דיאן בסיינפלד

duckies

New member
דיאן בסיינפלד

אתמול יצא לי להתקל בסטאר וורלד בפרק של סיינפלד, כנראה פרק המאה שמסכם קטעים מכל הפרקים. היה חלק לדייטים השונים של סיינפלד עם בחורות. לאורך השנים התארחו שחקניות צעירות בתחילת דרכם שהתפרסמו לאחר מכן כמו טרי האצ'ר , הלוא היא לואיס ליין וכמובן סוזן מעקרות בית נואשות. פתאום אני קולט את הבחורות ואני חושב לעצמי הממממ נראת מוכרת... ואז נפל לי האסימון! זאת דיאן מצעירים חסרי מנוח!! חיפוש קצר באתרים ואכן השחקנית סוזן וולטר שיחקה בשני פרקים לפי imdb (וגם במלרוז ספלייס?!) כולל הפרק The Junior Mint עם הסוכריה שמתעופפת מקריימר לתוך חולה בחדר ניתוח. היא משחקת בחורה שג'רי זה עתה הכיר אבל שכח את שמה שמתחרז עם חלק בגוף האישה. הפרק שודר במרץ 93 , לפי החישובים היא הייתה אז בת 29 עשר שנים לפני הפרקים שמשודרים אצלנו כרגע. היא נראת ממש חמודה וחביבה וממש לא היסטרית כמו הדמות שיש לה כרגע :)

duckies

New member
פרצוף של דיאן

אני יודעת שפיליפס מאחורי כל הסיפור הזה.. אני כל כך חוששת מה יהיה על קייל? האומנת שלו חזרה כבר לאיטליה... תעזור לי סיינפלד!!! סיינפלד: תזכירי לי איך קוראים לך ?

python 4

New member
מולבה../images/Emo70.gif../images/Emo12.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

לא היה לי מושג שזו היא, למרות שראיתי את הפרק הקלאסי הזה (כמו את רוב הפרקים של סיינפילד) אולי מליון פעם!

nimix

New member
וואי נכון !!

חחחח רק ענק... איך שהוא לא זוכר איך קוראים לה ...אחח הימים הטובים ועם טרי האצ'ר (לואיס ליין) היה את המשפט האלמותי : Oh they are real , and they are spectacular !

pumiki25

New member
מוקלט לי, אם מישהו מעוניין ../images/Emo13.gif

(אממ...התגעגעתי לראות את עצמי אדומה...?)

למעלה