דיווח: המפכ"ל דני לוי אמר שהומואים מגעילים אותו. לפי פרסום בחדשות 12, לוי התבטא באופן הומופובי בעת שכיהן כמפקד מחוז חוף

ayb1

Well-known member

דיווח: המפכ"ל דני לוי אמר שהומואים מגעילים אותו

לפי פרסום בחדשות 12, לוי התבטא באופן הומופובי בעת שכיהן כמפקד מחוז חוף: "אין לי משהו אישי נגדם, אבל אני לא מסוגל לראות שני גברים שהולכים ביחד ברחוב, מחזיקים ידיים או מתנשקים". שוטר לשעבר סיפר כי דובר המשטרה, אריה דורון, נוהג "לסיים כל משפט שני באמירה 'יא הומו'" וזוכה לגיבוי מלוי

קריאת זן
בן גביר ודני לוי מתחבקים בטקס בירושלים, בחודש שעבר. לוי אמר למבקר בלשכתו: מה זה המכנסיים הצמודים האלו? אל תגיד לי שאתה חלק מהקהילה עכשיו

בן גביר ודני לוי מתחבקים בטקס בירושלים, בחודש שעבר. לוי אמר למבקר בלשכתו: "מה זה המכנסיים הצמודים האלו? אל תגיד לי שאתה חלק מהקהילה עכשיו" צילום: אוליבייה פיטוסי
לוגו הארץ

הארץ
התראות במייל
15 בספטמבר 2024

מפכ"ל המשטרה דני לוי אמר שהומואים מגעילים אותו - כך דווח הערב (ראשון) בחדשות 12. לפי הדיווח, בשיחה שקיים עם אדם שביקר בלשכתו בעת שכיהן כמפקד מחוז חוף בתחילת השנה, אמר לוי: "אין לי משהו אישי נגדם, אבל זה מגעיל אותי אלו שעושים את זה בפומבי". עוד דווח כי לוי אמר שאינו מסוגל לראות שני גברים שהולכים יחד ברחוב, מחזיקים ידיים או מתנשקים. לוי השמיע את ההתבטאויות האלו לאחר שפנה למבקר בלשכתו ואמר: "מה זה המכנסיים הצמודים האלו? אל תגיד לי שאתה חלק מהקהילה עכשיו", וגיחך. לאחר שהמבקר השיב שאינו משתייך לקהילת הלהט"ב, שאל אותו המפכ"ל: "אתה בטוח?"

בנוסף לתמלול השיחה, סיפר שוטר לשעבר במחוז חוף לערוץ 12 כי דובר המשטרה החדש, אריה דורון, "מסיים כל משפט שני באמירה 'יא הומו'". לדברי השוטר לשעבר, השוטרים נאלצו להתרגל לשיח הזה מפני שדורון - ששימש עד לאחרונה דובר מחוז חוף - זכה לגיבוי ממפקד המחוז דאז דני לוי.

בן גביר בהפגנה נגד מצעד הגאווה, ב-2009. האגודה לזכויות הלהטב: זה מה שקורה כשמפקירים את המשטרה לידי להטבופובים

בן גביר בהפגנה נגד מצעד הגאווה, ב-2009. האגודה לזכויות הלהט"ב: "זה מה שקורה כשמפקירים את המשטרה לידי להט"בופובים" צילום: טס שפלן

לפי פרסום בחדשות 12, לוי התבטא באופן הומופובי בעת שכיהן כמפקד מחוז חוף: "אין לי משהו אישי נגדם, אבל אני לא מסוגל לראות שני גברים שהולכים ביחד ברחוב, מחזיקים ידיים או מתנשקים". שוטר לשעבר סיפר כי דובר המשטרה, אריה דורון, נוהג "לסיים כל משפט שני באמירה 'יא הומו'" וזוכה לגיבוי מלוי

קריאת זן
בן גביר ודני לוי מתחבקים בטקס בירושלים, בחודש שעבר. לוי אמר למבקר בלשכתו: מה זה המכנסיים הצמודים האלו? אל תגיד לי שאתה חלק מהקהילה עכשיו

בן גביר ודני לוי מתחבקים בטקס בירושלים, בחודש שעבר. לוי אמר למבקר בלשכתו: "מה זה המכנסיים הצמודים האלו? אל תגיד לי שאתה חלק מהקהילה עכשיו" צילום: אוליבייה פיטוסי
לוגו הארץ

