דיווח מהערב בזום אספרנטו. |אספרנטו||כוכבירוק||תנין|

מיכי 10

Member
אומנם מי יודע מתי תגיעו לכאן בכלל, חבריי האספרנטיסטים, אבל כדי שלא אשכח, אסכם עכשיו בקצרה את הערב בזום.
היינו 18 חברים ישראליים, ועוד 4 אורחים מחו"ל. אחד בטוח מאיראן, ואולי גם השני. ולגבי שני האחרים - אינני יודעת מאיזה ארצות הם.

עמרי הנחה את הערב, שסבב כולו על ההזמנה לכנס: הוא הציג את תוכנית קונגרס האספרנטו העולמי הווירטואלי הראשון בהיסטוריה, שייפתח בעוד שבוע וחצי: שמונה ימים עמוסים תוכניות וירטואליות - הרצאות, ספרות, אמנות, שירים, טיולים (וירטואליים!) בעולם, ואפילו אוכל!! אנשים יציגו אוכל אופייני לארצותיהם. :-] |סיר| |פיצה|

עושים היסטוריה, ואתם יכולים להיות חלק מזה! הֵרשמו באתר https://vk.mondafest.net/
עמרי עבר על התוכנית לפי טבלה, הסביר בפירוט מה יהיה בכל יום, וענה על שאלות.

** לאחר מפגש הזום, נשארו חברי ההנהלה לישיבה החודשית.

ראו את תוכנית הקונגרס המצורפת למטה. היא נראית קטנה ומטושטשת. תקליקו עליה, והיא תתבהר!
VK-prog = La programo de Virtuala Kongreso

עמרי ביקש מאיתנו לומר מי מתכוון להרשם לקונגרס. הקונגרס כולל גם שתי שבתות, אבל הוא הרגיע אותי שאין צורך להיות נוכחים בכל יום. אפשר להיכנס באיזה ימים ולאיזה תוכניות שרוצים.
והשנה, באופן חד פעמי בגלל משבר הקורונה, הודיעו UEA שכל מי שרוצה, יכול להרשם ולהשתתף ללא עלוּת!

אם אתם מעוניינים, תרשמו טלפונית אצל יהושע, אבל תזדרזו, עד לפני 26.7.20 .

האמת, אני לא יודעת "למי אני עמֵל(ה)", אבל החלטתי לקיים את "שלח לחמך על פני המים", אולי בכל זאת תיכנסו לכאן.
וכך אפתיע לטובה את ערן. ;-)

*~*~*~*~*~*~*~*
|כוכבירוק| |שמאל| המפגש הארצי השנתי, ה-Landa Kunveno בזום, נדחה ליום שלישי, 11.8.20 - כ"א באב תש"פ, מ-18:00 עד 20:00.

להתראות,
מיכל.

קבצים מצורפים

• VK-prog3.JPG
    VK-prog3.JPG
    KB 84 · צפיות: 8

מיכי 10

Member
אומנם מי יודע מתי תגיעו לכאן בכלל, חבריי האספרנטיסטים, אבל כדי שלא אשכח, אסכם עכשיו בקצרה את הערב בזום.
היינו 18 חברים ישראליים, ועוד 4 אורחים מחו"ל. אחד בטוח מאיראן, ואולי גם השני. ולגבי שני האחרים - אינני יודעת מאיזה ארצות הם.

עמרי הנחה את הערב, שסבב כולו על ההזמנה לכנס: הוא הציג את תוכנית קונגרס האספרנטו העולמי הווירטואלי הראשון בהיסטוריה, שייפתח בעוד שבוע וחצי: שמונה ימים עמוסים תוכניות וירטואליות - הרצאות, ספרות, אמנות, שירים, טיולים (וירטואליים!) בעולם, ואפילו אוכל!! אנשים יציגו אוכל אופייני לארצותיהם. :-] |סיר| |פיצה|

עושים היסטוריה, ואתם יכולים להיות חלק מזה! הֵרשמו באתר https://vk.mondafest.net/
עמרי עבר על התוכנית לפי טבלה, הסביר בפירוט מה יהיה בכל יום, וענה על שאלות.

