות, כבר יום שישי
]

yarden28

New member
חחח

ג'רמי: יואוווווווווו השעור ספורט הזה היה מתיששש.. ג'וש : WTF? הוא היה ממש קל.. היילי: 1...45....נווו הקוד לא נכון! זאק: עוד 49 ד' ו34 שניות בצפר נגמר.

mcfly danna

New member
אממ..אין לי כותרת מתוחכמת..

זאק:" נו מתי אוכלים, לא אכלתי מהבוקר" ג'וש:"זאקוש יש עוד 3 דקות... תרגע חמודי.." היילי:"שיט! זה לא נפתח.. טוב נו נשדר ללוקר שאני רוצה שהוא יפתח" (יעני אורי גלרית אחת..) ג'רמי:"אני חושב ששלי משדר שהוא כמעט נפתח... מסכן החמוד, ביישן קצת, לא נפתח לכולם.."

מנסמנסה !

תמונה מ'ס 1 : ג'וש: WTF ? מה אתה עושה ג'ראמי ?! ג'ראמי: מנסה לפרוץ ת'לוקר של זאק ! , מה לא שמעת לאחיך "הקטן והתמים" יש שם פול תמונות של בחורות ערומות !
היילי : הוו שיט לא נפתח הבן ... זאק: הופפה , בחורה חדשה !
תמונה מ'ס 2 : צלם : קדימה בננות תעשו פוזה יפה ! היילי : בננות ?! ... גו'ש : אין בעיה אחי ! זאק : אין עלי , אני חתיך
ג'ראמי : מה פתאום ! אני יותר !!!

black rock star

New member
><../images/Emo103.gif

ג'רמי:"דברי אליי ארונית קסם -דברי אליי" ג'וש:"אהה חבר'ה, למה ג'רמי מדבר לארונית?" היילי:"ג'וש לא עכשיו הארונית שלי נדפקה" זאק:"טה נהנה ני נה ניטי טנהנה ניטיי" עזוב הוא שר כאילו ><

a k c

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo9.gif

ג'רמי: "טוק טוק.." מישהו מתוך הארון: "מי שם?" היילי: "איזה מנעול $&$^@$^@##%&*^*)^&
" וג'וש וזאק לא קשוריםXD

yarden28

New member
XD

זאק-חושב: יווואו אני מזה פוטוגני היום! ג'רמי-חושב: הוא יאאאא..ההיא מאתמול באמת הייתה כוסית. היילי- אני?O: ג'וש- : כן חבר?בטח שאני בא למכון כושר

mcfly danna

New member
שלי..

היילי:"תראו איזה יופי אני עושה חנה לאסלו!" ג'וש:"תראו את החמודה, אני ישר שולח אותך לשיר שלנו 224" זאק:"נראה לי שאף אחד לא שמע שהפלצתי.." ג'רמי:"לא שמעתי, אבל הרחתי..גאד אני לא נושם עכשיו"

black rock star

New member
../images/Emo122.gif../images/Emo103.gif

צלם:"אוקיי תזכרו אתם צריכים למכור חומר משלשל!" היילי:"חומר משלשל!?" ג'וש:*חש ג.יפית*"זה כדאי"

a k c

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo26.gif

היילי: "אמא...
" אני שנונה שזה משהו
.

mafakit

New member
מנסה גם../images/Emo9.gif|אלפקה|../images/Emo218.gif

ג'רמי:אתם בטוחים שאין מפלצות בלוקרים??? היילי:שיט! זה תפס לי את האצבע!!!! ג'וש:~אין לי רעיון למה שהוא יגיד ><' ~ זאק:למה יש כאן תמונה של המנהלת בחלוק לבן חצי שקוף?!??!?!?! גאד!@!!!!

למעלה