דיון איך אתם בוחרים דמות ?

SHE RA

New member
דיון איך אתם בוחרים דמות ?

בניסיון להחיות את הפורום יותר...
בטח דיברתם על זה מיליון פעם ....
אבל איך אתם בוחרים דמות לעשות אליה קוספליי???
בין אם אהבתם את ההדמות או היא מתאימה לכם וכדומה? איך אתם בוחרים דמות ?

אממ תמיד כשניסיתי לבחור למה לעשות קוספליי תמיד הדבר הראשון שקפץ לי לראש זו דמות אהובה מסדרה נוכחית שאני צופה בה ואז הגיעו התירוצים אבל היא לא מתיאימה לי אני שמנה מדיי בישבילה אין לי שום כישרון בתפירה וכדומה עד שהייתי יורדת מהרעיון ...
וכשאני רואה סדרה מסויימת תמיד מעניין אותי איך עושים לזה קוספליי פרופס וכדומה..

אז איך אתם בוחרים דמות? יודעים שהיא מתאימה לכם ? והולכים עם הרעיון ? או לחלופין מתאימים אותה לעצמכם?

rocket

New member
שילוב של שני דברים

1. אהבה\חיבה\חיבור לדמות

2. התאמה גופנית

ואני לא עושה קוספליי לבנות , וזהו בערך :)

SHE RA

New member
חח כמובן שהתייחסתי למילה דמות כנקבה

בלי קשר לאם זה זכר או נקבה XD
ומשום מה זכור לי אולי פעם אחת ששמו אותך בשמלה בקוספליי.. הייתכן? LOL

Serf SaN

New member
זמנים מצוינים, ואחד הקוספליים הטובים שלך!

ולהזכריך~ לבשת אותו 4 פעמים! (בצורות שונות ושיפורים ושיפצורים שונים)

Mana Sama

New member
הממ..

זה תלוי,בדרך כלל זה לפי אהבה לדמות ולפי מורכבות התלבושת.
אם זו אנימה חדשה אז אחכה כמה פרקים כדי להחליט מה דעתי על הדמות בכלל ואם יצאו לאותה דמות עיצובים נוספים שאוכל לבחור מהם..אבל לא אשלול לעשות קוספליי לדמות נטו בגלל העיצוב שלה,בתנאי שאצפה בסדרה ואחליט אם הדמות בכלל לטעמי מבחינת אופי.

Winged Serpent

New member
חייבת להיות התאמה כלשהי באופי

אני תמיד בוחר דמויות "רציניות" שאני מרגיש חיבור כלשהו אליהן. אפילו עכשיו, שאני לראשונה עושה קוספליי לדמות ממשחק שלא שיחקתי בו, מהמעט שאני יודע עליה אני יודע שזאת דמות שהייתי מחבב.

נמנמ

מבחר הדמויות שאני יכולה לעשות דיי מצומצם מלכתחילא (לא לובשת מכנסיים/מחשופים/וכו') אבל יש לי מנגנון הגנה הזוי שכל דמות שאני שוקלת לעשות לה קוספליי אני מתחילה לאהוב אותה. גם אם בסוף אני לא אעשה לה קוספליי, אני עדיין אוהב אותה.

בקשר למורכבות - אני דיי משתדלת לאתגר את עצמי קצת יותר בכל קוספליי, אבל אני מודעת למגבלות שלי ואני לא אבחר עיצוב שאני לא מסוגלת לבצע.

אבל קורה לי המון שאני מתלבטת תקופה דיי ארוכה בין כמה דמויות. עד שאני סגורה על דמות עובר המון זמן, ואז אני תמיד מזמינה את הפאה מאוחר ומפחדת שהיא לא תגיע בזמן XP

Serf SaN

New member
סדרה שאני אוהב מאוד, דמות שאני אוהב.

כמובן אני לא אעשה דמות שלא מתאימה מבחינה פיזית. (לא רק רוחב/גובה, אלא גם דברים כמו...איזורים חשופים של הגוף. XDDDD [וסתם לתת דוגמא- קאלינטז, הדמות ששני עשתה לו קוספליי עם לורן {נראה לי בפורים}, יש לו פתחים בפאקינג מכנסיים בצדדים של הירחיים, בגובה של התחת. ווטפ?!?! רציתי לעשות קוספליי אליו, אבל אז הבנתי עד כמה זה הזוי יראה עלי])

במידה וזה קאסט עם חברים, ויש דמות שיותר מתאימה למישהו אחר - אתפשר על דמות שאני פחות אוהב אבל יותר מתאימה לי פיזית.

למעלה