דיברגנט חדש אמר לי שאם אני באמת רוצה לשמור על הבריאות, אני צריך להתחיל לשתות מיץ עשב חיטה, אז התחלתי לשתות מיץ עשב חיטה, אבל יש לזה טעם גועל נפש.

דיברגנט חדש

Well-known member
איזה |טמבל| אתה. מה הפלא שלא הבנתי אותך? גם עוזרת אין לנו. איננו זקוקים לאחת בדיוק כשם שאיננו זקוקים למבשלת 😂
אז מי מנקה? אימא שלך?
אם תשובתך היא כן, סימן שיש לכם בית ממש קטן ובטח שאין לך קומה כפי ששיקרת, נכון |פינוקיו||?|
אולי הוא באמת אף-פעם לא משקר? האם מישהו הצליח להביא דוגמה לשקר שלו, או שאף-אחד אף-פעם לא הצליח להביא דוגמה לשקר שלו כשם שאף-אחד אף-פעם לא הצליח להביא דוגמה לשקר שלי?
שום דבר לא הופרך וזה שהוא יגיד שחור כשכולם רואים לבן, מבטל את אמירתו כפי שמבטל את אמירתך |נחמה|
לפרוטוקול ולפני שתביא תמונות, דוגמאות שהופרכו, כמובן, לא נחשבות.
הנה שקר שלך על שמך שהודית ששיקרת, נכון |פינוקיו||?|
מאור שקרן.png
אוי, התירוצים, התירוצים. השקרים, השקרים. הקנאה, הקנאה. זה בטח שורף.

צפה בקובץ המצורף 103283
למה אתה כל הזמן מזכיר לנו איך ניסית להתאבד כפי שהראתי בתגובה אחרת בשרשור עם קישור לפורום הליכוד ששם סיפרת על נסיונך ואפילו סבא היה מודאג ממך בתגובה #3 שלו?
אני רואה שאתה משתמש בזה הרבה.
הן אתה הן הוא מוזמנים להביא דוגמאות לשקרים שלי, אבל לא סתם שום דבר שכזה לא נמצא מעולם ושום דוגמה שכזאת מעולם לא הובאה קודם לכן. זה פשוט לא קיים.

צפה בקובץ המצורף 103285
תגובתך זאת שאין לכם עוזרת ("גם עוזרת אין לנו. איננו זקוקים לאחת בדיוק כשם שאיננו זקוקים למבשלת 😂") היא מספיקה בכדי להראות שאתה |פינוקיו| כי אין אחד שגר בבית גדול ואין לו עוזרת |נחמה|
מי |טמבל| שניתפס בשקר|?|
רק הספרייה שלי עלתה יותר ממאה וחמישים אלף שקל 😂
ברור, לכן אין לכם כסף לעוזרת ואימך צריכה לנקות את הבית?
האקדמאי החדש שלא היה מתקבל ללימודים גבוהים בלי זילות ההשכלה הגבוהה מדבר על מוגבלים שכלית עם הגאון הגדול ביותר במאה ה-21, בדיחת השנה 😂

כפי מה שאמרתי, שום אמפתיה ושום רחמים מכיוון שאין שום סיבה לאמפתיה ורחמים. זה הכול שקרים והמצאות. זה הכיסוי שלך בשביל להוציא עליי את הקנאה שלך בי מבלי להיחשף. כאמור, זה לא עובד. קלטתי אותך מקילומטר. אתה מזהה בי את העליונות שלי עליך וזה פשוט הורג אותך אז אתה נטפל אליי מתוך קנאה כמו כה רבים אחרים. כמה משעמם. כמה טריוויאלי. כמה צפוי. אפילו לאתגר אותי אתה לא מסוגל.

צפה בקובץ המצורף 103286
לפנטז זה טוב |נחמה|
אני מבין שהוא אומר שהדגנרט זה אתה. סה"כ הגיוני.
אם לא שמת לב, אתה נעל הבית כאן |נחמה|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אז מי מנקה? אימא שלך?
אם תשובתך היא כן, סימן שיש לכם בית ממש קטן ובטח שאין לך קומה כפי ששיקרת, נכון |פינוקיו||?|
קודם שאתפס בשקר, כזה אמיתי ולא כזה שנמצא בדמיון שלך כמו השניים-שלוש שקרים שבטיפשותך הרבה "תפסת אותי" בהם רק בשרשור זה, אפילו רק אחד, ומאז אם אתה רוצה תקרא לי שקרן מהיום ועד מחר 😂

ברור שיש לי קומה משלי אם זה מה שכתבתי, הרי עובדה ידועה, מוכרת ומוכחת שאני לעולם לא משקר, כמו גם עובדה שכל מי שמתיימר לתפוס אותי בשקרים רק משתטה ומתבזה.

אני לא חייב לך דין וחשבון על גודל הבית שלי או המתרחש בו, והעניין החולני והאובססיבי שלך בנושא כמובן רק מוכיח את העובדה שאתה מקנא בי על רקע פערי המעמדות שבינינו, כפי מה שטענתי והיה לי ברור מאז ומעולם. אבל בסדר, אשתף פעולה.

בית של שני קומות הוא לא בית קטן אבל זה גם לא בית כזה גדול ולכן איננו נזקקים לעוזרת, כאשר אילו היינו נזקקים לאחת, בהתחשב בעובדה שאנחנו עשירים (כמובן עם כל הצניעות), היינו לוקחים אחת בלי בעיה, אבל כאמור, אין צורך.

שטיפת הבית זה שעה אחת פעם בשבוע, כלים זה פעמיים ביום, פעם בבוקר ופעם בערב, 15 דקות או פחות כל פעם, כביסה זה פעם בשלוש-ארבע ימים בשביל להכין כביסה ואז לתלות אותה, שזה פעמיים בשבוע חצי שעה-45 דקות, להכניס את הכביסה למכונה, להוציא אותה מהמכונה כשהמכונה מסיימת ואז לתלות אותה, ועוד חצי שעה בערך למחרת ולאחר שהתייבשה, להוריד מהסטנד לקפל אותה.

