דה זה´ וו

דה זה´ וו

משפשפת את העיניים, כן זה נעלם

yaga1

New member
באמת תופעה מעניינת....../images/Emo20.gif

אבל מה שבאמת מרגש ומעניין וקורה במיוחד כאן בפורום זה.. שכמה בני אדם חווים את אותו דב ז´ה וו ביחד על כך אנו חייבים כמובן להודות לדרול רק מורה רוחני אמיתי יכול לשחק בחוקי הבריאה וגם הכמוסים שבהם כך ולהודות לו כמובן גם על כך שברוב דאגתו לנו הוא מנקה מכאן את מה שמדאיג אותו בעיקר דרול לא חיי בעולם יחסי..הוא חי בעולם מוחלט אבל אני שעדיין חיי בעולם יחסי מוצא את עצמי מהרהר... אם את הפורום הזה היה מנהל אדם שהוא לא דרול אבל הוא כמו דרול כמה הודעות של דרול היו עפות מכאן??? או שדרול פשוט לא אוהב פרחים ורודים??....זה העניין??

drall

New member
אז אני אעזור לך

אף פעם אל תטריד את עצמך בשאלות של אילו. דרול

בארס

New member
ואני הכי..

...נהניתי מכל הארוע הזה :) רק שתבינו... כשחזרתי מהעבודה שלי (בשעה 03:00) אני עוד ישבתי וכתבתי איזו מגילה בהתאם להתחייבותי. פרסמתי אותה בסביבות השעה 04:00. ההתנקות שחוויתי בבוקר כשראיתי שהכל "נעלם" הייתה שוות ערך כמעט להתנקות מכל הזוהמה שצברתי בתוכי בשנה האחרונה !!!!! אללי :) חכו לאיור השבוע

היי בארס,

היזהר מהתחייבויות,בעיקר ארוכות הטווח שבהן. :) הם עלולות עוד להסיטך מדרכך ולאלץ אותך לפעול בניגוד לשינויים המתרחשים השכם והערב. זאת אולי הסיבה שהרגשת התנקות מכל החוויה. וזה אולי מה שטוב בפורום הזה,האי רציונאליות הנמצאת פה מאחורי הקלעים היא בעלת יכולת ניקוי טובה מאוד. :) מוטי.

בארס

New member
אם

לא היו לנו את ההתחיבויות האלו לעולם לא היינו משתחררים. או מתנקים, כמו במקרה הזה :) יש איזה "חמשיר" חביב מאוד מהסוג השגור יחסית אבל אחד שאני תמיד משועוש לקרא אותו. הוא תלוי אצל אמא שלי במשרד ויש שם איזו שורה על "התחייבות" אולי אני אביא אותו לפורום . :)

