דברים לאי בודד

svety

New member
דברים לאי בודד

מחר אני זורקת אתכם באי בודד. אתכם ועוד שלושה אנשים. בתור גיקים לתפארת - איזה 5 דברים תקחו? ועם איזה אנשים תבחרו להעביר את הזמן? ואם אני אגיד לכם שזה רק אנשים מהפורום? אי אפשר לקחת דברים כמו סירת הצלה, או את כל הספרים שביקום. גם אי אפשר לקחת טלוויזיה. אוכל יהיה שם בשפע. גם אלכוהול.

Light18m

New member
אם יהיה שם אוכל

אז 5 דברים זה מיותר, הייתי לוקח רק בגד ים. ויש כמה אנשים מהפורום שהייתי מסתדר איתם

svety

New member
מה עם ספר כלשהו?

או תקליט או שניים? בגד ים זה אכן מאוד שימושי

Light18m

New member
ספר יגמר אחרי יומיים

כלי העבודה של מתמטיקאי זה הראש שלו. במקום כלי כתיבה אפשר לצייר על החול, כמו ארכימדס

Saladin

New member
מתחבר למה שאור כתב על הראש ככלי עבודה.

יש לי משאלת סתרים להיכנס לכלא לתקופה, זה היה מאלץ אותי לכתוב ספר היסטוריוסופי כהלכה ואולי הייתי משנה את העולם.

הממ...

1. פנקס ועט (זה ביחד:p) 2. שמיכה 3. מצלמה 4. מחליק לשיער (יש שם נקודת חשמל, נכון?) 5. סבון גוף אני יוצאת מנקודת הנחה שאם יש אוכל יהיו מסטיקים ואז לא צריך משחת שיניים. ושאם האי בודד אז לא צריך בגד ים, כי אפשר להיכנס בלי. ושלהדליק אש אני יכולה עם שתי אבנים...

svety

New member
זה המשחק שלי, ואני אקבע את החוקים ../images/Emo3.gif

כנראה שחמישה משחקי קופסה

בסופו של דבר, כמו שאור אמר, אם יש אוכל אז חמישה דברים זה דבר מיותר. ולא הייתי טורחת לקחת גם בגד ים. לגבי האנשים - המשפחה הגרעינית שלי זה כבר שני אנשים נוספים. די מבאס עבר האדם השלישי שעלול להרגיש קצת לא קשור. את יודעת מה, אם את זורקת אותי לאי בודד עם אוכל חופשי, אני עושה עוד ילד וסגרנו את הרשימה.

StriX Starlight

New member
מעולה!!

הפעם הבחור יהיה זה שיישא את הילד 9 חודשים? למען השיווין וכאלה..

חס וחלילה וחס!

שוויון זה דבר יפה, אבל אני לא מוותרת על החוויה הזו בעד שום הון שבעולם. אבל הוא יכול לעזור לי להניק.

Thumpers

New member
קלי קלות!

1. כלי רחצה (כי זה באמת נחשב אחד) 2. מזרון ים. 3. נייר טואלט (כן, אני פרקטית בטירוף) 4. לפטופ (בתנאי שיהיה שם WIFI) 5. חפיסת קלפים.

אין צורך לקחת כלום

גיליתי שאפשר להסתדר רק עם אוכל (אפילו לא צריך שק"ש). וחוץ מזה- שגם ככה ץוך שבוע אני אאבד את שפיותי מרב שעמום ואחליט שנמאס לי מהחיים האלה, ככה שאני לא באמת צריכה לקחת איתי דברים (אפילו בטמפונים אני לא אספיק לגעת)

Lion_Heart

Well-known member
פלאפון עם GPS...לא אמרת כלום על זה ../images/Emo13.gif

מה , לא? אז...2 גנרטורים, כלי עבודה, ג'קוזי,קוביות d&d, חוברות וכלי כתיבה בשביל לכתוב,,,מה שלא יהיה,כלי בישול, כי אני חייב וכן...פלאפון עם GPS יהיה לי

In Red

New member
0-0

1. קרם הגנה פן אשרף 2. את המצלמה שלי 3.רובוט שמכין סושי! =P 4. עפיפון 5.לפטופ שנטען משמש

Lion_Heart

Well-known member
hmm...

האמת שכחתי קרם הגנה עד שאבנה לי את בית חלומותי מבמבוק...כמו ב -TOP SECRET :D

DDN

New member
אני לא מאמין באי בודד

יש שם "אחרים" שמונהגים ע"י בן אדם קטן ומרושע עם עיניים זדוניות. אבל 5 הדברים שהייתי לוקח: 1. קרם הגנה 2. אוהל 3. מבשלת בירה 4. משחקי לוח 5. מקרר מלא בכל טוב. אם הייתי צריך לבלות עם אנשים מהפורום (כמה אנשים אפשר לקחת?) אז מספר 3 שלי זה פשוט כדי להישאר על הצד הטוב של המנהלת, שושיטה ועוד כמה חברים. אני כאמור, לא שותה. אם אני מוגבל בבחירת האנשים שלי למספר מסויים, אני רוצה את IN RED ואת LIONHEART בשבט שלי, כדי שלפחות נוכל לשחק D&D עד שיצילו אותנו.

לא יודעת לגבי גיקים ../images/Emo132.gif.

לגבי שלושת משתתפי הפורום - בהכרח Strix, פנומן 72 ואור. אחרת אני לא נזרקת לשום אי, אגב אלה נבחרו כי לדעתי סיכויי לשרוד בשטח בחברתם הכי גבוהים
. דברים אה - 1. הרבה מאוד מלח
. 2. סכין כדי שיהיה במה לשחוט קוריצות
. 3. זיפו כדי שיהיה איך להדליק את האש בימים הראשונים
. 4. נכון,
. 5. מצלמה דיגיטלית נטענת מאנרגיית ה
כי הרי שימצאו אותנו באיזשהו שלב, אז שיהיה מה להעלות לפייס כשנחזור
. יהיה פגז
!

Witchcrafts

New member
בלי ספק: אותך, כי זרקת אותי לשם.

על ארבעת הפריטים האחרים תוותרו לי, אין לי כוח להתעמק בנושא.

למעלה