דחוףףףף!!!

• פותח הנושא tuffi
  • פורסם בתאריך

tuffi

New member
דחוףףףף!!!

יום חמישי הבן שלי בן 3 וחצי חזר מהצהרון לו רגוע יש לציין שזה לא פעם ראשונה אני אימא שלו לקחתי אותו לשיחה על איך היה בגן..ובצהרון הוא אמר לי שהמטפלת צעקה עליו טיפש ומפגר תסתום את הפה והרביצה אותו על הפנים והוא מראה לי איך היא עשתה לו ובאמת היה לו סימן מעל העין ובלחי קצת אדום. אני יכולה ללכת מחר ולפוצץ להם את המקום אבל אז המטפלת תגיד שזה לא נכון ואיפה ההוכחות. תתנו לי עצות בבקשה איך להשיג עוד הוכחות ליפני ש אני נגשת למשטרה

yocmm

New member
לצערי, אין דרך קלה

עוד לא נמצאה דרך קלה למצא הוכחות. הדרך היחידה שבה את יכולה להביא למשטרה הוכחות, היא לשתול מצלמה, או להקליט. על הדרכים לעשות את זה, אני אשאיר ךאנשים אחרים בפורום להציע (יש כאן אנשים שמבינים בזה טוב יותר ממני), רק קחי בחשבון שאת נכנסת כאן לתחום "אפור" מבחינת החוקיות שלו. אני, דבר ראשון, הייתי מדבר עים שאר ההורים בצהרון. אולי הם צריכים שיפקחו להם את העיינים. תבקשי מהם שגם הם ישאלו את הילדים שלהם אים הם ראו את המקרה עים הילד שלך. אים כמה ילדים יתארו את אותו מקרה, הצורה דומה - התלונה תקבל משקל רב יותר. לא הייתי מציע לך להתעמת עם המטפלת (אני מקווה שאני לא מאוחר מידיי), כיוון שאת עלולה "להכין" אותה. עדיף שהיא תשמע פעם ראשונה על התענות מהמשטרה, שהם יוכלו לראות את התגובה הראשונית שלה להאשמות. בכול אופן, נשמח אים תשארי איתנו, ותשתפי אותנו בהתקדמות. אגב, האים זה צהרון "בפיקוח" או צהרון פרטי? יוסי

עידית63

New member
מטפלת מתעללת

אם הפעוטון נמצא בפיקוח אני מציעה לפנות למפקחת, אם לא יש מיד לפנות לפקיד סעד. אשמח ליעץ לכם עידית 0545990318

למעלה