יש לי רעיון

שעלה וצמח מנסיוני ואולי יוכל לעזר לך להבין זאת יותר. והעיקרון כאן הוא פשוט ביותר.שני אנשים שטוענים לידיעה בתחום מסוים ובדרך מסוייימת לעולם לא יסתדרו אחד עם השני. כי כל אחד מנווט איכשהו באופן שונה מחברו. לקח לי קצת זמן עד שהבנתי זאת,אבל אני משוכנע שאין כאן בעיה של אגו,אלא הבדל של דרך.(למדתי זאת על בשרי בפורום אחר.) מאבק איתנים בין מוחות שונים עשוי לבלבל יותר מאשר להועיל. ולכן לא יכול להיות מצב של שני "מורים רוחניים" באותו פורום. שהרי אין דבר כזה מורה למדיטציה.מה יש ללמד במדיטציה? אתה יכול לתרגל שנה שנתיים שלוש וכבר תכיר מנסיונך לא מעט מסוגי המדיטתציה,כך שתוכל להעבירם לאחרים. אולם יש מורים רוחניים ולפעמים,משום מה,הם רואים את העוחלם במשקפיים שונים לחלוטין.אם אחד מהם צודק או השני טועה, זאת שאלה קשה והאמת הבסיסית היא ,שאין לי מושג בכל המקרים. אולם יחד עם זאת,זה גם לא מעניין אותי במיוחד. האחד יכול להיות בעל האמת פה ואילו האחר שם כשם ששניהם עשויים לטעות בדבר זה או אחר מפעם לפעם. הם לא המציאו את הגלגל.היו כבר לא מעט לפניהם אפילו אם התוכן של הדברין יוצא אותנטי ישירות מהליבה הפנימית. לכן,לא משנה מי מבין שניהם אוחז באמת כזאת או אחרת על המצב האנושי, או מי מבין שניהם יש לו תמונת מצב מדוייקת יותר או ראייה מערכתית טובה יותר על מה שאנו מכנים "המציאות האנושית", כי כל מה שיאמרו ואתה עצמך לא הגעת אליו לבד יהיה חסר ערך לחלוטין עבורך.כי אמת איננה ניתנת להעברה. יחד עם זאת,כיוון שדיברתי בעבר גם עם אינקה,אני מוכן לומר לך למה אחרי כלות הכל אני עדיין פה בפורום מדטצתיה בניהולו של דרול.לא באתי הנה ללמוד ממנו דבר על האמת.באתי ונשארתי בגלל מה שאני רואה בו כמרכיב מאוד בריא של אי רציונאליות שפוייה. אנשים רציונאליים וחכמים ומסבירים יש לי לא מעט על המדפים בבית, אולם אני מאסתי כבר ברציונאליזם ובאפיריתציזם הזה. הגיע העת בעיני להתנסות מרצון במשהו אחר לחלוטין. זה ותו לא.ואם דרול בחר להגדיר את עצמו סתם כמפתח ברגים שנמצא במקרה או שלא במקרה בסביבה אז מי אני שאתווכח איתו? ואין בכל הדברים שאמרתי עד אתה כדי לפגוע כהוא זה בכבודו של אינקה. (והא גם לא צריך את הכבוד שלי,זה לא יוסיף לו הרבה.) לאינקה לא חסר שכל ואינטלגנציה בגולגולת(אולי תיתן קצת גם לאחרים האא? :),אולם קשה היה שלא להתרשם שהוא הגיע לכאן מלכתחילה על מנת לעורר מהומה יזומה ולדעתי זה היה מיותר. מצד שני אולי יש לאינקה עודף של אינטלגנציה ובאיזשהו מקום זה משחק לרעתו,משום שהאגו שלו עושה בה שימוש ייתר,כשהוא בא תמיד לסתור את דברי האחרים,לא פעם ולא פעמים תוך הצבעה על טעויות לוגיות של האחר. וגם הדבר הזה עשוי להרחיק אותו מהגעה לאמת הפנימית שלו וחבל. בכל מקרה,שתהיה לכולם שנה טובה.ומה שהיה אתמול כבר איננו היום ןכלם אין טעם לדוש בו יותר מדי. ורק לתזכורת לעתיד,אתמול כתבתי,"אי אפשר לשני מלכים שיתמשו באותו כתר". אז אולי כדאי להמליץ על הפרדת אינקה ודרול משני צידי "המתרס". דרול פה ואינקה בדרך הלוחמים ובא לציון גואל.(דבר,שגם מחייב את דרול לא להגיע לדרך הלוחמים על מנת לעקוץ ולפגוע באינקה,דבר שעשה כבר לא פעם ולא פעמיים בעבר.) ואם יום אחד הם יתחילו לשתף פעולה באורח נס תוך כדי מציאת המכנה המשותף של שניהם(אם יש כזה)אז מה טוב.אבל אני לא במיוחד בונה על זה. :) מוטי.

drall

New member
אתה טועה מוטי

ואתה לא יודע עד כמה ואני לא מאשים אותך כי אין לך דרך לדעת. אני יכול להסביר לך אם יתחשק לך אבל אני לא יעשה את זה בפורום. לא כרגע לפחות. דרול

אוקיי.

אין לי התנגדות לדבר על זה ולשמוע היכן טעיתי. לשמוע אניתמיד מוכן. אם במקרה דבריך גם יפלו על האוזניים הנכונות בתוך רוחי, אולי אפילו אשוכנע. :) מוטי.