לאחר חישוב זריז, זה 6.5 שעות עבודה מצטברות בשבוע, אפילו לא שעה ביום בממוצע. לא על זה משפחה נזקקת לעוזרת. בוודאי לא כאשר האמא לא עובדת וכאשר עוד לא הגיעה בכלל אל הגיל השלישי. אבל העיקר שאין אחד שיש לו בית של שני קומות ואין לו עוזרת. רק תראה כמה שאתה טיפש (כאילו שלא ידענו |פנים|).

עוזרת זה לא למי שיש בית של שני קומות, זה למי שנזקק לכך.

לעוזרת נזקקים באחד משלוש מקרים: מי שגרים בבית של שלוש קומות לפחות, כמו הוילה של דוד שלי לדוגמה, או בית של שני קומות כאשר גם הקומה השנייה כמו הראשונה היא קומה של חדרי שינה מרובים, ואז באמת יש מספיק עבודה בשביל שיהיה צריך עוזרת; או משפחות גדולות ואז יש הרבה כלים וכביסה לדוגמה; או אנשים מבוגרים שלא מסוגלים/מתקשים לטפל בעבודות הבית בעצמם.

בבית שלי, מכיוון שהקומה השנייה, הקומה שלי, היא בסה"כ חדר שינה (הכי גדול בבית, נו, אלא מה? 👑), שירותים ומקלחת פרטיים ומרפסת; מכיוון שאנחנו משפחה של ארבע אנשים, שני הורים ושני ילדים; ומכיוון שההורים שניהם צעירים יחסית, אין שום סיבה שנחזיק או נזדקק לעוזרת, לפחות בינתיים, אבל נכון, בהחלט ייתכן, שלא ירחק היום.

לסיום באשר לחלק זה של תגובתך, מצחיק ומבדר איך מישהו שגר בבית של קומה אחת מנסה לטעון על משפחה שגרה בבית של שני קומות שהם עניים ולכן אין להם עוזרת 😂

ולמה לכם כן יש עוזרת, אם מותר לשאול? משפחה גדולה? גם אתה וגם אשתך עובדים? או שאולי אתם פשוט עצלנים? זה משהו תרבותי? זה למה אתם היבשת הכי גרועה?

800px-Barack_Obama_drops_the_mic.gif
שום דבר לא הופרך וזה שהוא יגיד שחור כשכולם רואים לבן, מבטל את אמירתו כפי שמבטל את אמירתך |נחמה|
עובדה שכל השקרים המדומיינים (שאלו כל השקרים) שאי-פעם שיקרתי, כולם הופרכו כולם מהראשון ועד האחרון, כולל זה המופיע בתגובה אליה אני מגיב. זה שאתה טיפש מידי מכדי להבין את ההפרכות/לזכור את ההפרכות, זאת בעיה שלך ושלך בלבד, ואתה צריך להבין שאנשים אחרים הם לא טיפשים כמוך, ואיפה שיש הפרכות ואתה טיפש מידי מכדי לראות, אני מבטיח לך שאנשים אחרים רואים וחצי.

אני ממשיך לאתגר אותך להביא דוגמאות, אמיתיות, הן בנוגע לשקרים של הרינגטון והן בנוגע לשקרים שלי, אך אתה ממשיך להיכשל כישלון בוטה, חרוץ ומשתולל, שזועק עד השמיים.

בנוגע להרינגטון אפילו לא ניסית. בנוגע אליי הבאת עוד דוגמה טיפוסית של עוד שקר מדומיין שהופרך מיד כמו כל האחרים לפניו, ובכך הוספת והלעגת את עצמך, השפלת את עצמך, הרמת לי להנחתה, והשפלתי אותך עד אפר ועפר, כמו עם כל השקרים המדומיינים שלי האחרים שאי-פעם היו והבאת.

העובדות פשוטות מאין כמוהן-הרינגטון כנראה לא שקרן, ובטח ובטח שלא אני.

giphy.gif
הנה שקר שלך על שמך שהודית ששיקרת, נכון |פינוקיו||?|
מאור שקרן.png
המומחה בטיפשותו קרא לי מאיר ולא מאור. זה מה שהכחשתי כשטענתי שזה לא השם שלי 😂

תודה רבה על דוגמה נפלאה לאיך שכל השקרים שאתה טוען שאני משקר, הם כולם דמיוניים מהראשון ועד האחרון, ואתה מדמיין אותם מטיפשותך הרבה, שעליה מסכימים כולם 😂

העיקר אחר כך אל תשכח להתפלא למה יש הסכמה רחבה מקיר לקיר בכל האתר שאתה מפגר:

__צילום מסך_11-5-2024_16431_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_16334_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_17032_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_17746_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_153630_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_154722_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_165339_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_165437_www.tapuz.co.il.jpeg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
קודם שאתפס בשקר, כזה אמיתי ולא כזה שנמצא בדמיון שלך כמו השניים-שלוש שקרים שבטיפשותך הרבה "תפסת אותי" בהם רק בשרשור זה, אפילו רק אחד, ומאז אם אתה רוצה תקרא לי שקרן מהיום ועד מחר 😂

ברור שיש לי קומה משלי אם זה מה שכתבתי, הרי עובדה ידועה, מוכרת ומוכחת שאני לעולם לא משקר, כמו גם עובדה שכל מי שמתיימר לתפוס אותי בשקרים רק משתטה ומתבזה.

אני לא חייב לך דין וחשבון על גודל הבית שלי או המתרחש בו, והעניין החולני והאובססיבי שלך בנושא כמובן רק מוכיח את העובדה שאתה מקנא בי על רקע פערי המעמדות שבינינו, כפי מה שטענתי והיה לי ברור מאז ומעולם. אבל בסדר, אשתף פעולה.

