דוקטור שלום!!

Lto22

New member
דוקטור שלום!! ../images/Emo13.gif

שאלתי לא כ"כ קשורה, אבל זה היה הפורום הכי קרוב לנושא... אני סובל ממה שנראה כ´דלקת קיבה כרונית´ ואחת לחודש אני מקבל התקף חמור של כאבים חזקים ברום הבטן. הכאב חולף רק לאחר הזרקת זנטק לווריד. אחרי שנתיים של ההתקפים הללו העניין הפך לשיגרה והטיפול ידוע מראש ואף הרופאים בח. המיון מכירים אותי ועדיין בכז"א הם מתעקשים על צילום רנטגן לבטן מידי חודש. אני חושש מכל הצילומים האלו והשפעתם - שאלתי היא האם אני יכול לסרב לצילום רנטגן במיון ובכז"א לקבל טיפול ? תודה רבה!

על צילומי חזה- ויותר חשוב- מה הבעיה

אני יותר מוטרד מהסיבה לכאבי הבטן שבאים אחת לחודש ונרגעים רק עם זנטק דרך הוריד אני מציע לראות גסטרואנטרולוג צילומי רנטגן כרוכים בחשיפה לקרינה ואני מעודד להמנע מצילומים מיותרים מצד שני- הרופאים במיון ודאי לא מצלמים סתם הבעייה העקרית בפניות לחדר מיון שכל פעם יש רופאים אחרים לרוב קופות החולים יש אשפוזי יום עם רופאים מצויינים שיוכלו לתת מענה וברור לכאבי הבטן חשוב לי לשמוע מה אמר גסטרואנטרולוג על כאבי הבטן הללו כל טוב

Lto22

New member
תודה רבה על תשובתך ../images/Emo13.gif

יצא לי לראות מספר רופאי גסטרו שונים, אחד טען שמדובר בקיבה עצבנית השני הימר על ´גסטריטיס´, השלישי על דיספפיה (או משהו כזה) וכרגע חושדים ב-Cyclic Vomating

למעלה