drall

New member
ביטוח דרול

תראה יאגה. קודם כל , היית יכול לראות דוגמא לפורום כזה לפני שנתיים באי או אל. אני לא חושב שמשה אטס הוא כמוני , אבל מצד שלי יש לו מטען מכובד של הארה ומדי פעם הוא מרעיף ממנו. כתבתי אצלו המון והיו לי איתו מחלוקות קשות , אבל למחוק הודעות? ועוד את שלי ? בחיים לא. ככה זה כשמדובר על ניסיונות להגדיר את האמת , זאת עבודה קשה ולא כל כך משתלמת והרבה מאוד גיצים טסים בדרך. מצד שני , כשזה המצב כל אחד מהצדדים לומד להעריך את השני. ומתוך מה? מתוך זיהוי ההבנה אצל השני , זיהוי שיכול לנבוע רק מאיזשהו קשר אל האמת. זה בהחלט לא המקרה של אינקה. אינקה מכשיל כאן אנשים באופן מודע וגם גורם להם נזקים. נכון, ניתן לשאול איך אני יוצא בהאשמות כאלו ושהודעה כזאת או אחרת לא יכולה להקביל לפשע פיזי , אבל בינינו , מילים יכולות לגרום לנזק שאלף תותחים לא יצליחו לעשות. עכשיו בוא אני אסביר לך על אינקה ולמה כל כך מפריע לי שהוא פה. אינקה לא מבין בהארה , לא מבין במוארים והמושג שלו על כל מה שאני מדבר הוא אפס בריבוע. חד וחלק. דיבר איתי הבנאדם , סיפר לי על ההארה לדעתו ואני כל הדרך הביתה השתוללתי מצחוק. אלא מה? אני עדיין עדין מכדי להגיד למישהו בפרצוף שההארה היחידה שהוא יחווה תקרה כשיפול עליו הפלורסנט. הוא באמת לא יודע כלום. מה שכן , כמו כל פירסומאי מיסחרי הוא מסוגל לזהות את נקודות התורפה של קהל היעד ולך וגם לכל השאר יש יופי של נקודות תורפה. קל לזהות את הקמפיינים הרגילים שמוכרים לך משחות שיניים באמצעות ציצים ויש גם קמפיינים לא פחות מובהקים של כל מיני אגודות בסגנון המדיטציה הטרנסטנדלית , אבל קצת לזהות מין מסע פירסום שמדבר על ההארות ומודעות , כי לא כל כך ברור מה הוא רוצה ממך. אבל זה מה שאינקה עושה והדבר שהוא מוכר זה את עצמו. נו , תשאל אותי איך זה שהוא יודע את כל הדברים האלו ואיך שהוא מגלה כזאת בקיאות באימרי הגורואים מאושו ועד גורו דב , ואני אענה לך שבדיוק ככה הוא הצליח לעבוד עליך בלי שתרגיש. טוב , כאן נשאלת השאלה , מה זה בכלל משנה לי? עלי הוא לא מאיים. אני באמת שלא צריך שום דבר ממנו וגם לא ממך. הבעיה שלי מוגבלת רק לפורום הזה, כי אני חתום עליו. והחתימה שלי גורמת לכך שאנשים יגיעו לכאן עם עיניים פעורות ואוזניים פתוחות זה בגלל שמי שמגיע לפה יודע שאני לא אתן לטעויות מסוכנות להכתב כאן בלי תגובה. בוא נקרא לתופעה הזאת , "ביטוח דרול". זה אומר שכשאתה נכנס לכאן ברור לך שאני לא ארשה למישהו לנסות להונות אותך או לדרדר אותך או לפתות אותך בלי שאני אזהה את זה ואני אזהיר אותך. הסיבה שאני נותן לך את הביטוח הזה , היא שאני מכיר את האנשים שמגיעים לכאן ואלו אנשים שהם בד"כ לא הכי יציבים. מצד אחד זה טוב , כי קל להם יותר לעבור טרנספורמציה ,מצד שני אם נכנס להם איזה ג´וק לראש ,הם יכולים לגמור באיזה חור גהנום שיגרום להם לקנא ברצוחי רמאללה. חוץ מזה , אנשים שהם לא נורמטיביים ולא קונפורמיסטיים , הם כאלו שנפגעו הרבה בחיים ואנשים כאלו מפתחים מין שיריון כזה , שיריון נפשי ומהשיריון הזה אני רוצה שהם יצאו , לפחות בזמן שהם אצלי הפורום , כי קל לי ללמד ככה. איך זה מתבצע? קח לדוגמא פורום שכן כלשהו , שלא חייב להיות דווקא דרך הלוחמים. בפורום כזה כל קיד מחוצ´קן שכותב נח בשבע שגיאות , מחזיק מעצמו מורה לחיים ונותן לעצמו כל מיני תארים ומפרש לפניך את משנתו המצוייצת. כולם שם כמובן סובלים ושותקים כי הרי אסור לפגוע בחופש הביטוי ובכבוד הפרט וכן הלאה. עכשיו אם אתה תגיע לפורום כזה , אתה לא תיקח שום דבר משם ברצינות, נכון? אז זה מה שאני לא רוצה שיקרה כאן. חבל על הזמן שלי ועל הזמן שלך. אם אנחנו כבר באינטרנט , או שנעבוד כמו שצריך או שעדיף שנסתכל על בחורות ערומות. לכן אני נותן את הביטוח הזה. המצב הזה , הוא בדיוק מה שאינקה רוצה.הוא צריך אווירה כזאת של רצינות , של עומק כדי להראות שהוא שולט בחומר. את מי בדיוק הוא ירשים בפורום של ילדים שלפני חודש למדו לאונן? הוא רק מחפש את ההזדמנות להתכסח איתי כי ככה הוא יוצר אפקט שהוא משתווה לי באיזה אופן. זאת הסיבה שהוא אף פעם לא סותם , דרך אגב. יש לו שירשורים של שבעים הודעות. זה לא נורמאלי , זה לא בריא אבל זה מה שהוא זקוק לו כדי להעביר את המסר הפרסומי שלו. לכן אני אומר כזה דבר. ביטוח דרול לא מכסה ולא יכסה את אינקה. אני לא מתכוון להתייחס לשום דבר שהוא אומר ולשום דבר שמשתמע מדבריו. אם אתה או מישהו אחר כאן , רוצה לשחק עם אינקה את משחק המוארים , אני לא מתכוון להיות שם ואני לא מתכוון לתמוך באף אחד. דמכם בראשכם. אני לא יודע אם אינקה יחזור לכאן, זה לא תלוי בי אלא בהנהלת הפורומים. הם בעלי הבית כאן והם יחליטו מה שנראה להם . מבחינתי. במקום שמתפשרים על האמת , שם היא אובדת. ובמקרה הכי גרוע , אני את העבודה שלי אעשה במקום אחר. אין לי תנאים אבל , אם אני אראה שנגרם כאן נזק למישהו בגלל חופש הביטוי , אני לא אוכל להמשיך לקחת חלק כזה. במקום בו מתפשרים על האמת שם היא אובדת. גזור ושמור. דרול