בית של שני קומות הוא לא בית קטן אבל זה גם לא בית כזה גדול ולכן איננו נזקקים לעוזרת, כאשר אילו היינו נזקקים לאחת, בהתחשב בעובדה שאנחנו עשירים (כמובן עם כל הצניעות), היינו לוקחים אחת בלי בעיה, אבל כאמור, אין צורך.

שטיפת הבית זה שעה אחת פעם בשבוע, כלים זה פעמיים ביום, פעם בבוקר ופעם בערב, 15 דקות או פחות כל פעם, כביסה זה פעם בשלוש-ארבע ימים בשביל להכין כביסה ואז לתלות אותה, שזה פעמיים בשבוע חצי שעה-45 דקות, להכניס את הכביסה למכונה, להוציא אותה מהמכונה כשהמכונה מסיימת ואז לתלות אותה, ועוד חצי שעה בערך למחרת ולאחר שהתייבשה, להוריד מהסטנד לקפל אותה.

לאחר חישוב זריז, זה 6.5 שעות עבודה מצטברות בשבוע, אפילו לא שעה ביום בממוצע. לא על זה משפחה נזקקת לעוזרת. בוודאי לא כאשר האמא לא עובדת וכאשר עוד לא הגיעה בכלל אל הגיל השלישי. אבל העיקר שאין אחד שיש לו בית של שני קומות ואין לו עוזרת. רק תראה כמה שאתה טיפש (כאילו שלא ידענו |פנים|).

עוזרת זה לא למי שיש בית של שני קומות, זה למי שנזקק לכך.

לעוזרת נזקקים באחד משלוש מקרים: מי שגרים בבית של שלוש קומות לפחות, כמו הוילה של דוד שלי לדוגמה, או בית של שני קומות כאשר גם הקומה השנייה כמו הראשונה היא קומה של חדרי שינה מרובים, ואז באמת יש מספיק עבודה בשביל שיהיה צריך עוזרת; או משפחות גדולות ואז יש הרבה כלים וכביסה לדוגמה; או אנשים מבוגרים שלא מסוגלים/מתקשים לטפל בעבודות הבית בעצמם.

בבית שלי, מכיוון שהקומה השנייה, הקומה שלי, היא בסה"כ חדר שינה (הכי גדול בבית, נו, אלא מה? 👑), שירותים ומקלחת פרטיים ומרפסת; מכיוון שאנחנו משפחה של ארבע אנשים, שני הורים ושני ילדים; ומכיוון שההורים שניהם צעירים יחסית, אין שום סיבה שנחזיק או נזדקק לעוזרת, לפחות בינתיים, אבל נכון, בהחלט ייתכן, שלא ירחק היום.

לסיום באשר לחלק זה של תגובתך, מצחיק ומבדר איך מישהו שגר בבית של קומה אחת מנסה לטעון על משפחה שגרה בבית של שני קומות שהם עניים ולכן אין להם עוזרת 😂

ולמה לכם כן יש עוזרת, אם מותר לשאול? משפחה גדולה? גם אתה וגם אשתך עובדים? או שאולי אתם פשוט עצלנים? זה משהו תרבותי? זה למה אתם היבשת הכי גרועה?

צפה בקובץ המצורף 103791

עובדה שכל השקרים המדומיינים (שאלו כל השקרים) שאי-פעם שיקרתי, כולם הופרכו כולם מהראשון ועד האחרון, כולל זה המופיע בתגובה אליה אני מגיב. זה שאתה טיפש מידי מכדי להבין את ההפרכות/לזכור את ההפרכות, זאת בעיה שלך ושלך בלבד, ואתה צריך להבין שאנשים אחרים הם לא טיפשים כמוך, ואיפה שיש הפרכות ואתה טיפש מידי מכדי לראות, אני מבטיח לך שאנשים אחרים רואים וחצי.

אני ממשיך לאתגר אותך להביא דוגמאות, אמיתיות, הן בנוגע לשקרים של הרינגטון והן בנוגע לשקרים שלי, אך אתה ממשיך להיכשל כישלון בוטה, חרוץ ומשתולל, שזועק עד השמיים.

בנוגע להרינגטון אפילו לא ניסית. בנוגע אליי הבאת עוד דוגמה טיפוסית של עוד שקר מדומיין שהופרך מיד כמו כל האחרים לפניו, ובכך הוספת והלעגת את עצמך, השפלת את עצמך, הרמת לי להנחתה, והשפלתי אותך עד אפר ועפר, כמו עם כל השקרים המדומיינים שלי האחרים שאי-פעם היו והבאת.

העובדות פשוטות מאין כמוהן-הרינגטון כנראה לא שקרן, ובטח ובטח שלא אני.

צפה בקובץ המצורף 103793

המומחה בטיפשותו קרא לי מאיר ולא מאור. זה מה שהכחשתי כשטענתי שזה לא השם שלי 😂

תודה רבה על דוגמה נפלאה לאיך שכל השקרים שאתה טוען שאני משקר, הם כולם דמיוניים מהראשון ועד האחרון, ואתה מדמיין אותם מטיפשותך הרבה, שעליה מסכימים כולם 😂

העיקר אחר כך אל תשכח להתפלא למה יש הסכמה רחבה מקיר לקיר בכל האתר שאתה מפגר:

