דחוף דחוף שיר יפני

צמבול

New member
דחוף דחוף שיר יפני

שלום לכולם אני מחפש איזה שהוא שחר יפני או על יפן בעל נגיעות יפניות מסורתיות, השיר צריך להיות כמה שיותר מוכר וקליט תודה רבה! למי שיצליח לעזור לי

limee

New member
עזרה דחוף!

מישהו מכם מכיר זמרים יפנים ששרים בסגנון אלקטרוני וטראנס (חוץ מנאמי טאמאקי) אשמח מאוד אם תתנו לי שמות של זמרים ששרים בסיגנונות האלו. זה ממש חשוב לי!

sonaku

New member
יש מלא

אלקטרו ואינדסטריאל Aural Vampire אולי יעזרו לך.

sonaku

New member
אה ו,

Eve of Destiny של קוזי ^^'' ומצאתי רשימה של להקות אינדסטריאל יפניות,אם מישהו רוצה..^^

limee

New member
תודה רבה!

עזרתם לי מאוד....!

צמבול

New member
חידוד

שיר על יפן או שיר יפני שמוכר לכמה שיותר אנשים שהיה להיט או משהו כזה.. תודה

Nurmidor

New member
big in japan

אני לא זוכרת איזה היה הכי מוכר, יכול להיות ששל alphaville או של טום וייטס

צמבול

New member
צודקת

גם לטום וויטס וגם לאלפביל היה שי שנקרא big un japan מחפש משהו אחר.. תודה

oracle

New member
קצת קשה לנו לעזור לך~

למרות שאנחנו פורום מאד ידידותי שאוהב לעזור... קמפיין של מה זה אמור להוביל? איזה ז'אנר מוזיקלי? זמר או זמרת? אוקצור, תנסה לחדד יותר ואני מאמינה שנמצא תשובות

צמבול

New member
אתם נפלאים

מחפש שיר שקשור ליפן, אם בנגיעות יפניות מסורתיות ואם בשירה, השיר שאני מחפש צריך להיות כמה שיותר מוכר כי הוא הולך להוביל קמפיין פרסומתי של חברה יפנית גדולה...

oracle

New member
מממ...

תראה, מוכר זה עניין יחסי.. אנחנו כאן בפורום מכירים המון שירים שאף אחד בארץ לא מכיר
אז נראה לי שיש אפשרויות אחרות, כמו למשל Hit & Run של סקאזי שיש בו נגיעות יפניות אבל מכיוון הטראנס, או "בתי קפה" של עברי לידר שיש בו מונולוג ביפנית (זו אמנם פרודיה מאד מצחיקה, אבל הגרסא המקורית מכילה יפנית באמת ^^). אפשרות נוספת זה שירים מסדרות אנימה ששודרו/משודרות בטלוויזיה, כמו נארוטו, אינויאשה וכו', שאמנם משודרות בערוץ הילדים אבל בד"כ בשפת המקור, ויש אליהן חשיפה גדולה יחסית בקרב הקהל הישראלי. בהצלחה~

צמבול

New member
תודה על העזרה

חידוד נוסף: מלודיה יפנית עוצמתית מרגשת וסוחפת

צמבול

New member
חיפוש מלודיה יפנית מרגשת עוצמתית וסוחפת

למישהו יש כיוון? ושוב תודה רבה לכל אנשי פורום זה על העזרה

למעלה