דברים שמעצבנים אותי בכפ"ס

dorimani

New member
דברים שמעצבנים אותי בכפ"ס

אין לי מושג מה ממוצע הגילאים של האנשים פה, אבל אני יודע שנולדתי בבי"ח מאיר לפני 19 שנים ו-10 חודשים, ואני מכיר ואוהב את כפר-סבא מיום היוולדי. רק שלאחרונה (בשנתיים האחרונות) מתסכל אותי לראות מלאנתאלפים ערסים בכל חור בעיר. כאילו מה, זה באופנה עכשיו להיות ערס? איך קרה שהקניון מוצף בערסים וערבים בכל סופ"ש? איך זה שהוונדליזם בעיר חוגג ואנשים לא שומרים על היופי שלה? העיר הולכת רוורס! אנשים - תתעוררו! כפר-סבא יפה כשהיא נקייה ומלאה באושר של האנשים אשר גרים בה - אז למה להרוס?! פעם היה הרבה יותר כיף בכפר-סבא. זו היתה עיר של אנשים בראש טוב עם שמחת חיים, אבל היום יש בה המון ג'וחים מעפנים. תסלחו לי אם אני טיפה מגזים, אבל אני בטוח שאם אתה ילידי 1985 ומעלה אתם יודעים טוב מאוד על מה אני מדבר... אז קדימה אנשים, הגיע זמן הגאולה! המאבק לשמירה על כפר-סבא החל! להגנה ולמלאכה! היידה!

dorimani

New member
אתה לא טועה,

אבל פה אתה כבר עושה הכללה ואני נגד הכללות. לא הצבעתי על מקום מסויים שממנו הערסים באים, אלא אני מדבר בכלליות על התופעה שהעיר נהיתה מוצפת באותם ילדים מפגרים שנהנים להרוס לאחרים. בסופי-שבוע הם בד"כ מתרכזים בקניון, בעוד ש"הפריקים" מתרכזים בקריית-ספיר. אין לי מושג מאיפה כל אחד בא, וזה לא ממש מעניין אותי, אבל הערסים צריכים להתעורר ולקחת את עצמם בידיים - ולהתחיל לשנות את האופי שלהם שיהיה יותר לכיוון של הפריקים. מצידי שיהיו חנונים, זה עדיף על ערסים וכולנו נחיה בשלום זה עם זה!

אוי ואבוי../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

אף אחד לא יוכל לחיות בשלום עם אף אחד אם יקטלגו אנשים ככה

Super Chuly

New member
אז...

בואו נזרוק את כולם לים! יחד עם כל הערבים, ההומואים, העובדים הזרים, הפקאצות, הפרחות, הרומנים, המרוקאיים, הרוסים, הפולנים, החרדים, הנוצרים, וכן הלאה וכן הלאה... ובסוף- נזרוק את כל הגזענים לים... ככה העולם יהיה מאוד נקי מזיהום חופים, מניסויים בבעלי חיים, משחיתויות פוליטיות, מפערים כלכליים, וכו'-וכל זה בגלל שלא ישאר אדם אחד על פני כדור הארץ... איך זה נשמע? אידיאלי, לא? אתם יודעים מה אומרים: "אין אנשים- אין בעיות"... ליהי

נשמע מעולה ../images/Emo6.gif

אני תמיד אמרתי.. לזרוק את כולם לים להשאיר רק אותי... ותראו איזה עולם מעולה יהיה..

הגזמת. נקודה.

ראשית, אני מזהיר אותך ממחיקה וחסימה עקב גזענות בוטה עגב"י הפורום. שנית, בכל עיר יש מקום לכל האנשים - יש כאלה שאוהבים יותר, ויש כאלה שאוהבים פחות. תלמד לחיות עם זה. אני מצטרף לSuper Chuly בתגובתה.

מסכים לגמרי..

אני מסכים עם כל מילה שלך... גם אני יליד 95 ויודע על מה אתה מדבר אבל אני עם השנים פשוט למדתי איך להתסדר גם עם ערסים.. ורובם לא כאלה ערסים כמו שאתה חושב ובלי קשר לזה.. כל קטעי הפלאש שלך... אתה מלך לגמרי
העברתי עם זה שעות..

badboy3919

New member
אחי אתה תותח!!!

אני מוכן להצטרף למאבק אבל צריך להיזהר לא לקבל דקירה ממשהו... בהצלחה בכל מקרה,אני פה

איך אתה מגדיר ערסים?

אני חושבת שזאת הכללה גסה מאוד. אני גם לא אוהבת את האלימות ואת הקבוצות שיושבות לפעמים בקניון . אני מרגישה שאני לא יכולה לעבור שם בלי שיצחקו עלי- גועל נפש. לא הייתי יוצאת במאבק נגד הערסים אלא במאבק בעד האנושיות. וגם אני ילידת 85, אנחנו מכירים?

Sup1

New member
מצתרף למחאה

אני יליד 86 ואני פשוט נדהם מחדש שאני עובר ליד הרחבה לא יאומן מה הולך שם פשוט מגעיל.

chuti

New member
לא יאמן

אני בת 12 וכבר בגיל שלי יש ערסים...זה הורג אותי..הם כאלו חושבים את עצמם מעל כולם...מקללים חופשי מרביצים יוצאים לקניון בחמש בבוקר בגיל כזה...הם אפילו מסתובבים באזור התעשיה בלילה...ואני מדברת אתיכם על ילדים בני 12.. ובכלל אתה צודק...הייתי עם חברים לשכבה לפני שעליתי לחטיבה... היינו בקניון מתנו מפחד...הלכנו בשמונה והיה שם מלא ערבים...היא לנו כל הזמן מרוץ..רצנו בטיל ששמענו ערבי..והיה מישהו עם חולה זוהרת..הוא היה מסומם..ואותו היא אפשר לזהות אז ברחנו...בקושי אפשר לסתובב בעיר הזאת..זה ממש מפחיד..מקווה שהערסים יתעלו על עצמם ויעשו להם איזה מועדון ערסים לעצמם או שיקימו להם עיר משלהם

נושא מאוד חשוב העלתם!!

אתם ממש צודקים... תקשיבו, יש מלא ערסים (לשם שינוי עבריינים) ברחוב גן גיבורי ישראל שבכפ"ס. הם מנפצים שם בקבובקים מזכוכית וצועקים!!!. זה ממש זוועה!! לאור הכל, מה שהם עוד עושים בגן שם : נכון?, איפה שיש את ה"משולש" הגדול? (ליד הדשא) אז עושים שם מדורה והאבנים שזה הריצוף, ניהיה שחור ובלתי אפשרי לנקות!!!. וזה ממש מכער ופוגע. הגן שעשועים שברחוב שצמוד לשם, ניהיה ממש מ ג ע י ל !! למה?, קודם כל, הריצוף שיש הגבהה. ריססו עליו בגרפיטי כתובת כל שהיא בצבעים שונים. המתקנים!, חלק מהם (הרוב) מרוססים וזה ממש מכער, חלק מן המתקנים ניהיו שבורים כתוצאה ע"י בני נוער בשעות הלילה המאוחרות עושים זאת. בשעות הקטנות של הלילה, הערסים האלו מפקים רעש נוראי! שזה בלתי אפשרי לתאר את זה. בקיצור - מקווה שלפחות אתם כאן הפנמתם את התוצאה ע"י הערסים הנוראים האלו
כל טוב!
ושבוע טוב!!

למעלה