צפה בקובץ המצורף 103795
צפה בקובץ המצורף 103796
צפה בקובץ המצורף 103797
צפה בקובץ המצורף 103798
צפה בקובץ המצורף 103799
צפה בקובץ המצורף 103800
צפה בקובץ המצורף 103801
צפה בקובץ המצורף 103802
המשך:
__צילום מסך_15-5-2024_20629_www.tapuz.co.il.jpeg
למה אתה כל הזמן מזכיר לנו איך ניסית להתאבד כפי שהראתי בתגובה אחרת בשרשור עם קישור לפורום הליכוד ששם סיפרת על נסיונך ואפילו סבא היה מודאג ממך בתגובה #3 שלו?
הבדיחה הכושלת שלך על הבדיחה המצוינת שלי בזמנו לא הצחיקה אף-אחד לא בפעם הראשונה וגם לא בפעם ה-200. התמונה הנ"ל היא השריפה המתחוללת בנשמך בעקבות קנאתך העזה בי.
אני רואה שאתה משתמש בזה הרבה.
אני לא משתמש בזה כלל כי אין לי סיבה להשתמש בזה. אתה מנגד, צריך להשתמש בזה 24/7.
תגובתך זאת שאין לכם עוזרת ("גם עוזרת אין לנו. איננו זקוקים לאחת בדיוק כשם שאיננו זקוקים למבשלת 😂") היא מספיקה בכדי להראות שאתה |פינוקיו| כי אין אחד שגר בבית גדול ואין לו עוזרת |נחמה|
בית של שני קומות, כאשר הקומה השנייה היא רק חדר שינה אחד+פלוס שירותים, מקלחת ומרפסת, זה לא "בית גדול". זה אתה שמשפחתך באה מאפריקה והאבא הלא משכיל שלך שלא היה מסוגל להביא הביתה משכורת של גבר, ולכן גרתם בבית חירבנה קודם באפריקה ואז בישראל, אז אין לך מושג מה זה בית גדול ואין לך את הסטנדרטים הנכונים. עוזרת צריך בבתים גדולים באמת, במשפחות מרובות ילדים או במשפחות עם אנשים מבוגרים שכבר לא יכולים לדאוג בעצמם לתחזוקת הבית. במשפחה שלי אנחנו לא עונים על אף-אחד משלושת הקריטריונים האלו. כהרגלך, אתה חושב שאתה חכם גדול, אבל האמת היא שבטיפשותך הרבה מאוד אין לך אפילו לא הבנה מינימאלית של העולם, החיים והמציאות.
מי |טמבל| שניתפס בשקר|?|
זה לא סוד שאתה מפגר, ולכן אתה מדמיין הרבה מאוד דברים שונים ומשונים, כמו לדוגמה שהבן-אדם הכי כנה וישר בתפוז הוא שקרן בעוד שהעובדות הפשוטות הן שלדבר יש בדיוק אפס אחיזה במציאות, בדיוק אבל בדיוק, כפי מה שהוכח רק בתגובתך האחרונה, שעליה אני מגיב עכשיו.

אני מתחיל להשתעמם פה...:rolleyes:

hqdefault.jpg
ברור, לכן אין לכם כסף לעוזרת ואימך צריכה לנקות את הבית?
מן הסתם לאנשים עשירים יש כסף לעוזרת 😂

אמי לא "צריכה" לנקות את הבית. היא בוחרת לעשות זאת כי אנחנו לא זקוקים לעוזרת ולכן לא לוקחים אחת. אם נצטרך אחת, אז ניקח, אבל אין סיבה לקחת עוזרת עבור בית של שלוש חדרי שינה, משפחה של ארבע נפשות, עם הורים צעירים וכשעבודות הבית לוקחות בממוצע פחות משעה אחת ביום. אבל אחר כך תמשיך לתהות למה כולם חושבים שאתה מפגר 😂

רק סבתא שלי הורישה מיליון שקל ודירה, וזאת עוד הייתה הירושה הקטנה, הספרייה שלי עלתה יותר מ-150,000 שקל, המשקפיים שלי עלו 2,000 שקל, הנעליים שלי 3,000, יש לי בגדים באלפי שקלים, והדמי כיס שלי עומדים על אלפי שקלים בחודש.

מוטב שתפסיק להגיד שלמשפחתי אין עוזרת כי אין לנו כסף לזה, אתה רק מוכיח עוד ועוד את העובדה המוכחת והמוסכמת מקיר לקיר שאתה מפגר 😂
לפנטז זה טוב |נחמה|
קנאי.
אם לא שמת לב, אתה נעל הבית כאן |נחמה|
עובדה שאני לא. עובדה שאתה כן.

מה לעשות? עובדה. אני לא מפסיק להראות הוכחות לכך שאתה הנעל בית, אך אתה אינך מסוגל לספק הוכחות לכך שאני כזה, באופן מאוד "מפתיע". גם לטענה שאני שקרן אתה לא מצליח לספק הוכחות ולא בכדי |נחמה|

דיברגנט חדש

Well-known member
המשך:
צפה בקובץ המצורף 103803

הבדיחה הכושלת שלך על הבדיחה המצוינת שלי בזמנו לא הצחיקה אף-אחד לא בפעם הראשונה וגם לא בפעם ה-200. התמונה הנ"ל היא השריפה המתחוללת בנשמך בעקבות קנאתך העזה בי.
אם לא הייתי מפחד שתממש את איום ההתאבדות שלך, הייתי כותב לך מה אני הייתי עושה אם הייתי ניתמך כמוך |נחמה|
אני לא משתמש בזה כלל כי אין לי סיבה להשתמש בזה. אתה מנגד, צריך להשתמש בזה 24/7.
עובדה שיש לך את זה בשלוף, נכון |פינוקיו|?
בית של שני קומות, כאשר הקומה השנייה היא רק חדר שינה אחד+פלוס שירותים, מקלחת ומרפסת, זה לא "בית גדול". זה אתה שמשפחתך באה מאפריקה והאבא הלא משכיל שלך שלא היה מסוגל להביא הביתה משכורת של גבר, ולכן גרתם בבית חירבנה קודם באפריקה ואז בישראל, אז אין לך מושג מה זה בית גדול ואין לך את הסטנדרטים הנכונים. עוזרת צריך בבתים גדולים באמת, במשפחות מרובות ילדים או במשפחות עם אנשים מבוגרים שכבר לא יכולים לדאוג בעצמם לתחזוקת הבית. במשפחה שלי אנחנו לא עונים על אף-אחד משלושת הקריטריונים האלו. כהרגלך, אתה חושב שאתה חכם גדול, אבל האמת היא שבטיפשותך הרבה מאוד אין לך אפילו לא הבנה מינימאלית של העולם, החיים והמציאות.
זה בית שבן אדם עם הכנסה סבירה מרשה לעצמו עוזרת ולא נותן לאישה להיות שיפחת הבית,
מה אנו במאה ה-19?
זה לא סוד שאתה מפגר, ולכן אתה מדמיין הרבה מאוד דברים שונים ומשונים, כמו לדוגמה שהבן-אדם הכי כנה וישר בתפוז הוא שקרן בעוד שהעובדות הפשוטות הן שלדבר יש בדיוק אפס אחיזה במציאות, בדיוק אבל בדיוק, כפי מה שהוכח רק בתגובתך האחרונה, שעליה אני מגיב עכשיו.
התמונות מדברות בעד עצמן, אפשר לראות את התגובות המזלזלות בך שאומרות את הכל |נחמה|
טמבל2.png