הארץ
התראות במייל
15 בספטמבר 2024

מפכ"ל המשטרה דני לוי אמר שהומואים מגעילים אותו - כך דווח הערב (ראשון) בחדשות 12. לפי הדיווח, בשיחה שקיים עם אדם שביקר בלשכתו בעת שכיהן כמפקד מחוז חוף בתחילת השנה, אמר לוי: "אין לי משהו אישי נגדם, אבל זה מגעיל אותי אלו שעושים את זה בפומבי". עוד דווח כי לוי אמר שאינו מסוגל לראות שני גברים שהולכים יחד ברחוב, מחזיקים ידיים או מתנשקים. לוי השמיע את ההתבטאויות האלו לאחר שפנה למבקר בלשכתו ואמר: "מה זה המכנסיים הצמודים האלו? אל תגיד לי שאתה חלק מהקהילה עכשיו", וגיחך. לאחר שהמבקר השיב שאינו משתייך לקהילת הלהט"ב, שאל אותו המפכ"ל: "אתה בטוח?"

בנוסף לתמלול השיחה, סיפר שוטר לשעבר במחוז חוף לערוץ 12 כי דובר המשטרה החדש, אריה דורון, "מסיים כל משפט שני באמירה 'יא הומו'". לדברי השוטר לשעבר, השוטרים נאלצו להתרגל לשיח הזה מפני שדורון - ששימש עד לאחרונה דובר מחוז חוף - זכה לגיבוי ממפקד המחוז דאז דני לוי.

בן גביר בהפגנה נגד מצעד הגאווה, ב-2009. האגודה לזכויות הלהטב: זה מה שקורה כשמפקירים את המשטרה לידי להטבופובים

בן גביר בהפגנה נגד מצעד הגאווה, ב-2009. האגודה לזכויות הלהט"ב: "זה מה שקורה כשמפקירים את המשטרה לידי להט"בופובים" צילום: טס שפלן

אין כאן שום דבר פסול מלבד "אי תקינות פוליטית" שזה בעצם קנוניה לסתום פה לאזרחים.

גם אני נגעל מהומואים זה נורמלי אם אתה לא הומו.

כמו שאנשים גזעניים באופן טבעי כי זה מנגנון הגנה נגד אנשים שלא בטוח שאפשר

לסמוך עליהם.

ayb1

Well-known member

לסמוך עליהם.
כתבת: "לדעתך אין כאן דבר פסול" ???
יש בדיקה פשוטה מאוד אם זה פסול או לא
והיא :
למשל החלף את המילה הומואים במילה חרדים
או במילה מתנחלים
או במילה יהודים
ועוד ועוד ועוד
ספק אם תחזור על הטענה שאין בכך פסול

והיא :
או במילה מתנחלים
או במילה יהודים
ועוד ועוד ועוד
גם לא פסול!!!

אבל במקרה של הומואים יש סיבה ביולוגית,שלא תרצה לקיים יחסים עם גבר,

אם זה לא הייעוד שלך - ז"א שנולדת ככה.

levrob

Active member
והיא :
או במילה מתנחלים
או במילה יהודים
ועוד ועוד ועוד
דוגמה לא נכונה כי הומו זה מעבר לשליטה של האיש אל תערבב מיזוגניות עם דחית הומואים

Cranio

Well-known member

לסמוך עליהם.
תגיד "מומחה"
אתה לא יודע מה ההבדל
בין אדם פרטי כמוך לבין אדם שנושא תפקיד ציבורי ועוד כזה שנועד לשמור על בטחון האזרחים ?
ההתבטאות שלו היא קריאה להסתה ומאשרת התנכלות לקהילת הלהט"ב.
מפכ"ל דביל שמתבטא ככה זו לא "אי תקינות פוליטית" אלא סיבה שמצדיקה את פיטוריו מייד.

levrob

Active member
תגיד "מומחה"
אתה לא יודע מה ההבדל
בין אדם פרטי כמוך לבין אדם שנושא תפקיד ציבורי ועוד כזה שנועד לשמור על בטחון האזרחים ?
מפכ"ל דביל שמתבטא ככה זו לא "אי תקינות פוליטית" אלא סיבה שמצדיקה את פיטוריו מייד.
על 7/10 היה משהו הרבה יותר חמור האם ראש ממשלה התפטר? שר בממשלת איטליה נתפס עם המכנסיים למטה והוא התפטר מיד

Cranio

Well-known member
על 7/10 היה משהו הרבה יותר חמור האם ראש ממשלה התפטר? שר בממשלת איטליה נתפס עם המכנסיים למטה והוא התפטר מיד
אל תעשה השוואות
כי אחרת תנרמל את ההתנהגות הפסולה של המפכ"ל.

