דברים להתפעל מהם

דברים להתפעל מהם

גם במזג האוויר הבלתי-אפשרי-לשוקולד שעובר עלינו, אפשר להזכר כי במקומות אחרים העסקים כרגיל.
שרון היינריך, שלפעמים מציצה גם בפורום הזה (או נהגה להציץ) גרה בפריז, ומתחזקת בלוג שעוסק בעיקר בפטיסרי ושוקולטרי בעיר האורות.
היום היא העלתה לבלוג המומלץ שלה תמונה של שוקולדים של פטריק רוג'ר (רוג'ה?). פשוט חוויה לעיניים.
לא מזמן רונן מ"אמיליה שוקולד" העלה תמונה של שלושה פרלינים שנוצרו כמחווה לרוג'ר.

אבל מה -- 4 אירו לפרלין, זה מחיר מוגזם בהרבה יותר מרמה אחת.

salo22

New member
איך הגעת ל 4 יורו לפרלין ?

אולי מדובר ביצירת פרלין מיוחדת וגדולה? אף פרלין רגיל בפריס לא יתקרב אפילו לאיזורים האלו, אצל רוג'ר פרלין באיזור 1 ומשהו יורו, זה גם תלוי בכמות, באיזור 1.4 יורו למיטב זיכרוני, שזה באופן די אבסורדי קרוב למחירי פרלינים גם לא מוצלחים בארץ, אני יכול לבדוק החשבוניות האחרונות משם. במונחי קילו אם אני זוכר נכון, רוג'ר ימכור בסביבות 94 יורו לקילו, זה לא הכי יקר בפריז. ג'נאן ימכון ב 100 צפונה, ולמיטב זיכרוני מסוגל גם להגיע ל 115-120 בגלל זנים מיוחדים יותר, אבל בדקתי די מזמן.

salo22

New member
הבנתי, רואה עכשיו בפוסט פייסבוק

אני לא מכיר את הקולקציה הזו אלא רק את מה הפרלינים שנמכרים באופן סדיר בחנות ואת הטבלאות. אולי הגדול משחק תפקיד, אבל קשה לי להאמין שפרלין אחד כזה אם גודלו עיגול רגיל, ימכר בסכום כל כך גבוה.. אבל בטח שרון יודעת יותר טוב..

הבלוג של שרון הורס את הבריאות!!

פשוט עושה חשקים ברמה שאין לתאר
בלוג נפלא
ופטריק רוג'ר- החלט מודל ראוי

motip3

New member
שרון מקסימה

הכתיבה שלה מצויינת והצילומים נהדרים. מי שמזדמן לפריז שיתאם איתה סיור קולינרי בעיר שהיא כל כך אוהבת (מובטחת לו חוויה מהנה, מניסיון). אין ספק שפטריק רוג'ר נמנה על השוקולייטרים הטובים והמובילים אבל גם במקרה כזה 4 אירו לפרלין נשמע לי גם כן כמחיר מוגזם.

sharonyle

New member
תודה לכולם על הפרגון, הנה התייחסות לעניינים

שעלו כאן בתגובות.

לגבי הקולקצייה, מדובר מבחינתי באומנות של ממש. שלשום הייתי במעבדה של רוג'ר וראיתי כיצד עובדים על כל
יצירה שכזו, בעבודת יד ובתהליכים ארוכים שחלקם סודיים. לדעתי, כל חובב שוקולד שמזדמן לפריס ישמח מאוד
להתענג לפחות על יהלום אחד שכזה.

אכן, מדובר ביהלום גם מבחינת מחיר. לא מדובר ב"עוד" שוקולד אלא במשהו מיוחד מאוד. לכל התוהים, המחיר הוא
אכן 4 יורו ליחידה. אני לא מתכוונת להכנס לדיון האם יקר מדי או לא, אני רק יכולה להגיד שלדעתי האישית משובח!

לילה נפלא
שרון (פריס)

MAMALY

New member
אני למדתי את הסוד להכנת פרלינים כאלו

ו 4 יורו לפרלין כזה זה זול....

עבודת יד תהליכים מדהימים ובכלל
וזה מעלף.

למעלה