אני מתחיל להשתעמם פה...:rolleyes:

צפה בקובץ המצורף 103804

מן הסתם לאנשים עשירים יש כסף לעוזרת 😂
אז זהו, לא רק לעשירים ואתם על גבול העוני, אחרת היה לכם עוזרת |נחמה|
אמי לא "צריכה" לנקות את הבית. היא בוחרת לעשות זאת כי אנחנו לא זקוקים לעוזרת ולכן לא לוקחים אחת. אם נצטרך אחת, אז ניקח, אבל אין סיבה לקחת עוזרת עבור בית של שלוש חדרי שינה, משפחה של ארבע נפשות, עם הורים צעירים וכשעבודות הבית לוקחות בממוצע פחות משעה אחת ביום. אבל אחר כך תמשיך לתהות למה כולם חושבים שאתה מפגר 😂
ברור, היא אוהבת להיות שיפחת הבית |טמבל|
רק סבתא שלי הורישה מיליון שקל ודירה, וזאת עוד הייתה הירושה הקטנה, הספרייה שלי עלתה יותר מ-150,000 שקל, המשקפיים שלי עלו 2,000 שקל, הנעליים שלי 3,000, יש לי בגדים באלפי שקלים, והדמי כיס שלי עומדים על אלפי שקלים בחודש.
אז איך זה שאתה לא מנצל אותם להשקעה?
|פינוקיו| שוב, ניתפסת בשקר|?| |נחמה|
מוטב שתפסיק להגיד שלמשפחתי אין עוזרת כי אין לנו כסף לזה, אתה רק מוכיח עוד ועוד את העובדה המוכחת והמוסכמת מקיר לקיר שאתה מפגר 😂
מפגר חושב שכולם כמותו, נכון |פינוקיו| |?|
דרכתי לך על יבלת מאוד כואבת |חבול|
עובדה שאני לא. עובדה שאתה כן.
טמבל המשך.png
מה לעשות? עובדה. אני לא מפסיק להראות הוכחות לכך שאתה הנעל בית, אך אתה אינך מסוגל לספק הוכחות לכך שאני כזה, באופן מאוד "מפתיע". גם לטענה שאני שקרן אתה לא מצליח לספק הוכחות ולא בכדי |נחמה|

קבצים מצורפים

• טמבל3.png
    טמבל3.png
    KB 181.5 · צפיות: 0
  • טמבל3.png
    טמבל3.png
    KB 181.5 · צפיות: 74

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אם לא הייתי מפחד שתממש את איום ההתאבדות שלך, הייתי כותב לך מה אני הייתי עושה אם הייתי ניתמך כמוך |נחמה|
אין לי שום איום התאבדות. אם היית במצבי, היית נהנה מהחיים סוף-סוף. כמוני. מה לעשות שלא לכולם יכול להיות מזל בחיים? 😂
עובדה שיש לך את זה בשלוף, נכון |פינוקיו|?
כן, בשבילך.
זה בית שבן אדם עם הכנסה סבירה מרשה לעצמו עוזרת ולא נותן לאישה להיות שיפחת הבית,
מה אנו במאה ה-19?
כשיש פחות משעה של עבודה לעשות אותה בממוצע ביום, זה לא נקרא שהאישה היא השפחה של הבית. אם כבר, אז עם כל-כך מעט עבודה לעשות אותה, זה דווקא בריא לגוף.
התמונות מדברות בעד עצמן, אפשר לראות את התגובות המזלזלות בך שאומרות את הכל |נחמה|
טמבל2.png
התמונות אכן מדברות בעד עצמן, אפשר לראות את ההערצה הקשה. אם הוא היה עוד יותר מעריץ אותי, הוא היה אחד מהסוגדים, כמו סופרמן:

1714569789833 (1).png
1714569802464.png
__צילום מסך_18-5-2024_104631_www.tapuz.co.il.jpeg
אז זהו, לא רק לעשירים ואתם על גבול העוני, אחרת היה לכם עוזרת |נחמה|
לא משנה כמה מסבירים לך, אתה נשאר ה|טמבל| שאתה. אנחנו פשוט לא עונים על אף אחד מהקריטריונים בשביל להזדקק לאחת. זה בית של שלוש חדרי שינה, הורים צעירים ומשפחה של ארבע נפשות. אין מספיק עבודה. אין מה להביא עוזרת בשביל פחות משעה עבודה ביום. אף-אחת גם לא הייתה באה בשביל כל-כך מעט עבודה. מה אמא שלי אמורה לעשות? לא לעשות את כל הכלים וכל הכביסה של כל השבוע כדי שתהיה סיבה להביא עוזרת פעם בשבוע בלחץ?

