דיבור "מלוכלך" בזמן סקס..

לאחרונה פגשנו זוג שממש כיף לנו איתם בסקס. אבל האישה אומרת בזמן הסקס דברים שכאילו אמורים להיות מדליקים- אבל בתכלס נשמעים (לשנינו) כל כך מוגזמים ולפעמים לא באמת קשורים- שאנחנו כמעט מתחילים לצחוק באמצע :-D
אז.. האם אתם אוהבים לדבר בזמן סקס? האם אוהבים שאומרים לכם דברים?
כמה זה מדליק ומתי זה כבר לא?

לאחרונה פגשנו זוג שממש כיף לנו איתם בסקס. אבל האישה אומרת בזמן הסקס דברים שכאילו אמורים להיות מדליקים- אבל בתכלס נשמעים (לשנינו) כל כך מוגזמים ולפעמים לא באמת קשורים- שאנחנו כמעט מתחילים לצחוק באמצע :-D
אוהבת אבל הרבה פעמים מתפדחת (זה באמת יוצע טיפשי לפעמים). הרבה פעמים אני אומרת את זה לאצמי בשקט

אוהבת אבל הרבה פעמים מתפדחת (זה באמת יוצע טיפשי לפעמים). הרבה פעמים אני אומרת את זה לאצמי בשקט
ואם שתית קצת או עישנת- זה יוצא יותר בקלות?
באופן כללי אני בעד דיבור "מלוכלך" כל עוד הוא מרגיש אותנטי ומחובר

(
ואם שתית קצת או עישנת- זה יוצא יותר בקלות?
באופן כללי אני בעד דיבור "מלוכלך" כל עוד הוא מרגיש אותנטי ומחובר
לא מעשנת- מקסימום עוגיות...)
זה די מוזר אצלי, וזה מופיע גם בסיוטאציות BDSMיות (כלומר, הופיעו בעבר הפרה היסטורי שלי שזה היה רלונטי). מצד אחד גירוי עמוק מאד מהאקט אצמו (למשל להיות עם קולר ורצואה , או לשחק משחק תפקידים כזה או אחר. מצד שני הרבה פעמים התחלפה לי ההרגשה בעמצא ופתאום זה ניראה לי מאד מאד טיפשי וילדותי. איך שהוא שזה ביני לבין עצמי , כשאני שולטת בסיטואציה והקול מגיע מהראש שלי ולא מהגרון זה הרבה יותר נוגע בנקודות שאני רוצה ובדרך שאני רוצה. ואם באותו יום זה לא עובד לי, אני באותה שניה יכולה "לכבות" את זה

Safariguy

Member
(

לא מעשנת- מקסימום עוגיות...)
זה די מוזר אצלי, וזה מופיע גם בסיוטאציות BDSMיות (כלומר, הופיעו בעבר הפרה היסטורי שלי שזה היה רלונטי). מצד אחד גירוי עמוק מאד מהאקט אצמו (למשל להיות עם קולר ורצואה , או לשחק משחק תפקידים כזה או אחר. מצד שני הרבה פעמים התחלפה לי ההרגשה בעמצא ופתאום זה ניראה לי מאד מאד טיפשי וילדותי. איך שהוא שזה ביני לבין עצמי , כשאני שולטת בסיטואציה והקול מגיע מהראש שלי ולא מהגרון זה הרבה יותר נוגע בנקודות שאני רוצה ובדרך שאני רוצה. ואם באותו יום זה לא עובד לי, אני באותה שניה יכולה "לכבות" את זה
נשמע מסקרן...

Mo432020

Well-known member
חייבת לתת דוגמא, נראה לי מצחיק טילים

חייבת לתת דוגמא, נראה לי מצחיק טילים
אממממ משהו בסגנון: "כן! כן! תזיין אותי עם הביצים! מתה שתשפיך עליי!! תן לי את השפיך שלך!!
בן הזוג שלי שומע "שפיך" וזה קורע אותו מצחוק.. נשמע לו כמו סרט כחול ישראלי משנות ה80..

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
דיבור מלוכלך זה חלק ממני בסקס אבל,אני מאפשרת את זה לעצמי רק כשאני יודעת שהפרטנר אוהב את זה גם ולפעמים תוך כדי הסקס אני פשוט לוחשת לו באוזן ואז זה פשוט זורם.

A לון

Member
מנהל
כמו הרבה דברים אחרים- מה שמדליק אחד יכבה אחר.
גם אם ניקח תחום יותר מצומצם כמו , נניח, הצלפות- יש כאלו שיהנו מהצלפות על התחת אבל הצלפה על הפטמות תכבה אותם, או שהצלפה עם שוט זה ידליק אבל עם קרופ לא
אז ככה גם בזה.
אישית, אם הדיבור המיני תואם לסיטואציה זה ידליק אותי. אם זה לא יהיה קשור- נו, תמיד יש דרכים לגרום לה להפסיק לדבר... |שטן|

Sharoman

New member
יצא לי להיות פעם עם מישהי שברגע שרק נגעתי בה היא התחילה לצרוח ולהשתגע מכל נגיעה קלה.
נאלצתי ממש, בשלב יחסית מוקדם, לעצור כדי להבין אם המשחקיות הזאת אמורה להיות לטובתי או שככה היא פשוט רגילה להגיב במצבים מיניים.
אישית אני מאוד אוהב דיבור מלוכלך בזמן סקס וכטיזינג, אך לצערי עם כל הכישורים שבורכו בהם השותפות המיניות שלי עד כה, במיטה הן בעיקר תקשרו בצורה לא מילולית.
מבאס עוד יותר כשכל אחת דווקא נהנתה לשמוע אותי מדבר כך במיטה, אבל ככל הנראה לא היו רגילות לדבר כך בעצמן.
לא יודע להגיד לך מתי זה יותר מידי, אבל אין לי ספק שהמצב הזה בהחלט קיים. הייתי אומר שכל דבר טוב צריך להיות במינון נכון, כזה מאפשר לך להנות מהחוויה בשילוב של החוויות שמסביב ושנשאר איתך בדיוק לאורך זמן קצר מספיק כדי להישכח עד לפעם הבאה ע"מ שגם היא תרגיש כאילו שהיא הראשונה, אך גם טיפה מוכרת.

לגבי המקרה שלכם, הייתי בכנות שואל אותה אם היא מתנהגת כך מבחירה, במחשבה שזאת סוג של התנהגות שמצופה ממנה או שזה באמת בלתי נשלט והיא באמת נהנת מכך.

למעלה