דיאטה

nirushz

New member
דיאטה

אני רוצה להוריד לפחות 10 ק"ג איך אני עושה את זה, מבלי להישבר?

rut2020

New member
בלי להישבר

קודם כל כדי להצליח בדיאטה העניין צריך לבוא מהראש לעשות ריסט במחשבה. אם אינך רוצה להישבר אז אפשר לעשות דיאטה מתונה ולהוריד 10 קילו בהצלחה בלי להישבר ובלי להעלות אותם חזרה תוך חודש... צריך להוריד במתינות כלומר דיאטה מתונה להרבות באכילת ירקות ... (פירות מוגבלים כי הם מלאים סוכר) לאכול ארוחות מלאות לאכול לאט (אחרי 20 דקות מגיעה תחושת השובע ) אז אם אוכלים לאט פשוט אוכלים פחות ב- 20 דקות. לעשות רשימה של כל מה שנכס לפה ובאיזו שעה ... חשוב ביותר.... ברגע שאת רואה מול העיניים מה נכנס לפה... יש בקרה. לא לדלג על ארוחות ולא לנשנש בין הארוחות. אם בכל זאת בא משהו טעים.... אז... אני למשל מכינה כוס קקאו עם ממתיק מלאכותי ...(עבורי ממלא תחליף נהדר למתוק ולשוקולד שאני אוהבת) כמו כן הרגלתי את עצמי לאכול אשל עם ממתיק מלאכותי. (שוב פותר לי את בעיית המתוק). בערב כשאני ממש רעבה אני אוכלת רצועות פלפל עם גבינה לבנה או רצועות מלפפון עם גבינה. אני מכינה ארוחת צהריים וערב חמות ומבושלות (נותן תחושה של שובע ) שותה מרקים ... זה ממלא וכמעט לא מוגבל בקיצור לא נותנת לעצמי להגיע למצב של רעב או תחושה של רעב... ככה אני מצליחה להחזיק מעמד בדיאטה. לא לאכול בכלל מטוגן .. להוריד את כל הבצקים למיניהם.... (להסתפק ב- לחם בלבד) אפשר לאכול פסטה ותפוחי אדמה אבל ... במידה. ולשתות הרבה אם תקפידי בגדול על הדברים האלה - לא תישברי ותצליחי להוריד את 10 הקילו שלך והעיקר הירידה צריכה להיות מתונה פשוט לשנות את הרגלי האכילה.

Snake Plissken

New member
רעבה בין הארוחות? תשתי מים. הרבה.

או שתלעסי מסטיק או אם את מעשנת תעשני.

הייי

היי נירו אם אתה באמת רוצה להוריד 10 ק"ג ולא רוצה להישבר ... יש לי את הפתרון בשבילך. אשמח אם תצור איתי קשר בטל' 0547757441 יוסי

למעלה