אם כבר, אני לא מבין איך לכם כן יש עוזרת. בית של קומה אחת ושני הורים עוד יותר צעירים משלי. האם גם אשתך עובדת? האם אתם משפחה מרובת ילדים, כדרך המסורת האפריקאית? :unsure:
ברור, היא אוהבת להיות שיפחת הבית |טמבל|
פחות משעה עבודה ביום זה לא נקרא להיות שפחה. אם כבר, זה טוב לה. מצחיק אותי לשמוע מישהו שהוא ומשפחתו הגיעו מאתיופיה, שהיא המיץ של הזבל של החור תחת של העולם, מגלה כל-כך הרבה בורות, חוסר פרופורציות וחוסר הבנה בסיסיים 😂

האם לא דווקא אתה, עם רקע כמו שלך, אמורים להיות לך את הסטנדרטים האחרים לחלוטין דווקא? כלומר להסתכל לדוגמה על משפחה עם עוזרת שבאה פעם בשבוע ולחשוב שהם עשירים? להסתכל לדוגמה על מישהו שעובד 8 שעות ביום ולחשוב שהוא עצלן כי הוא לא עובד 12 שעות ביום? להסתכל על מורים לדוגמה שעושים 7,000 ולחשוב שהם אריסטוקרטים בורגנים?

אתה יודע, דברים כאלו 😂

כלומר, עם הצורה שבה זילות ההשכלה הגבוהה אפשרה לאנשים ברמה נמוכה להגיע לעמדות בכירות ולהביא משכורות יפות זה דבר אחד, אבל לא אמורים לשכוח את המקורות. אתה באמת לא זוכר את המקום שממנו הגעת? את הרמה שהגעת ממנה? 😂

פעם ראשונה בהיסטוריה של משפחתך, אתה ומשפחתך זכיתם בדרך לא דרך לטעום איזשהו משהו קצת יותר מהעולם הזה והחיים האלו ואתה משחק אותה משפחת וינדזור. כפרה תנחת 😂

אני ומשפחתי חיים את הרמה שאתה ומשפחתך הורגלתם בה בעשר-חמש עשרה השנה האחרונות יותר ממאה שנים. אתה כלום. אתה כל-כך קטן בשבילי ובשביל משפחתי שאני אפילו לא רואה אותך 😂

אתה מדבר איתי על עוזרות בית כסממן לעושר? זה רק מראה ומוכיח כמה מהלמטה אתה מגיע, מה שמזין את תסביך הנחיתות שלך, שמתפרץ במיוחד במפגשים אל מול אליטה אמיתית, לדוגמה כמוני, ומכאן נובעת האובססיה החולנית שלך אליי.

גם תריסר עוזרות בית היו למשפחה שלי, אילו זה מה שהיינו רוצים ונזקקים לו.
אז איך זה שאתה לא מנצל אותם להשקעה?
|פינוקיו| שוב, ניתפסת בשקר|?| |נחמה|
כדי שוב להיתפס בשקר, צריך להיות לפחות אחד מלכתחילה, ועובדה שלא נתפסתי בשקר עד היום ולא משנה כמה פעמים השלית את עצמך שכן כי אתה טיפש מידי מכדי להבין את המציאות, החיים והעולם הסובב. גם פה אין שום שקר. כבר עניתי על השאלה הזאת בעבר ואני לא רואה סיבה לחזור על עצמי, אז פשוט אעשה לך העתק-הדבק של התשובה שכתבתי למשה פעם כאשר שאל את אותה השאלה.

__צילום מסך_21-5-2024_171549_www.tapuz.co.il.jpeg
מפגר חושב שכולם כמותו, נכון |פינוקיו| |?|
לא. עובדה שזה מה שכולם אומרים עליך כמוצג וכמוכח בתמונות פה למעלה 😂
אין לי שום יבלות כואבות לדרוך עליהן, בתור אחד עם חיים מושלמים. זה דווקא אני, עם החיים המושלמים, שאפילו מבלי שהייתי צריך לעשות לך שום דבר, כל עצם הקיום שלי והחיים שלי דורכים לך על כל היבלות הכואבות כמישהו שמגיע מהמיץ של הזבל ולכן מסתכל עליי, ילד שמנת מפונק אירופאי-רוסי זין מניאק אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה, ופשוט נשרף חי מרוב קנאה וכאב.

הנה אתה, תראה מ-03:51 עד 03:55:

__צילום מסך_11-5-2024_16431_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_16334_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_17032_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_17746_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_153630_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_154722_www.tapuz.co.il.jpeg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אין לי שום איום התאבדות. אם היית במצבי, היית נהנה מהחיים סוף-סוף. כמוני. מה לעשות שלא לכולם יכול להיות מזל בחיים? 😂

כן, בשבילך.

כשיש פחות משעה של עבודה לעשות אותה בממוצע ביום, זה לא נקרא שהאישה היא השפחה של הבית. אם כבר, אז עם כל-כך מעט עבודה לעשות אותה, זה דווקא בריא לגוף.

התמונות אכן מדברות בעד עצמן, אפשר לראות את ההערצה הקשה. אם הוא היה עוד יותר מעריץ אותי, הוא היה אחד מהסוגדים, כמו סופרמן:

צפה בקובץ המצורף 104227
צפה בקובץ המצורף 104228
צפה בקובץ המצורף 104229

לא משנה כמה מסבירים לך, אתה נשאר ה|טמבל| שאתה. אנחנו פשוט לא עונים על אף אחד מהקריטריונים בשביל להזדקק לאחת. זה בית של שלוש חדרי שינה, הורים צעירים ומשפחה של ארבע נפשות. אין מספיק עבודה. אין מה להביא עוזרת בשביל פחות משעה עבודה ביום. אף-אחת גם לא הייתה באה בשביל כל-כך מעט עבודה. מה אמא שלי אמורה לעשות? לא לעשות את כל הכלים וכל הכביסה של כל השבוע כדי שתהיה סיבה להביא עוזרת פעם בשבוע בלחץ?

