דוחה

!!!

את יודעת את אמורה לבוא לפה בשביל לפרגן את לא חייבת להגיד את זה ... מה זה עוזר לך בחיים ?

את מכירה את ריקרדו???

יסטומה ריקרדו זאת דמות.. חחחחח ודבקא אני כן מקיר את ריקרדו.. (הדמות) ובאמץת שאולי זאת דמות קשה אבל ממש ממש חמודה.. וטובה.. אז פעם הבאה שאת בא ללכלך כשאת אפילו לא יודעת על מי.. תבררי את השם האמיתי של השחקן ולא של הדמות.. מי את שתגידי לי יך אני אם את בכלל לא מקירה אותי.. מי את?? אני מקיר אותך?? מאיפה את? אני אפילו די בטוח שאני לא מקיר אותך.. למה שאני יקיר אותך אם את בת 24..

L u L i1

New member
ליהונתן-שאלה../images/Emo70.gif

טוב אז ככה, אני לא רוצה לעליב אותך(חס וחלילהה!!) ושום דבר אחר אבל אני חייבת לשואל אותך משהו.....(מקווה שלא תעלב!) שמתי לב שברוב ההודעות שלך יש לך דיי הרבה שגיאות כתיב.....כאילו, מה הקטע? זה בכוונה או מה? שלא תבין אותי לא נכון, זה בכלל לא מפריע לי וכלום, זה פשוט מסקרן אותי... מקווה שתענה, ואל תיעלב, אני מתה עליך, אתה שחקן ענק!!!

חחחחחחחחחח לירן

"למה מחקתם תהדעות שליי ".. חמווודדדדדדדדדדדדדדדדדדד אההה דדרך אגב.. זאת שכתבה את הודעה .. את ממש סתומה!!! אהה ופעם הבאה עם את כותבת .. משהו.. אז תברריי איך קוראים לזה שמשחק את הדמות!? אוקיי....

את מדברת שטויות

מרוב עצבים על המפגרת שכתבה עליו את זה אז יונתן כתב מהר בלי לשים לב שאז היו לו כמה שגואיות כתיב ברור שכשכותבים מהר במחשב לפעמים מתבלבלים...

L u L i1

New member
אני מתכוונת.....

לכל ההודעות.....או לרוב לפחות.... טוב, אבל בעצם זה ממש לא משנה!! אז בואו נעזוב את זה........

idodo cohen

New member
הממ...

אם את מתכוונת ליונתן (מה שלא נראה לי הגיוני, ובכל זאת) תני לי לספר לך משהו. אולי תפסת אותו במקרה ברגע של לחץ או משהו כזה? כי בת דודה שלי למשל ביקרה באולפנים שמצלמים בהם את השיר שלנו פעמיים. אחרי הפעם הראשונה היא הגיעה למסקנה שאביגיל אריאלי היא ממש לא נחמדה! כשהיא חזרה כעבור חודש (או פחות, לא זוכר) אביגיל הייתה הכי נחמדה אלייה! כי היא לא הייתה בלחץ זמן. אז אולי נתקלת ביונתן כשהוא מיהר לאנשהו, או משהו כזה. וחוצמזה, אולי פשוט התאכזבת שהוא לא נתן לך יחס מיוחד, אבל זה בגלל שיש המון אנשים בעולם, וקשה להקדיש לכל אחד הרבה תשומת לב. ואם דיברת על הדמות של ריקרדו- לטעמי גם זה לא נכון, לדעתי ריקרדו הוא הדמות הכי עמוקה וקשה להבנה שיש בסדרה. הוא מאוד רוצה להיות בסדר, אבל קל לסדר אותו, ויש לו חתיכת מצפון.

למעלה