ומילה בכל זאת לגבי השוואה שלך-
נתניהו נבחר בבחירות ע"י ציבור (והאחרון שיודה באחריות או שיתפטר מיוזמתו )
ואילו המפכ"ל מונה ע"י שר ואפשר לפטרו בכל רגע נתון גם אם הוא יתנגד .
אני מקווה שאתה מבין את ההבדל ולמה ההשוואה שעשית אינה מתאימה.

levrob

Active member
אל תעשה השוואות
כי אחרת תנרמל את ההתנהגות הפסולה של המפכ"ל.

ומילה בכל זאת לגבי השוואה שלך-
נתניהו נבחר בבחירות ע"י ציבור (והאחרון שיודה באחריות או שיתפטר מיוזמתו )
ואילו המפכ"ל מונה ע"י שר ואפשר לפטרו בכל רגע נתון גם אם הוא יתנגד .
אני מקווה שאתה מבין את ההבדל ולמה ההשוואה שעשית אינה מתאימה.
רק תיקון קטן המפכ"ל אמור להיות מונה ע"י ועדה מיוחדת ולא ע"י השר. השר ממונה על מדיניות המשטרה בלבד ולא מינויים. הסיבה לכך להרחיק את המשטרה מהשפעות פוליטיות כך למעשה היה אמור להיות

Cranio

Well-known member
רק תיקון קטן המפכ"ל אמור להיות מונה ע"י ועדה מיוחדת ולא ע"י השר. השר ממונה על מדיניות המשטרה בלבד ולא מינויים. הסיבה לכך להרחיק את המשטרה מהשפעות פוליטיות כך למעשה היה אמור להיות
הוא אמור להיות ממונה ע"י וועדה שהתנגדה למינוי וזה ממש לא עזר לה.
המינוי נעשה ע"י העבריין בנגביר.

אבל מה זה משנה?
את ההשוואה עשית בינו לבין נתניהו ועל כך הגבתי.

תגיד "מומחה"
אתה לא יודע מה ההבדל
די נו מספיק עם הדרמה בסגנון שמאל,אם הוא היה אומר שהוא שונא שמנות זה אומר שאפשר להתנכל לשמנות?

אנשים כבר הפנימו מזמן שהומואים זה חלק לגטימי מהציבור.

כולה נתן הרמה קטנה לבן גביר שירגיש טוב.

Cranio

Well-known member
די נו מספיק עם הדרמה בסגנון שמאל,אם הוא היה אומר שהוא שונא שמנות זה אומר שאפשר להתנכל לשמנות?

אנשים כבר הפנימו מזמן שהומואים זה חלק לגטימי מהציבור.

כולה נתן הרמה קטנה לבן גביר שירגיש טוב.
את הדרמות אני משאיר לך.

ואני רואה שגם לא חשבת כפי שהצעתי לך.

המפכ"ל דני לוי אמר שהומואים מגעילים אותו
בוא לא ניתמם יש כאן אספקט פוליטי,אם פעם הבון טון היה להגיד אני תומך בפעילויות של הומואים בתור מפכ"ל

כי הסביבה הייתה יותר לשמאל אז עכשיו זה הפוך.

מסמן לבן גביר אני איתך.

הוא לא נהיה מפכ"ל כי הוא חלש בפוליטיקה ;)

Cranio

Well-known member
בוא לא ניתמם יש כאן אספקט פוליטי,אם פעם הבון טון היה להגיד אני תומך בפעילויות של הומואים בתור מפכ"ל

כי הסביבה הייתה יותר לשמאל אז עכשיו זה הפוך.

מסמן לבן גביר אני איתך.

הוא לא נהיה מפכ"ל כי הוא חלש בפוליטיקה ;)
הוא נהיה מפכ"ל כי הוא עבריין שנאמן לבנגביר.
זו הסיבה היחידה.

DANIAVNI

Well-known member

קריאת זן

לוגו הארץ

הארץ
התראות במייל
15 בספטמבר 2024

אינוטואיטיבית, מי שאומר כל הזמן שהוא שונא הומואים הוא הומו בעצמו. הרי למה לך לדבר
מה רע בלשנוא בשקט ?

Cranio

Well-known member
אינוטואיטיבית, מי שאומר כל הזמן שהוא שונא הומואים הוא הומו בעצמו. הרי למה לך לדבר
מה רע בלשנוא בשקט ?
זו התבטאות של ערסים ואלה כינויי החיבה שהם משתמשים כלפי הפקודים .
הוא לא הערס היחידי שזו השפה שלו אבל הוא כן הערס היחידי שמונה למפכ"ל .

למעלה