אם כבר, אני לא מבין איך לכם כן יש עוזרת. בית של קומה אחת ושני הורים עוד יותר צעירים משלי. האם גם אשתך עובדת? האם אתם משפחה מרובת ילדים, כדרך המסורת האפריקאית? :unsure:

פחות משעה עבודה ביום זה לא נקרא להיות שפחה. אם כבר, זה טוב לה. מצחיק אותי לשמוע מישהו שהוא ומשפחתו הגיעו מאתיופיה, שהיא המיץ של הזבל של החור תחת של העולם, מגלה כל-כך הרבה בורות, חוסר פרופורציות וחוסר הבנה בסיסיים 😂

האם לא דווקא אתה, עם רקע כמו שלך, אמורים להיות לך את הסטנדרטים האחרים לחלוטין דווקא? כלומר להסתכל לדוגמה על משפחה עם עוזרת שבאה פעם בשבוע ולחשוב שהם עשירים? להסתכל לדוגמה על מישהו שעובד 8 שעות ביום ולחשוב שהוא עצלן כי הוא לא עובד 12 שעות ביום? להסתכל על מורים לדוגמה שעושים 7,000 ולחשוב שהם אריסטוקרטים בורגנים?

אתה יודע, דברים כאלו 😂

כלומר, עם הצורה שבה זילות ההשכלה הגבוהה אפשרה לאנשים ברמה נמוכה להגיע לעמדות בכירות ולהביא משכורות יפות זה דבר אחד, אבל לא אמורים לשכוח את המקורות. אתה באמת לא זוכר את המקום שממנו הגעת? את הרמה שהגעת ממנה? 😂

פעם ראשונה בהיסטוריה של משפחתך, אתה ומשפחתך זכיתם בדרך לא דרך לטעום איזשהו משהו קצת יותר מהעולם הזה והחיים האלו ואתה משחק אותה משפחת וינדזור. כפרה תנחת 😂

אני ומשפחתי חיים את הרמה שאתה ומשפחתך הורגלתם בה בעשר-חמש עשרה השנה האחרונות יותר ממאה שנים. אתה כלום. אתה כל-כך קטן בשבילי ובשביל משפחתי שאני אפילו לא רואה אותך 😂

אתה מדבר איתי על עוזרות בית כסממן לעושר? זה רק מראה ומוכיח כמה מהלמטה אתה מגיע, מה שמזין את תסביך הנחיתות שלך, שמתפרץ במיוחד במפגשים אל מול אליטה אמיתית, לדוגמה כמוני, ומכאן נובעת האובססיה החולנית שלך אליי.

גם תריסר עוזרות בית היו למשפחה שלי, אילו זה מה שהיינו רוצים ונזקקים לו.

כדי שוב להיתפס בשקר, צריך להיות לפחות אחד מלכתחילה, ועובדה שלא נתפסתי בשקר עד היום ולא משנה כמה פעמים השלית את עצמך שכן כי אתה טיפש מידי מכדי להבין את המציאות, החיים והעולם הסובב. גם פה אין שום שקר. כבר עניתי על השאלה הזאת בעבר ואני לא רואה סיבה לחזור על עצמי, אז פשוט אעשה לך העתק-הדבק של התשובה שכתבתי למשה פעם כאשר שאל את אותה השאלה.

צפה בקובץ המצורף 104230

לא. עובדה שזה מה שכולם אומרים עליך כמוצג וכמוכח בתמונות פה למעלה 😂

אין לי שום יבלות כואבות לדרוך עליהן, בתור אחד עם חיים מושלמים. זה דווקא אני, עם החיים המושלמים, שאפילו מבלי שהייתי צריך לעשות לך שום דבר, כל עצם הקיום שלי והחיים שלי דורכים לך על כל היבלות הכואבות כמישהו שמגיע מהמיץ של הזבל ולכן מסתכל עליי, ילד שמנת מפונק אירופאי-רוסי זין מניאק אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה, ופשוט נשרף חי מרוב קנאה וכאב.

הנה אתה, תראה מ-03:51 עד 03:55:

צפה בקובץ המצורף 104231
צפה בקובץ המצורף 104232
צפה בקובץ המצורף 104233
צפה בקובץ המצורף 104234
צפה בקובץ המצורף 104235
צפה בקובץ המצורף 104236
__צילום מסך_11-5-2024_165339_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_11-5-2024_165437_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_15-5-2024_20629_www.tapuz.co.il.jpeg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
בתור ילד שמנת מפונק אירופאי-רוסי זין מניאק אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה, מן הסתם אין לי יבלות לדרוך עליהן גם אילו היית רוצה. אם באמת היית דורך לי על יבלות כואבות, היית מסוגל להגיד על איזה יבלות כואבות דרכת לי, אבל עובדה שאתה לא מסוגל ולכן סתם חוזר על משפט זה כסיסמה ריקה. וגם חלק ממנגנון ההשלכה שלך, שבו אתה זורק על אחרים דברים שלך בשביל להרחיק מעל עצמך דברים שנכונים לגביך. אנחנו רואים יפה מאוד מי דורך למי על יבלות כואבות:

__צילום מסך_29-5-2024_213630_www.tapuz.co.il.jpeg
2Ce1.gif
800px-Barack_Obama_drops_the_mic.gif
giphy.gif

דיברגנט חדש

Well-known member
בתור ילד שמנת מפונק אירופאי-רוסי זין מניאק אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה, מן הסתם אין לי יבלות לדרוך עליהן גם אילו היית רוצה. אם באמת היית דורך לי על יבלות כואבות, היית מסוגל להגיד על איזה יבלות כואבות דרכת לי, אבל עובדה שאתה לא מסוגל ולכן סתם חוזר על משפט זה כסיסמה ריקה. וגם חלק ממנגנון ההשלכה שלך, שבו אתה זורק על אחרים דברים שלך בשביל להרחיק מעל עצמך דברים שנכונים לגביך. אנחנו רואים יפה מאוד מי דורך למי על יבלות כואבות:

