דוח טרלוסים...

99poza

New member
דוח טרלוסים...

לאחר תכנונים של שבוע קיבלתי מאחי שגר באשדוד דיווח על להקות של טרולוסים רעבים במיוחד..
אזור שקט ללא דיייגים מסביב, דייג בוס עם ריסוס של המון לחם, פתיון שניצל בצק מסטיק על גמברי, על הכל הם נתפסים...
2 קרסים מספר 7 ולעבודה..
מ10 בבוקר עד 13:00 היה אש, כל 4 זריקות דג... בצהריים ירד האקשן וחזר שוב לקראת הערב שכבר התקפלתי...

דרך אגב בזרזור לא הלך לי שוב :(
למרות שנצפו טרכונים של 2-3 ק"ג, מליטות וסרגוסים באמת גדולים... הם לא נגעו!

אולי מחר אנצל עוד שעתיים של הבוקר...

השמ

New member
כיף חיים

ראית אזה סרגוס חוצפן, התגנב לך לתמונה.

מ רמי ר

New member
יפה מאוד , אני בניגוד אליך הייתי ביום הקבוע

שלי השבוע באיזור

שלוש שעות של הליכה וזרזור לכל כיוון אפשרי ( להערכתי כ 4 ק"מ הלוך חזור) משעה 5 -8 לא ראיתי שום סימן לדג גדול טורף , לא קפיצה אחת , לא מרדפים , לא תקיפות , לא שועלים, לא שחפים ואפילו לא מזרזרים.

עברתי לדייג פתיונות משעה 9 עד 14 ויצאו כל סוגי הדגים האפשרים , ארסים כחילות קטנות ואוט אוטים ששוחחרו ולכן לא בתמונה

ןעןד 4 סוגי דגים אחרים בתמונה

הסרגוסים נתפסו על בולונז , פילוטה מצויינת תוצרת בחור חמוד שלמרות שאני קורא לו בים לא עונה לי
ולכן לא אפרסם את שמו כרגע

היתר על גמברי ותולעים

זה כבר יציאה שלישית החודש פעם בשבוע שיוצאים הכמויות האלו, השכנים החברים המשפחה די מרוצים

מ רמי ר

New member
שכחתי לציין כמובן שהדייג נעשה בשיתוף

עם חברי הדייג הלוא הוא ביבי (לא ראש הממשלה )

99poza

New member
היום הייתי שוב...

היה לי סידור באזור צומת נחשון אמרתי יש שעתיים+ פנויות, יש עניין לנצל על הדייג באזור הנחמד...
היום היה אש!!!!!!!!!
אם אז ב4 וחצי שעות נתפסו 25 חתיכות נחמדות, היום בשעתיים וחצי זה כבר היה 40+... יותר גדולים!
לא צילמתי, כי בכל זאת שעתיים צריך לנצל כמו שצריך... אבל יש סרטונים שחבר צילם נראה אם אצליח להעלות ליוטיוב...

shragam

New member
יופי של ארוחת טרחונים צהובי זנב

כיף של אקשן.
אני הייתי לוקח אחד/שניים ומחזיר לים עם קרס גדול וחמוד

מ רמי ר

New member
פעם הבאה מבטיח לנסות עכשיו שאלה

האם באמת אלו סוג שלא מגיעים לגודל של הטרכונים הרגילים ?

אגב אכן כן זאת פעם ראשונה שהגעתי לשבע סוכי דגים שונים ביום דייג וזה נחמד

למעלה