** לאחר מפגש הזום, נשארו חברי ההנהלה לישיבה החודשית.

ראו את תוכנית הקונגרס המצורפת למטה. היא נראית קטנה ומטושטשת. תקליקו עליה, והיא תתבהר!
VK-prog = La programo de Virtuala Kongreso

עמרי ביקש מאיתנו לומר מי מתכוון להרשם לקונגרס. הקונגרס כולל גם שתי שבתות, אבל הוא הרגיע אותי שאין צורך להיות נוכחים בכל יום. אפשר להיכנס באיזה ימים ולאיזה תוכניות שרוצים.
והשנה, באופן חד פעמי בגלל משבר הקורונה, הודיעו UEA שכל מי שרוצה, יכול להרשם ולהשתתף ללא עלוּת!

אם אתם מעוניינים, תרשמו טלפונית אצל יהושע, אבל תזדרזו, עד לפני 26.7.20 .

האמת, אני לא יודעת "למי אני עמֵל(ה)", אבל החלטתי לקיים את "שלח לחמך על פני המים", אולי בכל זאת תיכנסו לכאן.
וכך אפתיע לטובה את ערן. ;-)

*~*~*~*~*~*~*~*
|כוכבירוק| |שמאל| המפגש הארצי השנתי, ה-Landa Kunveno בזום, נדחה ליום שלישי, 11.8.20 - כ"א באב תש"פ, מ-18:00 עד 20:00.

להתראות,
מיכל.

** סליחה; נראה לי שהישיבה החודשית לא התקיימה אמש, וטעיתי, כאשר ראיתי שחברי ההנהלה נשארו אחרי שרובנו נפרדנו לשלום, ועזבנו את שיחת הזום.

מיכי 10

Member
תודה רבה מיכל.
יאללה בואו נמצא לנו מקום אחר לדון בו.

ברוך הבא לפורום החדש, דוצ'יו! שמחה מאד שהצטרפת. |4U|
תוכל אם תרצה, ואם גם כל שאר הפותרים יחזרו ;-), לכתוב לנו כאן שוב חידות היגיון!! רק בשבילי בוודאי לא יבוא לך לבזבז אותן.
נראה לי שבינתיים הם טרודים מדי, אבל לפחות נוכל לדון כאן בינתיים בענייני א-ו האחרים, ותוכל לכתוב חוויות מהקונגרס הצפוי. כיוון שיהיה וירטואלי, זה לא כל כך משנה איפה הוא יתקיים, אבל בכל זאת מסקרן אותי לדעת.
האם במשרדי UEA בהולנד, או איפה שהיה אמור להתקיים בפועל, אילולא המגפה המתועבת?

מקום אחר לדיונים? יש לך הצעות?

מיכי 10

Member
בכותרת ניתן רק אימוג'ים מהסוג ה-"חדש" בהקלדה דרך המקלדת של מערכת ההפעלה
❇✳🐊

אה, תודה שכתבת את ההערה הזאת. אבל מוזר, כי גם את התנין הירוק לקחתי ממערכת האימוג'ים הישנה. מוזר.

יש לי שאלה אליך: במשך כמה זמן ניתן לערוך כאן הודעה או תגובה? האם במשך 15 דקות בלבד, כמו באתר הישן, או יותר? וכפועַל יותא, כמה זמן ניתן למחיקת הודעה של עצמי, אם התחרטתי?

arseny92

Well-known member
מנהל
אה, תודה שכתבת את ההערה הזאת. אבל מוזר, כי גם את התנין הירוק לקחתי ממערכת האימוג'ים הישנה. מוזר.

יש לי שאלה אליך: במשך כמה זמן ניתן לערוך כאן הודעה או תגובה? האם במשך 15 דקות בלבד, כמו באתר הישן, או יותר? וכפועַל יותא, כמה זמן ניתן למחיקת הודעה של עצמי, אם התחרטתי?
|תנין|🐊 יש שניים, ובעצם יש אימוג'י נוסף כמעט לכל סמיילי ישן, אך כדי להשתמש בהם בכותרת יש להשתמש בפאנל של מערכת ההפעלה ולכן יוצגו הסמיילים המקומיים לגופן בכל מכשיר, כלומר כדי להכניס תנין לכותרת פותחים פאנל לאימוג'י כמו בהודעה שקישרתי אליה ו-
screenshot 2020-07-22 188.png

לגבי עריכה/מחיקה, אין הגבלה בכלל (לפחות לא כרגע וייתכן תפוז יחזירו את ההגבלה), אך היסטוריית העריכה על גירסאותיה על כל הודעה ערוכה, וכן כל הודעה מחוקה זמינה לעריכה או שחזור על ידי מנהל הפורום (לרבות דברים אחרים)

נערך לאחרונה ב:

