דביר, שאלה בקשר למחר - KNOB בירושלים

GuyHemed

New member
דביר, שאלה בקשר למחר - KNOB בירושלים

אני יודע שKNOB מופיעים על הגג של קניון הדר בירושלים מחר (יום שלישי 25.08.08) אתה אולי שעה משוערת או מדוייקת? חחח כי יש גם את כוכב נולד ואין לי כוח לראות את זה... אני שונא את התוכנית הזאת

GuyHemed

New member
כן צדקת זה היה ב20:00

הופעה פצצה! רק חבל שלא פירסמו אותה הרבה... אבל היה פשוט פ-צ-צ-ה!

GuyHemed

New member
באמת חיפשתי אותך!

חח אני יודע שאתה תמיד איתם.. חיפשתי אותך כל דקה בהופעה מיטל הלכה לצד של הבמה (שם עמדתי חח) וצעקתי לה את המילים של השיר והיא מחייכת חחחח תאמין לי, היו הרבה אנשים יבשים שם

גם אני הייתי שםםםםםםםםםםםםם

הייתה הופעה יפה. מיטל רקדה יפה והיא זמרת מעולה. ובאמת חבל שלא היו אנשים...כנראה היו צריכים לפרסם יותר. התביישתי בתור ירושלמית. תחשבו, תמיד מתלוננים שהעירייה לא מארגנת הופעות, ועד שיש משהו לא באים. אני מקווה שהערב יבואו יותר אנשים. ועוד הערה קטנה - מלא פחי אשפה היו שם - למה לזרוק זבל על הריצפה?? החלקתי על משהו חחחח

נ.ב.

מוזר לראות בהופעה להקה שאני רגילה לשמוע בלבד ולחרוש בMP3 בחדר כושר... התחשק לי לעשות ספינינג חחח ועוד משהו - יפה מצידם שהם נתנו לקהל לצלם את ההופעה ולא היו קטנוניים לגבי זכויות יוצרים וכו'... להפך, מיטל והשני (מה השם שלו??) הישירו מבט למצלמות וקרצו...

Rincewind

New member
ניב זה השם שלו ../images/Emo3.gif

מה חשבתם על X-Press Yourself? זו היתה הפעם הראשונה שהם ביצעו אותו בלייב, ולדעתי היה מעולה!!!

Rincewind

New member
שניהם בשנות ה-20 לחייהם, והם נשואים ../images/Emo28.gif

זה לזו, כן?
כבר שנתיים כמעט!

GuyHemed

New member
כל ההופעה הייתה פשוט מדהימה!

למרות שאת X-Press Yourself אני פחות אוהב, כל מה שהיה בהופעה פשוט היה מעולה! אם היה לי איך להגיע להופעות שלהם מחוץ לעיר הייתי מגיע לכל הופעה חחח

למעלה