צפה בקובץ המצורף 104921
צפה בקובץ המצורף 104922
צפה בקובץ המצורף 104923
צפה בקובץ המצורף 104924
אתה יכול למכור את סיפוריך אך ורק למומחה לקנוניות ולמטפלים שלך בבי"ח.
כאשר אין לכם כסף לעוזרת, זה מראה שהמצב הכלכלי של הוריך ירוד ואף בית אי אפשר לנקות בשעה כפי שאתה טוען.
בפורום הזה יש רוב נשי, הן בטוח צוחקות על אימרה זאת.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה יכול למכור את סיפוריך אך ורק למומחה לקנוניות
מכיוון שהסיפורים אמיתיים, ומכיוון שעובדה מוכחת ומוסכמת על כל מי שעיניו בראשו שאני אדם כנה מאוד, כפי מה שהוכח פעמים רבות, אז כמובן שאני יכול למכור את סיפוריי (האמיתיים) לכל מי שאיננו מפגר.
ולמטפלים שלך בבי"ח.
עוד פעם אתה נשרף חי מרוב קנאה?

870275401001599640360no.jpg

מתי כבר תשתמש באלוורה שיש לי בשלוף בשבילך?

7290102740376.jpg
כאשר אין לכם כסף לעוזרת, זה מראה שהמצב הכלכלי של הוריך ירוד ואף בית אי אפשר לנקות בשעה כפי שאתה טוען.
בפורום הזה יש רוב נשי, הן בטוח צוחקות על אימרה זאת.
רק הבגדים שלי בחלקם עולים אלפי שקלים, כהרגלך אתה עושה מעצמך צחוק 😂

הצורך האובססיבי והמגוחך לטעון שלמשפחתי אין עוזרת כי אין לנו כסף לזה, למרות שהוסבר לך שאיננו נזקקים לאחת, כמו גם לספר שקרים על גודל ביתי, על דמי הכיס שלי ועוד, רק מוכיח את מה שעובדה שקורה פה, על למה יש לך אובססיה חולנית, ובאופן כללי את כל מה שטענתי עליך ועל הבעיה שלך איתי מאז ומעולם:

__צילום מסך_28-5-2024_45550_www.tapuz.co.il.jpeg

אסיים בכך שאגיד לך עוד פעם את מה שאמרתי לך לפני מספר ימים, מכיוון שזה רלוונטי גם עכשיו בדיוק כמו אז, מפגרים הרי לא לומדים אלא אם כן מסבירים להם את אותו הדבר עשר ואפילו מאה פעמים, וגם אז לא בטוח שהמפגר יבין:

אם הייתה לך טיפת שכל בקודקוד, היית היה לוקח את קנאתך העזה ועם כל הכאב והקושי שבדבר, מפנים אותה פנימה, ולא חושף את עצמך כאדם המגיע מאשפתות, מעוני, מקושי ומסבל, שכואב לו לראות מול הפרצוף שלו ילד שמנת מפונק אירופאי-רוסי זין מניאק אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה, אבל טוב, בסדר, אקדמאי חדש שלא כשיר להשכלה הגבוהה שקיבל שזרקו אותו מהאוניברסיטה שעבד בה בעקבות רמתו הנמוכה, שגדל בעוני, בקושי, בסבל בל יתואר, בחדר שלוש מטר על שלוש מטר עם שלושת אחיו, ושהוא אפריקני, אתיופי ושחור (לא שאני גזען. אבל זה אנשים שמגיעים ממקום מסוים ומחיים מסוימים וזה כבר משהו שכבר כן יש לו השפעה, גם אם להיות אפריקני, אתיופי ושחור זה לא דבר שמשפיע ישירות כשלעצמו), זה לא כאילו שציפינו ממך ליותר מידי במובן השכלי, זה הרי ברור.

אם לא הייתי כל-כך מרחם עליך, ממזמן הייתי מתעלם ממך ומפסיק לענות לך, אבל בתור ילד שמנת אירופאי-רוסי זין מניאק שגדל עם כפית של זהב בפה, התפתחו אצלי באופן טבעי ומובן יכולות גבוהות בכל התחומים, וביניהם, בין היתר, האינטליגנציה הרגשית.

אני מסתכל עליך, וכאשר אני עוצם את עיניי, אני מסוגל לשים את עצמי בנעליך ולדמיין את החיים הנוראיים שהיו לך. את הקושי, את העוני, את הסבל, את הכאב, את המגורים בחדר שלוש מטר על שלוש מטר עם שלושת אחיך, את העבודה בגיל הנעורים ועוד ועוד, והאמת היא, שלבי יוצא אליך, אל האיש המסכן ומוכה הגורל שאתה, ואני הכי מבין בעולם והכי אמפתי בעולם כלפיך וכלפי המצב הכואב, העדין והרגיש, שבו אתה, עם החיים שהיו לך, נתקל בי, עם החיים שיש לי, ופשוט נשרפת לך הנשמה.

אני הכי מבין את זה שבעולם. וזה בסדר. וזה טבעי. אז אני עונה לך מתוך רחמים. אז אני מכיל אותך. הלוואי שהיה יותר שהייתי יכול לעשות בשביל לעזור לך, אבל אין. לפחות לא ככה. לפחות לא עכשיו. תקוותי היחידה היא שתצליח להתרגל לבסוף לעליונותי עליך בכל התחומים ואולי תתיש את עצמך עם קנאתך העזה בי והאובססיה החולנית שפיתחת אליי על רקע הבדלי המעמדות שבינינו, למרות שאני הכי לא הטיפוס המשוויץ או המשתחצן, מה שרק מראה כמה מעט אתה צריך בשביל להתפוצץ, ודרך כך כמה קשים היו חייך וכמה קשה היא הטראומה שלו.

כולי אמפתיה והכלה אל נשמתך הפצועה והמדממת |נחמה|

ועכשיו אם תסלח לי, אני צריך ללכת להתלבש. יש לי דברים לעשות.

Geld_10-1376x948.jpeg

למעלה