מיכי 10

Member
|תנין|🐊 יש שניים, ובעצם יש אימוג'י נוסף כמעט לכל סמיילי ישן, אך כדי להשתמש בהם בכותרת יש להשתמש בפאנל של מערכת ההפעלה ולכן יוצגו הסמיילים המקומיים לגופן בכל מכשיר
לגבי עריכה/מחיקה, אין הגבלה בכלל (לפחות לא כרגע וייתכן תפוז יחזירו את ההגבלה), אך היסטוריית העריכה על גירסאותיה על כל הודעה ערוכה, וכן כל הודעה מחוקה זמינה לעריכה או שחזור על ידי מנהל הפורום

תודה, ארסני! למדתי בזכותך עוד דברים חדשים. 🌻
שמתי לב כמובן, לכך שהתנין החדש, נראה די אמיתי, לעומת האיור הפשוט של התנין היָּשָן.

לגבי עריכה/מחיקה, הלוואי שישאירו את המצב הנוכחי.
קצת חבל שאת אפשרות המחיקה, שמו משמאל לאפשרות העריכה. כי התרגלנו שהעריכה נמצאת בצד השמאלי. אז לחצתי כבר כמה פעמים בטעות על מחיקה במקום על עריכה, ומזל שנתנו אפשרות לבטל את המחיקה!

מעניין שהשאירו למנהלי הפורומים אפשרויות כאלה, של עריכה ושל שחזור. לא חושבת שהם ירבו להשתמש בהן, אבל טוב לדעת שזה קיים.

arseny92

Well-known member
מנהל
לגבי עריכה/מחיקה, הלוואי שישאירו את המצב הנוכחי.
ומעניין שהשאירו למנהלי הפורומים אפשרויות כאלה. לא חושבת שהם ירבו להשתמש בהן, אבל טוב לדעת.
ערכתי את ההודעה הקודמת עם קישורים רלוונטיים

מיכי 10

Member
|תנין|🐊 יש שניים, ובעצם יש אימוג'י נוסף כמעט לכל סמיילי ישן, אך כדי להשתמש בהם בכותרת יש להשתמש בפאנל של מערכת ההפעלה ולכן יוצגו הסמיילים המקומיים לגופן בכל מכשיר, כלומר כדי להכניס תנין לכותרת פותחים פאנל לאימוג'י כמו בהודעה שקישרתי אליה ו-
צפה בקובץ המצורף 721

לגבי עריכה/מחיקה, אין הגבלה בכלל (לפחות לא כרגע וייתכן תפוז יחזירו את ההגבלה), אך היסטוריית העריכה על גירסאותיה על כל הודעה ערוכה, וכן כל הודעה מחוקה זמינה לעריכה או שחזור על ידי מנהל הפורום (לרבות דברים אחרים)

אה, עוד משהו, שבטח שאלו אותך כבר כמה פעמים, אבל לא ראיתי:
באתר החדש אין (או עדיין אין) אפשרות לדעת את מספר הצפיות בכל הודעה ובכל תגובה?

arseny92

Well-known member
מנהל
אה, עוד משהו, שבטח שאלו אותך כבר כמה פעמים, אבל לא ראיתי:
באתר החדש אין (או עדיין אין) אפשרות לדעת את מספר הצפיות בכל הודעה ובכל תגובה?
רק שעריכת כותרת של נושא על ידי פותח הנושא יכול להגיע לכיוונים לא רצויים

מכיוון שכל ההודעות בתוך נושא מוצגות יחד ופתוח, אין ספירת תגובות וצפיות להודעות, רק לנושאים בכללי בדף הפורום. צפיות מתעדכנות כל חצי שעה ולא מיד

נערך לאחרונה ב:

מיכי 10

Member
רק שעריכת כותרת של נושא על ידי פותח הנושא יכול להגיע לכיוונים לא רצויים

מכיוון שכל ההודעות בתוך נושא מוצגות יחד ופתוח, אין ספירת תגובות וצפיות להודעות, רק לנושאים בכללי בדף הפורום. צפיות מתעדכנות כל חצי שעה ולא מיד

תודה!
לגבי עריכת כותרות, נראה לי שבאתר החדש זה באמת חשוב לא לשנות, כי כל התגובות משתמשות באותה כותרת, של פותח השרשור החדש.
ובלאו הכי כאן הכל כל כך מבלבל, שאם ישנו כותרות, בכלל נלך לאיבוד...

למעלה