דיון........(נראה לי....
)

shabluly

New member
דיון........(נראה לי....../images/Emo4.gif)

קרה לכם פעם שאמרו עליכם בקוויזם שונים את אותו הדבר? אם כן, מה אמרו עליכם? זה נכון לגביכם? לי זה קרה פעמיים!!! ופעם אחת זה כן היה נכון ופעם אחת לא: נכון לגביי: יצא לי שאני LAZY בקוויז של הדרדסים ושאני נעלי בית בקוויז של הגרביים ואני באמת מאוד מאוד ישנונית ועצלנית... הנה אחת התוצאות השנייה תהיה בהודעה אחרת.
לא נכון לגביי: יצא לי שאני GOTH, אולי זה קצת נכון, כי שחור זה הצבע הכי מדהים בעולם וערפדים הם הדבר הכי שווה!!! אני אשים את התוצאות בהודעות הבאות.

shabluly

New member
נעלי בית../images/Emo26.gif

הנה התוצאה השנייה שאמרה שאני עצלנית ואוהבת לישון... זה כל כך נכון...

cutie pooh

New member
את/ה מובן/ה בבקשה לשים לינק לקוויז?

(זה שיצא לך נעלי בית...)

shabluly

New member
כרגע גיליתי שבעוד תוצאה יצאתי קצת..

GOTH.... אוף זה מעצבן...

M a D C o W

New member
פעם עשיתי קוויז של דובוני אכפת לי

ויצאתי Grumpy Bear. ואחרי זה עשיתי קוויז על שלגיה ושבעת הגמדים ויצאתי רטנוני... ואז עשיתי קוויז של "מה הרושם הראשוני שאתה עושה" ויצאתי "ציני ומגעיל" וזה כל כך נכון, כי בדרך כלל אני אדם ממש לא נחמד... ואני לא חושבת פעמיים לפני שאני זורקת איזו הערה סרקסטית... ותמיד החברות שלי קוראות לי "הורסת שמחות". ומה שלא נכון - עשיתי קוויז של "סטריאוטיפים של בני נוער" ויצאתי צפונית (כמובן, הם לא קראו לזה "צפונית" אבל לזה הם התכוונו) ואז עשיתי עוד קוויז של "טיפוסים בתיכון" ושוב יצאתי כזו צפונית! ואני ממש לא כזו.

LeAnNe

New member
בקשר לקוויז של הגרביים..

(יותר קל לי הגיב אחד אחד). אז אני יצאתי לבן (רגיל..) והאמת אני לפעמים כזאתי נורמלית כמו כולם (אבל אין דבר כזה) אבל לפעמים אני יכולה להיות ממש ההפך מזה אז התוצאה הזאת היא חצי נכונה לגביי אם היה תוצא שזה גרב אחת לבנה והשניה צבעונית זה היה בדיוק אני.

YaLdoNet 4 EveR

New member
דיון!!

קרה לכם פעם שעשיתם את אותו קוויז פעמיים ולא יצאה לכם אותו תשובה?
כי לי זה קרה...

M a D C o W

New member
אממ... למען האמת כן...

בקוויז של המחלות נפש יצא פעם פרנויה ופעם סכיזופרניה... דבקתי בפרנויה.

LeAnNe

New member
אכן כן..

גם הרבה פעמים אני לא בטוחה מה לענות אז אני חוזרת אחורה ומסמנת תשובה אחרת ולא יוצא לי אותו דבר.

הממפ

היה את הקוויז של ´איזו גיבורת דיסני את ?´ ויצאתי סינדרלה, והיה גם ´איזו יפיופת דיסני את ?´ ושוב יצאתי סינדרלה .. נאממ

Minerva

New member
תמיד יוצא לי שאני...

הרמיוני או דמבוס. ולגולאס. כנראה שאני הם!

למעלה