דואר וואלה חוסר התייחסות

דואר וואלה חוסר התייחסות

יש לי מייל בוואלה כבר די הרבה שנים, בימים האחרונים לא מצליח להכנס, הסיסמה הוחלפה, והמחשב חדש ולא זוכר היסטוריה,
כל נסיון לשחזר סיסמה עולה בתוהו!!! ואין יחס מהתמיכה שלהם שירות מחפיר ותשובות אוטומטיות ושבלוניות!! מה ניתן לעשות?
אין עם מי לדבר שם מבדיקה באינטרנט מסתבר שאני לא הראשון וכנראה לא האחרון.
בא לי לתבוע אותם ממש

John the Savage

New member
עונה, בכדי שלא תזכה גם כאן לחוסר התייחסות

שים לב שמנהל הפורום הזה פרש לא מזמן, כך שהפורום הזה די מת. מה גם שכשהיה כאן מנהל, הוא אסר להתייחס לאתרים ספציפיים. אלא שמנהל הפורום כאמור כבר לא פה.

לרוע המזל, נראה שאין הרבה מה לעשות. כל עוד אין להם התחייבות חוזית לספק לך שירות, אפיקי הפעולה שלך מוגבלים. זו הבעיה עם שירותים חינמיים באינטרנט. אתה יכול לנסות להגיש תביעה על רשלנות, אבל להערכתי הסיכויים של תביעה כזו להצליח אפסיים, וסביר שבתקנון שלהם יש סעיף הפוטר אותם מאחריות.

שושני

New member
לא יודע אם אתה זוכר אותי...

אבל דיברתי איתך כמה פעמים במסרים לפני שנתיים.. כשהייתי במצב נפשי לא טוב..
ולפני כמה ימים פרסמתי מכתב פרידה מתפוז.. מוזמן לקרוא אותו אם בא לך.
&nbsp
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=156&messageid=178224632
&nbsp
לפני שנתיים נתת לי כוח. ואתה לא יודע כמה.
תמיד זילזלתי בעצמי. גיליתי בעצמי יכולות שלא ידעתי שקיימים בי. חלק מהם כנראה בזכותך.
&nbsp
אז תודה על הכל!!

שושני

New member
אני לא יכול להשתמש במערכת המסרים

זה בסדר לא לזכור, עברו שנתיים, אז ייתכן שזה לא היה משמעותי עבורך כל כך..
&nbsp
אנסה לרענן את זכרונך, לפני שנתיים פתחתי אתר על תפוז, והוצאתי בו את כל הכעס שלי עליהם עם 3 מסמכים ארוכיםםםם שכתבתי עליהם..
ואמרת לי שהעיצוב של האתר לא משהו..
&nbsp
אם הצלחת להזכר אז סבבה,, אם לא, אז לא נורא, עדיף לא לזכור, גם אני הייתי מעדיף לשכוח מזה, אך לא יכול..

John the Savage

New member
אוקיי, עכשיו אני זוכר!

לא קישרתי לניק, אבל אני זוכר את הדיון שהיה לנו בזמנו. נדמה לי שגם כתבתי אז שלצאת למלחמה נגד תפוז זה כמו לחבוט בסוס מת. משום מה לא מצליח למצוא את המסרים האלו (נו, כבר דיברנו על תפוז).

שושני

New member
יש לך זכרון טוב

זה בדיוק מה שכתבת.
כתבתי לך גם שאני לא טוב בHTML. ושיש לי בעיית תקשורת עם אנשים..
&nbsp
&nbsp
שילמתי מחיר כבד במלחמה ההיא. פרטיות. אבל אני מאמין שתפוז שילמו כפליים, או פי מיליון. יום אחד כולם יידעו למה.
&nbsp
خداحافظ
&nbsp
&nbsp
(אז שוב תודה על הכל. ולא להגיב לי. לא במסרים, ולא בפורום.)

למעלה