yaga1

New member
דרול....

תודה על שטרחת להשיב שוב להודעה שלי ובהשקעה מרובה אני מניח שעל כל דבר אפשר להתווכח אבל אני לא ככ אוהב את זה לכן אני תמיד משתדל מלבד מה שאני מבין במושגי שלי לא להשאיר את זה ככה ולהבין את האחר במושגיו שלו גם הפעם אני אבחר לעשות כך אני מבין אותך על פי מושגיך והסברת את עצמך יפה אני מכבד את זה כמו שכבר כתבתי לך בהודעה אחרת בעבר למרות שאני מתלהט מידי פעם אין לי שום רצון שתשתנה חזק ואמץ ושנה מצויינת לך

hary_i

New member
הארה ע"פ דרול

לקרוא לאינקא פושע זה ממש כבר עובר כל גבול. אז מה אם דעתו על ההארה שונה מזו של דרול? איני יודע איך אינקה מגדיר הארה וגם לא לגמרי ברור לי איך דרול מגדיר הארה אבל זה ממש לא חשוב. עצם זה שדרול חושב שהדרך שלו היא היא הנכונה והדרך של מישהו אחר היא פשע, זה כבר באמת עובר כל גבול. הודעה זו היא הודעה שנייה שלי, הראשונה בנוסח דומה נמחקה וזה שוב מראה כמה מנהל הפורום הזה הוא "מואר" במרכאות כפולות.

drall

New member
הארי היקר

הודעתי הקודמת נמחקה בגלל הוראה של הנהלת הפורומים וכמו שהאי צ´ינג אומר בהעקר הדשא נעקרים גם שורשיו. איתה נמחקה גם ההודעה שלך שהייתה ראויה ביותר ולא הייתה שום סיבה למחוק אותה. אני מתנצל עמוקות על שנאלצת לכתוב את הודעתך מחדש וזאת בגלל סיבות טכניות. אם זה היה תלוי בשיקול דעתי , הודעתך הייתה נשארת על כנה אלא שמבחינה טכנית זה היה בלתי אפשרי. אני מנצל הזדמנות זאת לבקש ממך סליחה מקרב לב. דרול

מלאווח

New member
אני חייב לצטט אותך, דרול

"עכשיו בוא אני אסביר לך על אינקה ולמה כל כך מפריע לי שהוא פה. אינקה לא מבין בהארה , לא מבין במוארים והמושג שלו על כל מה שאני מדבר הוא אפס בריבוע. חד וחלק." ואני גם כן לא מבין בהארה ומוארים, וגם המושג שלי על על כל הדיבורים האלו מתמצת לחברת נור בע"מ ייצור גפרורים ואמצעי הארה. אז נפה גם אותי ואלו כמוני מכאן ותתכתב לבד... חוץ מזה, למה אתה לא מרים סקר ושואל כאן את משתתפי הפורום אם הם מסכימים איתך ? מלאווח

drall

New member
אה הא

לא אין לי שום בעיות איתך מלוואח עלה והצלח דרול

למעלה